Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 Další kočičky, které budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 

bor-1-i.jpgbor-2-i.jpg

Boris, mourovaný kocour, 13 let, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento kocourek byl zvyklý žít v bytě. Důvodem umístění do útulku bylo úmrtí v rodině. Borisek je citlivý a jemný kocourek a dobráckou povahou. Jedná se o čistotného a nenáročného kocourka, který je klidné a přítulné povahy. Boris je zdráv, ve velmi dobré kondici a na svůj věk vůbec nevypadá. Hledá domov v bytečku a pokud možno ke starším lidem, nebo do rodiny bez dětí. V útulku pod číslem 289.

new-2-i.jpgnew-1-i.jpg

Bubu, černý kocourek, narozen 13.5., odčervený, očkovaný

Tento malý rarášek se narodil v útulku kočičce Teri. Bubu je již soběstačný a vychovaný kocourek, jen ještě nezná okolní svět. Rád by našel domov a poznal štěstí v rodině, kde jej budou hýčkat. Bubu je čistotný a komunikativní kocourek mírné povahy. V útulku pod číslem 213.

teri-1-i.jpgteri-2-i.jpg

Teri, trikolorní kočička, 2 měsíce, odčervená, očkovaná

Tato krásná kočička byla nalezena v Ostravě na ul. Poděbradova. Do útulku byla přijata s nachlazením. Nyní je již zdravá a čeká na nový domov. Jedná se o komunikativní, čipernou a velmi hravou kočičku, která má moc ráda pohlazení. V útulku pod číslem 265.

new-i.jpgkiki-1-i.jpg

Kiki, černobílá kočička, 2 měsíce, odčervená, očkovaná

Kiki byla nalezena v Ostravě Hrabůvce. Jedná se o zdravou a čipernou kočičku, která ještě neměla moc zkušeností s lidmi a tak je trochu bázlivá. Zatím je plachá, ale nechá se hladit. Brzy si jistě zvykne, že lidská ruka neublíží. Kiki je učenlivá, ráda si hraje a pomalu se osměluje. V útulku pod číslem 268.

matysek-new-1-i.jpgmatysek-new-2-i.jpg

Matýsek, černobílý kocourek, 2 měsíce, odčervený, očkovaný

Tento maličký kocourek byl nalezen ve Vítkovicích na ul. Ruská, kde strádal na ulici zcela promočený a podchlazený. I přesto je v pořádku mimo ušní svrab, který se léčí. Matýsek je klidný a přítulný. Umí používat kočičí toaletu a je soběstačný. Je to velký a vděčný mazlík. V útulku pod číslem 245.

kot-2-i.jpgkot-1-i.jpg

Koťata, 2 měsíce, odčervená, očkovaná

Tato koťátka byla nalezena v Hrabové, kde se potulovala po parkovišti. Údajně jich bylo více, ale některá bohužel skončila pod koly aut. Jedná se o dvě kočičky. Koťátka jsou mazlivá a zvyklá na pohlazení. V útulku pod čísly 243, 244.

mikes-1-i.jpgmikes-2-i.jpg

Mikeš, černobílý kocourek, 2 roky, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Mikeška jsme našli v přenosce v čekárně, kde jej majitel odložil. Jedná se o zdravého kocourka, který byl zvyklý v bytě a v útulku je mu velmi smutno. Mikešek je mazlivý, je rád za pohlazení a v útulku trpí. Nabízíme nejlépe do rodinného domku, kde by mohl chodit i ven na zahrádku. V útulku pod číslem 242.

rez-i.jpgkot-1-i.jpg

Koťata, 2,5 měsíce, odčervená, očkovaná

Tato čtyři koťátka byla nalezena v Radvanicích u kontejneru. Do útulku byla přijata zablešená a s ušním svrabem, který byl ošetřen. Jinak jsou koťátka v dobrém stavu, čiperná, hravá a jsou zvyklá na pohlazení. Jedná se o tři kočičky v barvě želvovinová a rezavá a jednoho rezavého kocourka. V útulku čeká poslední rezavá kočička pod číslem 239. (momentálně v léčení s výhřezem konečníku)

rez-1-i.jpgrez-2-i.jpg

Rézinka, trikolorní kočka, 2 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná

ZADANÁ

Rézinka byla nalezena v areálu Vítkovicích železáren, kde se již delší dobu zdržovala. Vzhledem k tomu, že byla březí, byla umístěna do útulku, kde porodila a odchovala svá koťátka, která už mají svůj domov. Rézinka splnila svou roli maminky na jedničku a teď i ona čeká na svůj vysněný domov. Jedná se o velmi milou, čistotnou a moc mazlivou kočičku, která miluje pohlazení. Je klidné povahy a je vhodná do bytu. Dne 26.6. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 91.

