Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 Další kočičky, které budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 

rozinka-2-i.jpgrozinka-1-i.jpg

Rozárka, bílorezavá kočička, 2 měsíce, odčervená

Tato malá kočička byla nalezena v Horní Lhotě, kde se potulovala a hledala záchranu u lidí. Rozárka je totiž velice přítulná a tíhne za pohlazením. V ouškách má svrab, který byl ošetřen, jinak je kočička zdravá. Jedná se o kamarádskou a mazlivou kočičku, která by ráda někomu patřila. V útulku pod číslem 416.

argus-1-i.jpgargus-2-i.jpg

Argus, mourovaný kocourek s delší srstí, 11 měsíců, odčervený, očkovaný

Tento krásný kocourek strávil skoro celý den na zastávce MHD u Karoliny v přenosce, kde ho někdo "schválně zapomněl". V přenosce měl zásobu jídla a teplý pelíšek. Jedná se o mladého, moc krásného kocourka, který si určitě takové zacházení nezasloužil. Argus je mírumilovný dobrák a rád se mazlí. V útulku pod číslem 414.

frenky-2-i.jpgfrenky-1-i.jpg

Frenky, bílomourovaný kocourek, 6 měsíců, odčervený, očkovaný

Tento mladý kocourek byl nalezen v Kopřivnici. Do útulku byl přijat s ušním svrabem, který se léčí. Frenky je aktivní a komunikativní kocourek, který je nerad zavřený a rád by našel domov. Jedná se o mazlivého kocourka s kamarádskou povahou. V útulku pod číslem 411.

new-2-i.jpgnew-1-i.jpg

Hany, černobílá kočička, 6 měsíců, odčervená

Tato kočička je nalezencem z Kopřivnice. Do útulku byla přijata s ušním svrabem, který se léčí. Hany je mírně bázlivá, avšak pohlazení má ráda. Zatím nemá dostatek odvahy, zvyká si na změnu prostředí, ale jistě se brzy otrká. V útulku pod číslem 410.

lilly-2-i.jpglilly-1-i.jpg

Lilly, mourovaná kočička, 5 měsíců, odčervená, očkovaná

Tato kočička byla nalezena spolu se sourozenci a umístěna v našem útulku. Záhy našla domov, avšak byla vrácena zpět do útulku. Lilly je mazlivá a čistotná kočička, která by ráda někomu patřila a byla členem domácnosti. Jedná se o komunikativní a kamarádskou kočičku, která si ráda hraje a je vděčná za pohlazení. V útulku pod číslem 404.

bibi-1-i.jpg

Bibi, trikolorní kočička, 3 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tuto krásnou kočičku i s jejím kotětem někdo vyhodil do kontejneru na ul. Dělnická v Porubě. Bibi je přátelská a hodná kočička, která je moc ráda za pohlazení. Dne 27.10. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 380.

keira-2-i.jpgkeira-1-i.jpg

Keira, černá kočka, 8 let, odčervená

Tuto kočičku našla nálezkyně V Porubě na ul. Vietnamské ve sklepě panelového domu, kde jí někdo pověsil za provázek uvázaný kolem krku na kliku! Z tohoto hrůzného zážitku si Keira odnesla špatné vzpomínky, nicméně neutrpěla zranění. Jedná se o klidnou a hodnou kočičku, která si takové zacházení ani v nejmenším nezasloužila. Keira je čistotná a přítulná. V útulku pod číslem 333.

cenda-2-i.jpgcenda-1-i.jpg

Čenda, černobílý kocourek, 2 měsíce, odčervený, očkovaný

ZADANÝ

Čenda spolu se svým bráškou a maminkou vyrůstali na ulici jako volně žijící kočičky. Bráška již domov našel a také Čenda čeká v útulku na svůj opravdový domov. Čendík nepoznal kontakt s člověkem a do útulku přišel dost vyděšený. Po pár dnech ale zjistil, že lidská ruka neublíží a začal se mazlit. Čendík je opatrný, avšak pohlazení se mu líbí. V útulku pod číslem 383.

lari-2-i.jpglari-1-i.jpg

Lari, trikolorní kočička, 4 měsíce, odčervená

Lari byla nalezena na ul. Zelená v Ostravě. Do útulku byla přijata ve velmi žalostném stavu, s těžkou podvýživou, průjmem, zánětem očí, silným zablešením a ušním svrabem. Lari se krásně uzdravila a čeká na nový domov. Jedná se o klidnou a přítulnou kočičku, která se ráda tulí. Vhodná k další kočce. V útulku pod číslem 322.

