Jdi na obsah Jdi na menu
  

 

 Další kočičky, které budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 

sunny-1-i.jpgsunny-2-i.jpg

Sunny, stříbrná kočka, 9 měsíců, odčervená, očkovaná

Tato mladá kočička byla nalezena v Ostravě-Svinově. Jedná se o velmi aktivní a čipernou kočičku, která nesnáší uzavřené prostory. Je zvyklá na kontakt s lidmi a má ráda pohlazení a volnost. V útulku pod číslem 40.


megi-1-i.jpgmegi-2-i.jpg

Megi, černá kočka, 9 let, odčervená, kastrovaná

Tato kočička byla zvyklá žít pouze v bytě. Panička se musela odstěhovat a Megi zůstala v bytě ještě s další kočkou, kde se nastěhovala příbuzná, avšak po zjištění alergie musela obě kočičky umístit do útulku. Megi je hodná a kamarádská kočička, která má ráda pohlazení. V útulku je to pro ni těžké a moc by si přála najít zase svůj domov a zázemí. V útulku pod číslem 32.

hany-1-i.jpgnew-i.jpg

Hany, želvovinová kočička, 2,5 roku, odčervená, kastrovaná

Tato kočička byla nalezena v Ostravě-Martinově na ul. Na svobodě. Hany je mazlivá a velmi kontaktní kočička, která vyhledává společnost lidí. Je nerada zavřená a moc miluje pohlazení, za které je vděčná. Dne 16.1. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 5.

mikes-1-i.jpgnew-i.jpg

Mikeš, černý kocour, 6 let, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Mikeš je jeden z několika koček po zemřelé majitelce. Mikeš žil v rodinném domku, kde měl přístup i ven a raději se spíš toulal venku. Mikeš je zvyklý na ostatní kočky a rád by našel domov u domku s přístupem ven. Mikeš je se změny prostředí vyplašený a je bázlivější. Už se ale rozkoukává a není tolik vystrašený. Dne 11.1. byla provedena kastrace. Z krevních testů byla zjištěna ledvinová nedostatečnost a tak Mikeš musí být krmen speciální ledvinovou dietou. V útulku pod číslem 6.


bublina-new-i.jpg
new-1-i.jpg

Bublina, želvovinová kočička, 9 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato krásná kočička byla do útulku umístěna poté, co utrpěla velmi vážnou, otevřenou zlomeninu přední končetiny a majitel se jí z nedostatku financí vzdal. Fraktura byla velmi vážná a jediným řešením byla amputace celé končetiny. Bublina operaci dobře zvládla a se ztrátou pacinky se vyrovnala. Jedná se o nesmírně hodnou a mazlivou kočičku s klidnou povahou. Dne 13.12. byla provedena kastrace. Nabízíme pouze do bytu a raději jako jedináčka. V útulku pod číslem 454.