Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 Další kočičky, které budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 

tali-2-i.jpgtali-1-i.jpg

Tali, mourovaná kočička s bílými znaky, 2 měsíce, odčervená

Tuto malou kočičku nalezl vnímavý řidič uprostřed silnice v Bruntále, kde ostatní řidiči bez povšimnutí projížděli. Tali byla nejspíše sražená autem, ale naštěstí vyvázla bez vážných zranění. Kožíšek měla plný blech, kterých se hned zbavila a nyní se cítí dobře. Ještě musí zůstat pár dní na pozorování, než opustí útulek. Jedná se o velmi přítulné a komunikativní kotě, které touží po pohlazení. V útulku pod číslem 436.

zravy-i.jpgzdravy-2-i.jpg

Kuli, černý kocourek, 8 týdnů, odčervený

Tento malý kocourek byl nalezen v Ostravě Porubě na náměstí Jana Nerudy. Do útulku byl přijat se zánětem očí a mírným podchlazením. Nyní je již zdráv a čeká na nový domov. Kuli je nesmírně šikovný a učenlivý kocourek, který si moc rád hraje a je vděčný za pohlazení. I když je ještě malinký, umí používat kočičí toaletu a je soběstačný. V útulku pod číslem 428.

buracek-1-i.jpgburacek-2-i.jpg

Buráček, bílomourovaný kocourek, 2 měsíce, odčervený, očkovaný

Tento malý kocourek je nalezencem z Ostravy-Vítkovic. Do útulku byl přijat s ušním svrabem, který byl ošetřen. Buráček je čistotný a šikovný kocourek, který je vděčný za každé pohlazení. V útulku pod číslem 432.

kot-2-i.jpgkot-3-i.jpg

Koťata, 4 měsíce, odčervená

Tato koťata byla odchycena v Ostravě. Do útulku byla přijata s průjmovým onemocněním. Nyní jsou již zdravá a mohou opustit útulek. Jedná se o tři rezavobílé kocourky a jednu bílomourovanou kočičku. Koťata žila volným životem a od lidí si drží odstup. I přesto se nechají vzít do náruče a pohladit. Domov hledají nejlépe u rodinného domku se zahrádkou. V útulku pod čísly 418-421.

matka-i.jpgmatka-i.jpg

Černá kočička s koťaty, nar. cca 1.9., odčervení, očkovaní

Tato kočičí rodinka byla nalezena v Ostravě-Hrabůvce na ul. Klegova. Jedná se o mladou maminku, která je k lidem důvěřivá, ale je to vzorná matka a tak si řádně hlídá svá koťátka a umí i zastrašovat. Všechna koťátka jsou kocourci v barvách-černobílá, černá a bílomourovaná. V útulku pod čísly 412, 413-416.

ozy-2-i.jpgozy-1-i.jpg

Ozy, mourovaný kocour, 1,5 roku, odčervený

Tento krásný kocourek s bílou špičkou ocásku byl nalezen v Ostravě-Porubě. Do útulku byl přijat se zánětem horních cest dýchacích. Nyní je již zdráv a rád by našel domov. Jedná se o velmi společenského a mazlivého kocourka, který se dere za pohlazením. Ozy je čistotný a kamarádský kocourek velmi přítulné povahy. V útulku pod číslem 389.

cleo-1-i.jpgcleo-2-i.jpg

Cleo, krémový kocourek, 1 rok, odčervený, kastrovaný

Tento mladý kocourek byl nalezen v Ostravě-Hrabůvce na ul. Odborářská. Na krku měl antiparazitní obojek a je dost možné, že jej někdo může postrádat. Cleo má v ouškách svrab, který byl ošetřen. Jedná se o vyrovnaného kocourka, který byl zvyklý na pobyt venku. Je zvyklý na pohlazení a je klidné povahy. Dne 17.10. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 408.

kot-1-i.jpgkot-new-i.jpg

Koťata, 4,5 měsíce, odčervená, očkovaná

Tito dva sourozenci byli dovezeni z Polanky nad Odrou, kde nálezci potulná kočka donesla domů koťata. Pán se o koťata dočasně postaral a nyní čekají na nové domovy v útulku. Jedná se o kočičku a kocourka. (kocourek má hnědý čumáček..) Koťata jsou klidné povahy a mají ráda pohlazení. V útulku pod čísly 403, 404.

