Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 Další kočičky, které budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 

bonnie-2-i.jpgbonnie-1-i.jpg

Bonnie, mourovaná kočička, 3 roky, odčervená, kastrovaná

Tato kočička byla odchycena městskou policií v Ostravě. Do útulku byla přijata se starou frakturou spodní čelisti, která špatně srostla a bohužel se nedá operovat. Bonnie trpěla kýlou a dne 24.7. se podrobila operaci, po které se zotavila. Bonnie je citlivá dušička, která oplývá velkou touhou po laskavé náruči. Moc ráda se mazlí a je vděčná za pohlazení. Možná někomu kdysi patřila, je dobře živená a kastrovaná. V útulku pod číslem 239.

oci-new-i.jpgprcek-new-i.jpg

Budulínek, mourovaný kocourek, 2,5 měsíce, odčervený

Tento malý kocourek byl nalezen v Ostravě-Mariánských Horách. Do útulku byl přijat s těžkým zánětem očí, který si vyžádal delší dobu léčení. Nyní je malý kocourek zdráv a rád by našel domov.Kocourek je kontaktní a je moc vděčný za pohlazení. Je to malý raubíř, je temperamentní a moc rád si hraje. V útulku pod číslem 193. 

stranky.jpgp1010043--2-.jpg

Adélka, bílomourovaná kočička, 1 rok, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato mladá kočička byla nalezena na ul. Mitrovická v Nové Bělé. Kočička měla dost nešťastně zaklíněný obojek, který vrostl pod kůži a způsobil hnisající rány. Adélka je již zdravá a hledá nový domov. Jedná se o kontaktní a kamarádskou kočičku s klidnou a mazlivou povahou. Dne 4.8. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 222. 

2-i.jpg3-i.jpgbambi-1-i.jpg

Bambi, rezavý kocourek, 2 roky, odčervený, kastrovaný

Bambi je nalezencem z Mariánských Hor. Do útulku byl přijat se zánětem očí. Jedná se o mladého kocourka, který nemá pravé ouško. Nejedná se o poranění, ale o vrozenou vadu. Bambi je temperamentní kocour plný energie. Rád si hraje a je to mazlík. Nerad se nechává omezovat v pohybu a má rád volnost. V útulku pod číslem 243.

mamina-i.jpgcharlie-i.jpg

Charlie, trikolorní kočka, 2 roky, odčervená, očkovaná

Charlie byla do útulku umístěna kvůli hospitalizaci majitelky, která se o ni už dále nemůže postarat. Charlie je velmi komunikativní, milá a mazlivá kočička, která byla zvyklá žít u domečku se zahrádkou. Ráda by opět našla domov v rodinného domku, kde bude mít přístup na zahradu. V útulku pod číslem 254.

kotata-i.jpgkotata-i.jpg

Koťata, 3 měsíce, odčervená, očkovaná

Tato koťátka jsou potomci Charlie, trikolorní kočičky. Do útulku byla umístěna z důvodu hospitalizace majitelky, která se už o kočičky nemůže starat. Jedná se o rezavého a černobílého kocourka a trikolorní kočičku. Koťata jsou hravá a přítulná. V útulku pod čísly 251, 252, 253.

kot-i.jpgkot-i.jpg

Koťata, 3,5 měsíce, odčervená, očkovaná

Tato dvě koťátka byla nalezena v Ostravě-Porubě. Jedná se o bílomourovaného kocourka a kočičku. Koťata jsou klidné a pohodové povahy a mají ráda pohlazení. V útulku pod čísly 249, 250.

naomi-2-i.jpgnaomi-1-i.jpg

Naomi, černá kočička, 2,5 měsíce, odčervená, očkovaná

Tato kočička byla nalezena ve Vratimově, kde se přitoulala na zahradu a nikdo se k ní nehlásil. Naomi je zdravá a vitální kočička, která by se rozkrájela za pomazlení. Je to komunikativní a moc přítulná kočička. V útulku pod číslem 246.

new-i.jpgmiky-i.jpg

Miky, bílorezavý kocourek, 2,5 měsíce, odčervený, očkovaný

Miky je nalezencem z Ostravy-Zábřehu. Jedná se o zdravého a přítulného kocourka, který je vděčný za pohlazení. Miky je čistotný, velmi rád si hraje a je neustále v pohybu. V útulku pod číslem 245.

