Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 Další kočičky, které budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 

1-i.jpg2-i.jpg

Koťata, nar. 1.9.2017, odčervená

Tato koťata byla nalezena bez mámy v cca třech týdnech věku. Koťata byla odchována u hodné paní v domácím prostředí, kde měly individuální péči. Nyní jsou již koťátka soběstačná, jsou naučená na masitou stravu a používají kočičí toaletu. Tři malí prcci jsou připraveni do světa a čekají na své nové páníky. Jedná se o černou kočičku, mourovanou kočičku a kocourka. Koťata jsou velmi kontaktní a mazlivá. V útulku pod čísly 335, 336, 338. 

br-i.jpgdaja-i.jpg

Dája, britská kočka

Tato krásná kočička byla nalezena ve Vratimově na ul. Úzká, kde se nějakou dobu potulovala. Dája nebyla příliš komunikativní povahy, schovávala se a nechtěla mít s nikým nic do činění. Nyní je na tom mnohem lépe, už si zvyká a nechá se hladit. Na ostatní kočky reaguje velmi dobře a byla by vhodná k další kočce, či kocourkovi, který by jí byl oporou. V útulku pod číslem 330.

kot-2-i.jpgkot-1-i.jpg

Koťata, 3 měsíce, odčervená, očkovaná

Tato koťátka byla nalezena v Ostravě. Jedná se o dvě kočičky a jednoho kocourka. Koťata jsou zdravá a v dobré kondici a určitě se o ně někdo staral. Koťata jsou komunikativní povahy, ráda si hrají a jsou přítulná. Dvě koťata již našla domov. V útulku čeká poslední kočička. V útulku pod číslem 326.

jumbo-2-i.jpgjumbo-1-i.jpg

Jumbo, mramorovaný kocourek s bílými znaky, 1,5 roku, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento krásně zbarvený kocourek byl nalezen v Ostravě poblíž Shopping parku. Jedná se o mladého kocourka, který si rád přijde pro pohlazení, ale přitom si udržuje jistý odstup. Pohlazení má rád, ale bližší kontakt nemusí. Vyhledává společnost lidí a je mazlivý. Vhodný k rodinnému domku. V útulku pod číslem 307.

new-i.jpgbm-1-i.jpg

Bela, bílomourovaná kočička, 1 rok, odčervená, kastrovaná

Tato mladá kočička byla nalezena v Ostravě na ul. Železárenské. V ouškách měla svrab, který byl ošetřen. Jedná se o klidnou kočičku, která má ráda pohlazení. Dne 17.8. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 275.

merci-i.jpgmerci-1-i.jpg

Merci, černá kočička, 7 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato krásná kočička byla odchycena městskou policií v Ostravě na sídlišti, kde už se nějakou dobu potulovala. Merci není typická tulačka, naopak je to velmi kontaktní a přítulná kočička, která u lidí hledá lásku a pohlazení. Merci je vděčný a upovídaný mazel a ráda by našla domov nejlépe u rodinného domku, ale i v bytečku by byla spokojená. V útulku pod číslem 91.

bert-i.jpgberta-2-i.jpg

Berta, černobílá kočička, 8 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Berta byla do útulku dovezena z Čeladné, kde zůstala po odstěhování majitelky sama s dalšími kočičkami u rodinného domku. Jedná se o drobnou kočičku s velmi milou povahou. Bertička je moc hodná, nenáročná a přítulná kočička, která je vděčná za pohlazení. Bude skvělým domácím mazlíčkem do bytu, snese se i s dalšími kočkami. Dne 1.8. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 106.

paja-1-i.jpg18814225_1494811320541203_7289961103521323383_n.jpg

Pája, bílorezavý kocour, 6 let, odčervený, očkovaný, kastrovaný

​Tento kocourek je nalezencem z Frýdku-Místku. Pája má znaky britské kočky, je mohutnější a má na hlavě a ocásku modré zbarvení. Rád si přijde pro pohlazení, je mazlivý, avšak je nerad omezován a jeho povaha je svobodomyslná. Proto pro něj hledáme domov nejlépe u rodinného domku se zahrádkou. Momentálně v léčení s kýcháním. V útulku pod číslem 313.

lupinek-1-i.jpglupinek-2-i.jpg

Lupínek, kříženec perské kočky, nar. 18.10.2014, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento kocourek byl do útulku umístěn majitelem, který uvedl, že je kocour nečistotný. Lupínek je nejspíše citlivý na změny a špatně se vyrovnával se situací v rodině, ale také může být problémem jedno nevyoperované varle, které zůstalo v břiše. Lupínek je sice kastrovaný, avšak měl sestouplé pouze jedno varle (druhé nebylo nalezeno...). Lupínek byl zvyklý pouze v bytě, avšak není vyloučeno, že by si zvykl i na venek a dost možná, že to může být problém jeho nečistotnosti. Snad mu změna prostředí prospěje k "nápravě". Jedná se o komunikativního a mazlivého kocourka drobného vzrůstu. V útulku pod číslem 276.

mour-2-i.jpgmour-1-i.jpg

Mája, mourovaná kočička, 2 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato krásná kočička byla nalezena dne 17.8. V Ostravě-Zábřehu na ul. Volgogradská. V době nálezu byla patrná jizva na břiše a dorůstající srst, nejspíše po nedávné kastraci. Mája byla do útulku přijata se starším poraněním levé přední končetiny s nepohyblivou částí a zkrácenými šlachami. Jedná se o velice komunikativní a mazlivou kočičku, která miluje pohlazení. Nabízíme do bytu. V útulku pod číslem 281.