nikolka-1-i.jpgnikolka-2-i.jpg

Nikolka, černobílá kočička, 4 měsíce, odčervená

Tato kočička byla nalezena v Miloticích. Do útulku byla přijata s zánětem očí a s kýcháním. Nyní je již zdravá a hledá nový domov. Jedná se o komunikativní a mazlivou kočičku veselé a hravé povahy. Je vhodná k další kočce. V útulku pod číslem 329.

cerna-2-i.jpgkotata-1-i.jpgkot-i.jpg

Koťata,  nar. 1.9.2017, odčervená, očkovaná

Tato koťata byla nalezena s dalším sourozencem jako malá, třítýdenní miminka. Koťata byla odchována u hodné paní v domácím prostředí. Koťata vyrostla a čekají na svůj vysněný domov. Jedná se o dvě kočičky. Černá je velice aktivní, zvídavá a čiperná mazlivka. Mourovaná je klidnější povahy, ráda se mazlí v náručí. Nabízíme do bytu. V útulku pod čísly 335, 413.

jumbo-new-i.jpgjumbo-new-i.jpg

Jumbo, mramorovaný kocourek s bílými znaky, 1,5 roku, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento krásně zbarvený kocourek byl nalezen v Ostravě poblíž Shopping parku. Jedná se o mladého kocourka, který si rád přijde pro pohlazení, ale přitom si udržuje jistý odstup. Pohlazení má rád, je velmi přítulný a umazlený, ale do náruče nechce-není na to zvyklý. Vhodný k rodinnému domku, ale i do bytu. V útulku pod číslem 307.

merci-i.jpgmerci-1-i.jpg

Merci, černá kočička, 7 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato krásná kočička byla odchycena městskou policií v Ostravě na sídlišti, kde už se nějakou dobu potulovala. Merci není typická tulačka, naopak je to velmi kontaktní a přítulná kočička, která u lidí hledá lásku a pohlazení. Merci je vděčný a upovídaný mazel a ráda by našla domov nejlépe u rodinného domku, ale i v bytečku by byla spokojená. V útulku pod číslem 91.

bert-i.jpgberta-2-i.jpg

Berta, černobílá kočička, 8 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Berta byla do útulku dovezena z Čeladné, kde zůstala po odstěhování majitelky sama s dalšími kočičkami u rodinného domku. Jedná se o drobnou kočičku s velmi milou povahou. Bertička je moc hodná, nenáročná a přítulná kočička, která je vděčná za pohlazení. Bude skvělým domácím mazlíčkem do bytu, snese se i s dalšími kočkami. Dne 1.8. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 106.

paja-1-i.jpg18814225_1494811320541203_7289961103521323383_n.jpg

Pája, bílorezavý kocour, 6 let, odčervený, očkovaný, kastrovaný

​Tento kocourek je nalezencem z Frýdku-Místku. Pája má znaky britské kočky, je mohutnější a má na hlavě a ocásku modré zbarvení. Rád si přijde pro pohlazení, je mazlivý, avšak je nerad omezován a jeho povaha je svobodomyslná. Proto pro něj hledáme domov nejlépe u rodinného domku se zahrádkou. Momentálně v léčení s kýcháním. V útulku pod číslem 313.

lupinek-1-i.jpglupinek-2-i.jpg

Lupínek, kříženec perské kočky, nar. 18.10.2014, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento kocourek byl do útulku umístěn majitelem, který uvedl, že je kocour nečistotný. Lupínek je nejspíše citlivý na změny a špatně se vyrovnával se situací v rodině, ale také může být problémem jedno nevyoperované varle, které zůstalo v břiše. Lupínek je sice kastrovaný, avšak měl sestouplé pouze jedno varle (druhé nebylo nalezeno...). Lupínek byl zvyklý pouze v bytě, avšak není vyloučeno, že by si zvykl i na venek a dost možná, že to může být problém jeho nečistotnosti. Snad mu změna prostředí prospěje k "nápravě". Jedná se o komunikativního a mazlivého kocourka drobného vzrůstu. V útulku pod číslem 276.

mour-2-i.jpgmour-1-i.jpg

Mája, mourovaná kočička, 2 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná

ZADANÁ

Tato krásná kočička byla nalezena dne 17.8. V Ostravě-Zábřehu na ul. Volgogradská. V době nálezu byla patrná jizva na břiše a dorůstající srst, nejspíše po nedávné kastraci. Mája byla do útulku přijata se starším poraněním levé přední končetiny s nepohyblivou částí a zkrácenými šlachami. Jedná se o velice komunikativní a mazlivou kočičku, která miluje pohlazení. Nabízíme do bytu. V útulku pod číslem 281.