Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 Další kočičky, které budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 

eliska-2-i.jpgeliska-1-i.jpg

Eliška, trikolorní kočička, 11 měsíců, odčervená

Tato kočička byla nalezena v Bobrovníkách u Hlučína. Kočička měla na krku plátěný obojek a nejspíše někomu patřila. Eliška je velmi kamarádská a přítulná kočička, která si ráda přijde pro pohlazení. Do útulku byla přijata s ušním svrabem a s nachlazením. U Elišky stále pokračuje léčba. V útulku pod číslem 90.

i.jpg2-i.jpg

Zuzanka, trikolorní kočička, 4 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná

ZADANÁ

Tato kočička se dostala do útulku po úmrtí majitelky a neměl se o ni kdo postarat. Zuzanka byla zvyklá žít pouze v bytě a hledá si nový domov pouze v bytečku. Jedná se o čistotnou a moc hodnou kočičku, která se ráda mazlí. Umístění v útulku špatně snáší a moc by potřebovala zase najít domov a bezpečí. Dne 10.4. byla provedena kastrace. V útulku od číslem 108.

1-i.jpgmimi.jpgmami-i.jpg

Rézinka, trikolorní kočka, 2 roky, koťata, nar. 15.4.2018

Rézinka byla nalezena v areálu Vítkovicích železáren, kde se již delší dobu zdržovala. Vzhledem k tomu, že na takovém místě nemůže zůstat a že byla březí, byla Rézinka umístěna do útulku. Dne 15.4. se Rézinka stala maminkou čtyř krásných koťátek, na které je moc pyšná. Jedná se o klidnou a přítulnou kočičku, která je moc ráda za pohlazení. Koťata zatím není možno zadávat! V útulku pod číslem 91.