Jdi na obsah Jdi na menu
  

 

 Další kočičky, které budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 

certik-1-i.jpgcertik-2-i.jpg

Čertík, černý kocourek, 3,5 měsíce, odčervený, očkovaný

Tento mladý kocourek je nalezencem z Ostravy Poruby. Jedná se o zdravého kocourka, který je k lidem důvěřivý a venku se moc bál. Čertík je klidný a kamarádský kocourek, který je vděčný za každé pohlazení. V útulku pod číslem 529.

kotata-1-i.jpgkot-dve-i.jpg

Koťata, 4 měsíce, odčervená, očkovaná

Tato koťata byla nalezena v krabici na parkovišti ul. Dělnická v Ostravě Porubě. Jedná se o kocourka a kočičku. Koťata jsou zdravá, šikovná a jsou zatím bázlivá. I když jsou plaché povahy, nechají se pohladit. V útulku pod čísly 525, 527.

kote-1-i.jpgkote-2-i.jpg

Lesí, mourovaná kočička, 4 měsíce, odčervená

Tato kočička byla nalezena spolu se dvěma sourozenci v krabici na parkovišti v Ostravě-Porubě. Lesí byla první dny velice bázlivá a nestála o žádný kontakt s lidmi. Nyní už o sobě dává vědět a nechá se pohladit. Lesí je vhodná k dalším kočičkám. V útulku pod číslem 526.

mikulas-2-i.jpgmiku-new-i.jpg

Mikuláš, stříbrný mourek, 11 měsíců, odčervený, očkovaný, kasrovaný

Tento krásný kocourek byl nalezen v krabici před veterinární klinikou. Kocourka tam někdo ponechal  bez ohledu na mráz a nebezpečí. Kocourek byl zcela promrzlý a velmi vyděšený, ale po pár dnech se rozkoukal a nyní je hravý a umazlený. Dostal jméno Mikuláš. Jedná se o mladého kocourka, který byl s největší pravděpodobností chovaný v bytě. Dne 13.12. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 520.

kotata-1-i.jpgkot-new-i.jpg

Miky a Maty, kocourci, 4 měsíce, odčervení, očkovaní

Tito dva kocourci byli zvyklí v bytečku. Z důvodu alergie dítěte se jich majitelka musela vzdát. Jedná se o čistotné a mazlivé kocourky, kteří by rádi našli domov. Mourovaný Miki je klidnější povahy. Bílomourovaný Maty je živější a odvážnější. Nabízíme i jednotlivě. V útulku pod čísly 516, 517.

oli-1-i.jpgoli-2-i.jpg

Oli, mourovaná kočička, 3 měsíce, odčervená, očkovaná

Tato mladá kočička byla nalezena v Ostravě u Futura. Jedná se o komunikativní a nebojácnou kočičku, která je zvyklá na kontakt s lidmi. Oli má v ouškách svrab, který byl ošetřen. Je čistotná a mazlivá. V útulku pod číslem 514.

kot-2-i.jpgkot-1-i.jpgkot-2-new-i.jpg

Koťata, 5,5 měsíce, odčervená, očkovaná


Tato koťata jsou nalezenci z Krmelína. Jedná se o želvovinovou kočičku a bíločerného kocourka. Koťata jsou zdravá, hravá a přítulná. Kocourek je odvážnější, zvídavý. Kočička je klidnější a opatrnější. Oba jsou čistotní mazlíci. V útulku pod čísly 508, 509. 

louis-1-i.jpglouis-2-i.jpg

Louisinka, bílomourovaná kočička, 3 měsíce, odčervená, očkovaná

Tato krásná kočička byla nalezena v Martinově v zahrádkářské oblasti, kde se krčila zimou pod chatkou. Jedná se o komunikativní, přátelskou a moc mazlivou kočičku, která je vděčná za pohlazení. Louisinka je čistotná, zdravá a čiperná, jen má v ouškách svrab, který byl ošetřen. V útulku pod číslem 506.

porto-1-i.jpgporto-2-i.jpg

Porto, bílomourovaný kocourek, 6 měsíců, odčervený, očkovaný

Tento mladý kocourek byl do útulku přijat s neurologickými potížemi po pádu z výšky. Porto měl potíže s motorikou a špatně se orientoval v prostoru. Nyní je již v pořádku a rád by našel domov. Porto je velký bojovník a neúnavný mazel, který neustále touží po lásce a pohlazení. Je pořád v pohybu a energie mu rozhodně nechybí. V útulku pod číslem 427.

bibi-1-i.jpgbibi-3-i.jpg

Bibi, trikolorní kočka, 1 rok, odčervená, kastrovaná, očkovaná

ZADANÁ

Tato mladá kočička byla nalezena v Ostravě-Porubě na ul. Dělnická. Jedná se o velmi milou a mazlivou kočičku, která byla nejspíše zvyklá v bytečku. Bibi je klidné a přátelské povahy a je čistotná. Dne 28.11. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 504.

