Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 Další kočičky, které budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 

mourek-fb.jpgmourek-2-i.jpgmourek-i.jpg

Mourek, mourovaný kocour, nar. 10.7.2009, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Moureček byl do útulku umístěn z důvodů zdravotních problémů majitelky. Brzy si Mourečka vzala paní, která už doma jednu kočičku má, avšak ta se s příchodem Mourka nevyrovnala a začala strádat. Proto byl Moureček opět vrácen do útulku, kde čeká na druhou šanci. Jedná se o čistotného bytového kocourka, který hledá domov opět v bytě. Možná by se Mourkovi líbil i výběh na zahrádku, je to zdatný lovec a má rád prostor, ovšem pelíšek a zázemí musí mít v bytečku. Mourek je nenáročný mazel a rád následuje svého pána při jakékoli činnosti. V útulku pod číslem 119.

venousek-1-i.jpgvenousek-2-i.jpg

Venoušek, černý kocourek, 1 rok, odčervený, očkovaný

Tento mladý kocourek byl nalezen v Ostravě Porubě. Jedná se o komunikativního a mazlivého kocourka, který je zvyklý na pohlazení. Venoušek je nerad zavřený a moc by chtěl najít nový domov. Vhodný k rodinnému domku, kde by měl přístup jak do domu, tak na zahrádku. V útulku pod číslem 117.

merci-2-i.jpgmerci-1-i.jpg

Merci, černá kočička, 7 let, odčervená, kastrovaná

Tato krásná kočička byla odchycena městskou policií v Ostravě na sídlišti, kde už se nějakou dobu potulovala. Merci není typická tulačka, naopak je to velmi kontaktní a přítulná kočička, která u lidí hledá lásku a pohlazení. Merci je vděčný a upovídaný mazel a ráda by našla domov nejlépe u rodinného domku. V útulku pod číslem 91.

bunny-1-i.jpgbarny-new-i.jpg

Bunny, černý kocourek, 9 let, odčervený, kastrovaný

Tento kocourek byl nalezen v Ostravě Porubě u kulturního domu Poklad, kde se již delší dobu zdržoval. Bunny byl do útulku přijat v zanedbaném stavu a s dýchacími obtížemi. Kocourek byl již kastrovaný a je možné, že někomu kdysi patřil. Bunny je velmi kontaktní a mazlivý kocourek, který je vděčný za pohlazení. Vhodný k rodinnému domku, kde by měl přístup i na zahradu.  V útulku pod číslem 69.

berta-1-i.jpgberta-2-i.jpg

Berta, černobílá kočička, 8 let, odčervená, očkovaná

Berta byla do útulku dovezena z Čeladné, kde zůstala po odstěhování majitelky sama s dalšími kočičkami u rodinného domku. Jedná se o drobnou kočičku s velmi milou povahou. Bertička je moc hodná, nenáročná a přítulná kočička, která je vděčná za pohlazení. V útulku pod číslem 106.

smekna-i.jpgsmekna-107-i.jpg

Smekna, černobílá kočička, 2,5 roku, odčervená, očkovaná, kastrovaná

ZADANÁ

I tato kočička byla do útulku přijata z Čeladné. Kočička se zvláštním jménem byla zvyklá žít u rodinného domku spolu s dalšími kočičkami. Smekna je citlivější povahy, zatím je v útulku smutná, ale pohlazení se jí líbí. Dne 20.4. byla provedena kastrace.V útulku pod číslem 107.

c-1-i.jpgcerna-new-2-i.jpg

Aira, černá kočička, 10 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato krásná kočička s velmi hustým kožíškem byla nalezena v Porubě na Havlíčkově náměstí. Jedná se nejspíše o starší kočičku-schází jí většina zoubků. Aira je nenáročná, velmi klidná kočička, která se ráda mazlí. V útulku pod číslem 97.

2-i.jpg1-i.jpg

Žížalka a Bela, kočky, 5 let, kastrované, odčervené, očkované

Tyto dvě kočičky musely být do útulku umístěny z důvodu hospitalizace majitelky v LDN. Jedná se o pětileté, kastrované kočičky, které byly zvyklé žít pouze v bytě. Mourovaná Žížalka a bílomourovaná Bela byly ze ztráty paničky a domova více než smutné, ale nyní se již aklimatizovaly a srovnaly se se změnou. Jedná se o moc hodné a čistotné bytové kočičky, které hledají domov nejlépe spolu. V útulku pod číslem 86, 87.

26-i.jpg26-new-i.jpg

Ester, bílomourovaná kočka, 8 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato kočička byla nalezena v Ostravě-Zábřehu. Do útulku byla přijata ve velmi zanedbaném stavu a zcela zplstnatělou srstí, která pokrývala většinu těla. Srst byla vyholena a kočičce se ulevilo. Esterka je vděčná a klidná kočička, která je ráda za pohlazení. Dne 9.2. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 63.