Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 Další kočičky, které budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 

kotata-i.jpg

Koťata, 3 měsíce, odčervená, očkovaná

Tato dvě koťata byla nalezena v Ostravě-Porubě v krabici ve křoví, kde je nějaký dobrák odložil jako ochozené boty. Koťata mají ušní svrab, který byl ošetřen, jinak jsou zdravá. Jedná se o kočičku a kocourka. Koťata jsou přítulná a mazlivá. V útulku pod čísly 194, 195.

22-i.jpgmour-i.jpgjeny-i.jpg

Jeny, mourovaná kočička, 3 roky, odčervená, očkovaná

Tato kočička byla do útulku přivezena městskou policií dne 22.1.2017. Nalezena byla pod okny bytového domu v Moravské Ostravě, ul. Bohumínská 69. Kočička vypadla z balkónu a utrpěla frakturu stehenní kosti. Dne 26.1. byla provedena operace, při které se zlomenina fixovala šrouby. Již proběhla i druhá operace-vyjmutí šroubů a Jenny je nachystaná do nového domova. Jedná se o bytovou, mazlivou kočičku. Nabízíme pouze do bytu. V útulku pod číslem 22.

kote-2-i.jpgkote-1-i.jpg

Kotě, mourovaná kočička, 3 měsíce, odčervená

Tato krásná kočička byla nalezena na parkovišti u Hornbachu, kde musela být vyproštěna z motoru auta. Naštěstí se jí nic nestalo, kočička je zdravá a ve výborné kondici. Jedná se o neskutečně neúnavného mazlíka. Miluje pohlazení, kterého pro ni není nikdy dost. V útulku pod číslem 184.

prcek-2-i.jpgprcek-1-i.jpg

Kotě, mourovaný kocourek, cca 4 týdny, odčervený

Tento droboučký kocourek byl nalezen na cestě u Nové Karolíny. Jedná se ještě o malé miminko, které se učí baštit masitou stravu a také se musí naučit používat stelivo. I přesto je šikovný a velmi učenlivý. Kocourek je klidný a je vděčný za pohlazení. Moc by potřeboval laskavou ruku a hodného člověka, který by se mu věnoval. V útulku pod číslem 192.

murphy-2-i.jpgmurphy-1-i.jpg

Murphy, rezavý kocourek, 2 roky, odčervený

Murphy byl odchycen městskou policií v Petřkovicích. Kocourek byl do útulku přijat se starším zraněním přední končetiny, na kterou kulhá, s poraněním článků prstů na zadních končetinách a s velkou ránou na hrudníku. Nyní je již kocourek zdráv a čeká na nový domov. Jedná se o klidného a přítulného kocourka, který je moc rád za pohlazení. V útulku pod číslem 126.

nero-2-i.jpgnero-1-i.jpg

Nero, černobílý kocour, 1,5 roku, odčervený, očkovaný

Tento kocourek byl nalezen v Ostravě-Zábřehu na ul. Výškovická. Jedná se o zdravého, nekastrovaného kocoura. Nero je komunikativní a mazlivý kocourek, který si rád přijde pro pohlazení. V útulku pod číslem 179.

mamca-i.jpgrodinka-1-i.jpg

Želvovinová kočička, 2 roky, s koťaty (nar. cca 20.4.), odčervení

Tuto maminku se čtyřmi koťátky někdo ponechal v přenosce u benzínové pumpy OMW v Ostravě-Porubě na Opavské ulici. Maminka i koťata jsou naštěstí zdravá a nevypadají zanedbaně. Jedná se o mladou želvovinovou maminku mírné a kamarádské povahy, která je ráda za pohlazení. V útulku čeká poslední kotě-černý kocourek. V útulku pod čísly 166, 167.

150-i.jpgniky-150-i.jpg

Niky, mourovaná kočička s bílou náprsenkou, 3 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Niky byla odchycena městskou policií v Ostravě. Jedná se o velmi drobnou kočičku vzhledu kotěte. Niky měla starší poranění ocásku, který byl po zlomeninách deformován. Jedná se o komunikativní, velmi přítulnou a aktivní kočičku, která miluje pohlazení. Dne 6.6. Niky podstoupila kastraci a amputaci části ocásku. V útulku pod číslem 150.

filip-new-3-i.jpgfilip-new-i.jpgfilip-new-2-i.jpg

Filip, mourovaný kocourek, 3 roky, odčervený, kastrovaný

Tento kocourek je nalezencem z Ostravy-Hrabůvky. Do útulku byl přijat se starším zraněním kolem krku, které bylo již silně zaníceno. Nejspíše se jedná o ránu po vrostlém obojku, nebo dokonce řeznou ránu. Filip je neskutečný dobrák a mazel, který je vděčný za každé pohlazení. Bohužel, rána, která je v podpaží špatně srůstá a špatně se hojí. Filípek má individuální péči a léčí se v domácím prostředí. Rána se zlepšuje a Filípek hledá svůj trvalý domov! Je to bezproblémový, čistotný a pohodový mazel, který si rád hraje a bude svému člověku skvělým společníkem. Vhodný do bytu. V útulku pod číslem 13.

merci-2-i.jpgmerci-1-i.jpg

Merci, černá kočička, 7 let, odčervená, kastrovaná

Tato krásná kočička byla odchycena městskou policií v Ostravě na sídlišti, kde už se nějakou dobu potulovala. Merci není typická tulačka, naopak je to velmi kontaktní a přítulná kočička, která u lidí hledá lásku a pohlazení. Merci je vděčný a upovídaný mazel a ráda by našla domov nejlépe u rodinného domku. V útulku pod číslem 91.

bunny-1-i.jpgbarny-new-i.jpg

Bunny, černý kocourek, 9 let, odčervený, kastrovaný

Bunny byl odchycen v Ostravě Porubě u kulturního domu Poklad, kde se již delší dobu zdržoval. V době nálezu byl již kastrovaný, pravděpodobně někomu patřil a možná byl vyhozen na ulici. Bunny je velice kontaktní a mazlivý, rád sám každému vleze na klín a do náruče a nechá se hladit. Je tichý, klidný a čistotný, ale po zkušenostech s doktory také opatrný a nemá rád prudké pohyby a násilnou manipulaci. Po získání důvěry je z něj velký mazel a bude vynikající gaučový společník. Bunny by si moc zasloužil láskyplný a klidný domov. Přístup na zahradu možná ocení, ale hlavně bude rád za lidskou náruč, po které touží. V útulku pod číslem 69.

berta-1-i.jpgberta-2-i.jpg

Berta, černobílá kočička, 8 let, odčervená, očkovaná

Berta byla do útulku dovezena z Čeladné, kde zůstala po odstěhování majitelky sama s dalšími kočičkami u rodinného domku. Jedná se o drobnou kočičku s velmi milou povahou. Bertička je moc hodná, nenáročná a přítulná kočička, která je vděčná za pohlazení. V útulku pod číslem 106.

c-1-i.jpgcerna-new-2-i.jpg

Aira, černá kočička, 10 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato krásná kočička s velmi hustým kožíškem byla nalezena v Porubě na Havlíčkově náměstí. Jedná se nejspíše o starší kočičku-schází jí většina zoubků. Aira je nenáročná, velmi klidná kočička, která se ráda mazlí. V útulku pod číslem 97.