bubu-1-i.jpgbubu-2-i.jpg

Guru, černý kocour, 10 let, odčervený, kastrovaný

Tento kocourek byl  nalezen v Bartošovicích, kde se přitoulal k paní. Ta se o něj postarala a chtěla si jej nechat, avšak ostatní kočky jej napadaly a tak byl umístěn v útulku. Guru je komunikativní a mazlivý kocourek, avšak nenechá si jen tak něco líbit a umí si říct, co mu není po chuti. Nejvíce by se mu líbilo u domečku se zahrádkou. Dne 21.9. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 393.

black-2-i.jpgblack-1-i.jpg

Black, černý kocourek, 1 rok, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento mladý kocourek už v našem útulku byl, když byl nalezen u veterinární kliniky ve Vítkovicích, kde jej někdo nechal v přenosce. Black našel domov, avšak byl vrácen z důvodu, že močí na (za) hranu toalety, čímž moč stéká pod misku. Blackovi jsme dali krytou toaletu (boudičku), která vše vyřešila a není žádný problém. Black je mladý přítulný mazlík, který by rád našel své štěstí a domov, kde ho budou mít rádi. V útulku pod číslem 372.

tinka-1-i.jpgtinka-2-i.jpg

Tinka, mourovaná kočička, 4 měsíce, odčervená, očkovaná

Tinka byla nalezena v Ostravě u OC Futurum, kde se potulovala. Jedná se o aktivní a velmi komunikativní kočičku, která má ráda pohyb a volnost. Tinka je mazlivá a nejvíce by se jí líbilo v rodinném domku se zahrádkou, kde by měla výběh. V útulku pod číslem 370.

pascal-1-i.jpgpascal-2-i.jpg

Pascal, černobílý kocourek, 3,5 měsíce, odčervený

Tento drobný kocourek byl nalezen bez mámy ještě jako malé miminko. Nějakou dobu byl léčen, protože neprospíval dobře a nepřibíral na váze. Nyní je už kocourek zdravý a čiperný a rád by našel domov. Pascal je velmi hravý a aktivní čipera, který má rád společnost ostatních koček. U kocourka byly provedeny testy na kočičí choroby-vše negativní. Pascal je ďáblík, kterého nic nezastaví. Je neustále v pohybu a má hyperaktivní povahu. V útulku pod číslem 335.

adinka-1-i.jpgadinka-2-i.jpg

Adinka, želvovinová kočička, 2 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato krásná kočička byla se svými čtyřmi koťátky nalezena v Ostravě-Zábřehu. Koťátka již našla nové domovy a Adinka také čeká, že bude mít svůj domov a hodného člověka, který jí bude mít rád. Jedná se o kontaktní, mladou kočičku, která je moc ráda za pohlazení. Je přítulná a ráda si hraje. Dne 11.10. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 312.

kiki-i.jpgona-i.jpg

Kiki, černobílá kočička, 4 měsíce, odčervená, očkovaná

Kiki byla nalezena v Ostravě Hrabůvce. Jedná se o zdravou a čipernou kočičku, která byla ze začátku bázlivá. Už si zvykla, že lidská ruka neublíží a umí si užívat pohlazení. Kiki je učenlivá, ráda si hraje a je vhodná k dalším kočkám. Jedná se o aktivní kočičku, která je neustále v pohybu. V útulku pod číslem 268.

matysek-i.jpgon-2-i.jpg

Matýsek, černobílý kocourek, 4,5 měsíce, odčervený, očkovaný

Tento maličký kocourek byl nalezen ve Vítkovicích na ul. Ruská, kde strádal na ulici zcela promočený a podchlazený. V útulku se dal rychle do pořádku a nyní je z něj šikovný kocourek, který by rád našel milující domov. Matýsek je klidné a přítulné povahy. V útulku si zvykl na stejně starou kočičku, se kterou kamarádí a dovádí. Je to velký a vděčný mazlík. V útulku pod číslem 245.