matysek-2-i.jpgmatysek-1-i.jpg

Matýsek, bílošedý kocourek, 2 měsíce, odčervený

Tento zvláštně zbarvený kocourek byl nalezen v Klimkovicích. Do útulku byl přijat s ušním svrabem, který byl ošetřen. Matýsek je komunikativní, kamarádský a moc mazlivý. V útulku pod číslem 241.

jonasek-1-i.jpgjonasek-2-i.jpg

Jonášek, černobílý kocourek, 2,5 měsíce, odčervený, očkovaný

Tento malý kocourek byl odchycen městskou policií v Ostravě. Jonášek byl do útulku přijat se zánětem očí a silně zablešený. Nyní je již zdravý a hledá nový domov. Jonášek byl nejprve bázlivý, ale vyklubal se z něj velice přítulný a hravý nebojsa, který si moc rád hraje a je vděčný za pohlazení. V útulku pod číslem 229.

ruska-1-i.jpgruska-2-i.jpg

Inzy, modrá kočka, 1-2 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato krásná kočička byla nalezena dne 11.7. na rychlostní komunikaci mezi Příborem a Novým Jičínem. Jedná se o kočku podobnou ruské modré, drobnějšího vzrůstu. Inzy byla nejspíše po koťatech (měla zduřelou mléčnou lištu). Jedná se o kamarádskou a nesmírně mazlivou kočičku, která je vděčná za pohlazení. Dne 31.7. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 228.

str.-i.jpgstrib-2-i.jpg

Stříbrná koťata, 3,5 měsíce, odčervená

Tato tři krásně zbarvená koťata jsou nalezenci z Ostravy. Do útulku byla přijata se zánětem očí. Nyní jsou již zdravá a hledají si nové páníky. Jedná se o stříbrnou mourovanou kočičku a dva kocourky s bílými znaky. Koťata jsou plašší povahy a zvykají si na pohlazení. V útulku pod čísly 216, 217, 218.

paja-i.jpgpaja-1-i.jpg

Pája, bílorezavá kočička, 6 let, odčervená, očkovaná

Pája je nalezencem z Frýdku-Místku. Do útulku byla přijata se zánětem očí a s kýcháním. Nyní je zdravá a čeká na nový domov. Pája má znaky britské kočky, je mohutnější a také má nezvyklou srst. Pája je klidnější a pohodové povahy, avšak umí si říci, když se jí něco nelíbí. Je společenská, zvídavá a ráda si přijde pro pohlazení. V útulku pod číslem 153.

22-i.jpgmour-i.jpgjeny-i.jpg

Jeny, mourovaná kočička, 3 roky, odčervená, očkovaná

Tato kočička byla do útulku přivezena městskou policií dne 22.1.2017. Nalezena byla pod okny bytového domu v Moravské Ostravě, ul. Bohumínská 69. Kočička vypadla z balkónu a utrpěla frakturu stehenní kosti. Dne 26.1. byla provedena operace, při které se zlomenina fixovala šrouby. Již proběhla i druhá operace-vyjmutí šroubů a Jenny je nachystaná do nového domova. Jedná se o bytovou, mazlivou kočičku. Nabízíme pouze do bytu. V útulku pod číslem 22.

zelv-3-i.jpgzelv-1-i.jpg

Eira, želvovinová kočička, 2 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tuto maminku se čtyřmi koťátky někdo ponechal v přenosce u benzínové pumpy OMW v Ostravě-Porubě na Opavské ulici. Koťátka již našla své domovy a teď i maminka čeká, že najde u někoho lásku a vlídnou náruč. Eira je nesmírně pohodová a nenáročná kočička s velmi milou povahou. Je to velký mazel, je čistotná a vhodná do bytu. Dne 4.8. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 166.

merci-2-i.jpgmerci-1-i.jpg

Merci, černá kočička, 7 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato krásná kočička byla odchycena městskou policií v Ostravě na sídlišti, kde už se nějakou dobu potulovala. Merci není typická tulačka, naopak je to velmi kontaktní a přítulná kočička, která u lidí hledá lásku a pohlazení. Merci je vděčný a upovídaný mazel a ráda by našla domov nejlépe u rodinného domku. V útulku pod číslem 91.

berta-1-i.jpgberta-2-i.jpg

Berta, černobílá kočička, 8 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Berta byla do útulku dovezena z Čeladné, kde zůstala po odstěhování majitelky sama s dalšími kočičkami u rodinného domku. Jedná se o drobnou kočičku s velmi milou povahou. Bertička je moc hodná, nenáročná a přítulná kočička, která je vděčná za pohlazení. Dne 1.8. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 106.