new-i.jpglexa-1-i.jpg

Lexa, bílorezavý kocour, 4 roky, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento kocourek byl nalezen v Muglinově. Do útulku byl přijat s rankami kolem krku a s ušním svrabem. Lexa byl hrozně hladový a miluje plnou mističku, kterou umí ve vteřině dokonale vybílit. Jedná se o aktivního a neuvěřitelně mazlivého kocourka, který miluje pohlazení. Lexíkovi by se líbilo u domečku se zahrádkou. Dne 4.5. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 153.

sama-1-i.jpgsama-2-i.jpg

Daisy, trikolorní kočička, 4 roky, odčervená, očkovaná

Tato krásná kočička byla nalezena v Radvanicích se svými třemi koťátky. Jedná se o nesmírně hodnou a milou kočičku s kamarádskou povahou. Daisy se ráda mazlí a je vděčná za pohlazení. Její koťátka jsou již soběstačná a připravená si najít domov a Daisy by také ráda našla svůj vysněný domov a lásku. V útulku pod číslem 192.

192-1-i.jpg192-2-i.jpg

Koťátka od Daisy, nar. 15.5.2018, odčervená, očkovaná

Tato tři koťátka byla nalezena se svou maminkou v Radvanicích. Odrostla v útulku a nyní již čekají na své páníky. Jedná se o dvě trikolorní kočičky a jednu želvovinovou kočičku. Koťátka jsou velmi hravá, čiperná a stále v pohybu. Mají rády pohlazení, ale také dovádění. V útulku pod čísly 193, 194, 195. V útulku čeká poslední želvovinová kočička.

new-1-i.jpgnew-2-i.jpgcici-1-i.jpg

Čiči, trikolorní kočička, 7 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato kočička bydlela v rodinném domku ve Vratimově a je tedy zvyklá jak doma, tak i venku. Bohužel, její páneček odešel do domova důchodců a kočička zůstala sama. Rodina sice kočičku věnovala lidem, kteří bydleli 5km, ale Čiči se vracela zpět domů. Proto nakonec byla umístěna v útulku, kde čeká na nový domov. Bezejmenná kočička, které říkali čiči, budí dojem smutného pohledu, avšak je to velmi milá a mazlivá kočička, která umí rozdávat radost. Dne 5.6. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 191.

fifi-1-i.jpgfifi-i.jpg

Fifi, bílomourovaná kočka, 2 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato mladá kočička byla do útulku umístěna poté, co zůstala u opuštěného domu, ze kterého se vystěhovali majitelé. Fifi je mladá a komunikativní kočička, která má ráda pohlazení. Byla zvyklá jak v domě, tak i venku. V útulku porodila a odchovala svá koťátka a ráda by našla domov a milující rodinu. Dne 31.7. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 178.

178-2-i.jpg178-1-i.jpg

Koťátka od Fifi, nar. 27.5.2018, odčervená, očkovaná

Tato tři koťátka se narodila v útulku kočičce Fifi. Jedná se jednoho mourovaného kocourka, černobílou a mourovanou kočičku. Koťata jsou plná energie, jsou velice hravá a dovádivá. Používají kočičí toaletu, jsou čistotná a hledají si nové domovy. V útulku čeká poslední černobílá kočička pod číslem 219.

90-1-i.jpg90-2-i.jpg

Eliška, trikolorní kočička, 1 rok, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato kočička byla nalezena v Bobrovníkách u Hlučína a do útulku byla přijata s nachlazením. Delší dobu se léčila s kýcháním a později byla zjištěna březost. V útulku porodila i odchovala svá koťátka a ráda by se dočkala nového domova. Eliška je velmi komunikativní, temperamentní a přítulná kočička. Dne 1.8. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 90.

kot-1-i.jpgkot-2-i.jpg

Koťata od Elišky, narozena 20.5.2018, odčervená, očkovaná

Tato koťátka byla narozena v útulku a již čekají na své nové domovy. Jedná se o tři kocourky, kteří jsou připraveni poznávat svět. Všichni malí uličníci jsou plní energie, jsou stále v pohybu a věnují se nepřetržitě hrám. Jsou čistotní, používají kočičí toaletu. V útulku čeká poslední bílorezavý kocourek V útulku pod číslem 215.