404-i.jpg404-1-i.jpg

Kuba, bílomourovaný kocourek, 6 měsíců, odčervený, očkovaný

Kuba byl spolu s dalším sourozencem do útulku dovezen z Polanky, od kočky, která přinesla na zahradu pánovi koťata. Jedná se o veselého a hravého kocourka, který se snese s ostatními kočkami. Je čistotný a rád se mazlí. Kuba je přátelské a vyrovnané povahy. V útulku pod číslem 404.bublina-new-i.jpgnew-1-i.jpg

Bublina, želvovinová kočička, 9 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato krásná kočička byla do útulku umístěna poté, co utrpěla velmi vážnou, otevřenou zlomeninu přední končetiny a majitel se jí z nedostatku financí vzdal. Fraktura byla velmi vážná a jediným řešením byla amputace celé končetiny. Bublina operaci dobře zvládla a se ztrátou pacinky se vyrovnala. Jedná se o nesmírně hodnou a mazlivou kočičku s klidnou povahou. Dne 13.12. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 454.

julinka-new-i.jpglejdy-2-i.jpg

Julinka, mourovaná kočička, 2 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná

ZADANÁ

Tato krásná kočička je po zesnulém majiteli a zůstala sama u rodinného domku, kde se zranila. Do útulku byla přijata s tříštivou frakturou zadní končetiny a dne 12.6. byla provedena operace. Bohužel se kosti špatně hojily a pomalu srůstaly, proto se léčba protahuje. Julinka je velmi přítulná a vděčná kočička s velmi klidnou povahou, která je moc ráda za každé pohlazení. Julinka je typická gaučová kočička a po doléčení jí budeme nabízet pouze do bytu. Dne 6.12. bylo provedeno chirurgické odstranění železné ploténky. V útulku pod číslem 211.

simon-2-i.jpgsimon-new-i.jpgsimon-1-i.jpg

Šimon, černobílý kocour, 2 roky, odčervený, očkovaný, kastrovaný

ZADANÝ

Tento mladý kocourek byl nalezen zraněný u zastávky na Bazalech. Po RTG vyšetření byla zjištěna fraktura přední končetiny a dne 3.8. byla provedena operace-osteosyntéza. Jelikož kost špatně srůstá, bude železná ploténka, která frakturu drží, ponechána trvale. Díky špatnému srůstu Šimonek pacinku nezatěžuje a kulhá. Proto jej nabízíme pouze do bytu a to zodpovědnému člověku, který se o něj dobře postará. Jedná se o kamarádského a velmi přítulného kocourka, který je vděčný za pohlazení. Šimonek je klidné povahy, čistotný a nenáročný. Dne 7.11. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 292. 

pascal-1-i.jpgpascal-2-i.jpg

Pascal, černobílý kocourek, 5 měsíců, odčervený, očkovaný (FIP pozitivní)

Tento drobný kocourek byl nalezen bez mámy ještě jako malé miminko. Nějakou dobu byl léčen, protože neprospíval dobře a nepřibíral na váze. Byly provedeny testy na kočičí choroby s negativním výsledkem. Kocourek dále dobře prospíval, spravil se, dorostl a nemá žádné zdravotní potíže. Opět byly provedeny testy, tentokrát byl ale test na FIP pozitivní. Ač je kocourek bez potíží a nemá žádné příznaky, kdykoli se tato choroba může ozvat. (ale nemusí). Taktéž je tato choroba přenosná na další kočky, proto je vhodný pouze ke kočkám s FIP pozitivitou, či do domácnosti bez dalších koček. Pascal je velmi hravý a aktivní čipera, který má rád společnost ostatních koček. Pascal je ďáblík, kterého nic nezastaví. Je neustále v pohybu a má hyperaktivní povahu. V útulku pod číslem 335.