Jdi na obsah Jdi na menu
  

 

 Další kočičky, které budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 

mates-1-i.jpgnew-2-i.jpg

Mates, bílorezavý kocourek, 10 let, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Mates byl zvyklý žít v rodinném domku s další kočičkou. Majitelka bohužel zemřela a tak byl kocourek umístěn do útulku, kde čeká na nový domov. Mates byl zvyklý jak doma, tak i venku, kde se mu líbilo více. Mates byl na paničku hodně fixovaný, ale i přesto si brzy zvykl a přestal se obávat cizích lidí. Jakmile zjistí, že se není čeho bát, je to obrovský mazel a dobrák. Mates by rád našel domov nejlépe zase u rodinného domečku, kde by měl přístup na zahradu. Při přijetí do útulku byl zjištěn ušní svrab, který byl ošetřen. V útulku pod číslem 105.

barny-1-i.jpgbarny-2-i.jpg

Barny, mourovaný kocour, 11 let, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento kocourek byl nalezen v Ostravě-Zábřehu, kde se přitoulal na zahradu rodinného domu. Jedná se o klidného kocoura s kamarádskou povahou, který je moc vděčný za pohlazení. Barny byl do útulku přijat se zánětem očí, lézemi u spodních víček, se zánětem horních cest dýchacích a zánětem zvukovodu s důsledkem klapatého ucha. Nyní je již zdráv a moc by si přál domov, kde ho budou mít rádi. Barny je čistotný a nenáročný mazel, který miluje pohlazení. Dne 11.3. byla provedena kastrace. Dne 29.3. bylo provedeno chirurgické ošetření víčka u jednoho oka. V útulku pod číslem 58.

lady-i.jpgnew-i.jpg

Lady, bílomourovaná kočka, 3 roky, odčervená, očkovaná

Tato krásná kočička byla do útulku umístěna poté, co byl její majitel hospitalizován a dále se ze zdravotních důvodů o kočičku nebude moci starat. Lady byla zvyklá pouze v bytě. Je to hodná a čistotná kočička, která byla se změny prostředí v útulku vylekaná, ale zanedlouho se začala mazlit a říkat si o pohlazení. Jistě se brzy rozkouká a bude moc ráda, najde-li zase svůj domov, bezpečí a hodného člověka, který jí pomůže zapomenout na trápení. V útulku pod číslem 99.

1-i.jpg2-i.jpg

Tomík, černobílý kocourek, 5 měsíců, odčervený, očkovaný

Tento drobný kocourek byl nalezen v Ostravě-Zábřehu. Do útulku byl přijat s těžkým zánětem očí, ušním svrabem a zablešením. Tomík měl zcela slepené oči, ale brzy se podařilo zánět vyléčit. V důsledku neléčeného zánětu mu zůstaly následky v podobě zhoršeného zraku. Očka jsou překryta z části třetími víčky a zákalem. Tomík je plachý kocourek, který umí vyhrožovat a prskat, ovšem s vlídným zacházením polevuje a uvolňuje se. Nabízíme trpělivému a hodnému člověku, který si s Tomíkem bude umět poradit a dá mu dostatek času na to, aby poznal, že lidská ruka neublíží a našel v lidech důvěru. V útulku pod číslem 71.

1-i.jpgnew-i.jpg

Daisy, 4 roky, černá kočička s koťaty nar. 6.3., odčervení

Tato kočička byla nalezena v Mariánských Horách ve vysokém stadiu březosti. Sotva byla kočička přijata do útulku, na druhý den začala rodit a dne 6.3. se stala maminkou čtyř koťátek, o které se vzorně stará. Daisy je hodná kočička s klidnou povahou. V útulku pod číslem 85.

molly-1-i.jpgmolly-2-i.jpg

Moly, mourovaná kočička, 6 měsíců, odčervená, očkovaná

Tato kočička byla se svou sestřičkou nalezena jako volně žijící a plachá. Po čase byla umístěna do rodiny, avšak po několika dnech vrácena, protože paní měla jinou představu o kočce. Moly už není tak plachá a bázlivá, jak tomu bylo v minulosti. I když syčí, neznamená to, že je zlá. Jen si ještě není úplně jistá a stále v ní přetrvává jistá nedůvěra. V náručí se rychle uklidní a okamžitě se mění ve vrnící klubíčko. Moly si umí užívat mazlení a vyhovuje jí těsný kontakt v náručí, kde se cítí bezpečně. Moly je čistotná a hledáme pro ni nejen hodného, ale zkušeného člověka, který si bude umět získat její srdíčko. V útulku pod číslem 77.

tre-1-i.jpg22-i.jpg

Trent, rezavý kocourek s bílými znaky, 11 měsíců, odčervený, očkovaný

Tento mladý kocourek byl nalezen v Ostravě-Třebovicích. Do útulku byl přijat se zánětem očí, který je již doléčen. Jedná se o plaššího kocourka, který doposud neměl možnost být v bližším kontaktu. Postupem času se z něj vyklubal hodný kocourek, který si umí užívat pohlazení. Trent je hravý a zvídavý kocourek, který rád dovádí a dokonce má rád psy. V útulku pod číslem 67.

rebeca-1-i.jpgnew-i.jpg

Rebeca, mourovaná kočka, 3 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato krásná kočička byla nalezena v Ostravě-Zábřehu. Mimo ušní svrab, který byl ošetřen je Rebeca zdravá a dobře živená a někdo se o ní staral. Podle chování se jeví Rebeca jako bytová kočka. Je zvyklá na kontakt s lidmi, má ráda pohlazení, avšak v útulku se velmi bojí a schovává se. Dne 22.3. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 61.