Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 Další kočičky, které budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 

kevin-1-i.jpgkevin-2-i.jpg

Kevin, černobílý kocourek, 2,5 roku, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tohoto kocourka se před nedávnem ujal pán, který jej našel v Ostravě, avšak za dva měsíce se jej kvůli práci musel vzdát a umístit do útulku. Kevin byl zvyklý v bytě. Je to moc hodný, přítulný a čistotný kocourek, který byl zvyklý na soužití se psem, se kterým si dobře rozuměl. Nabízíme do bytu. V útulku pod číslem 28.

max-2-i.jpgmax-1-i.jpg

Max, mourovaný kocour, 5 let, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento krásný kocourek byl nalezen v Ostravě-Porubě na ul. Čs. Exilu. Kocourek byl v době nálezu kastrovaný, dobře živený a ve velmi dobré kondici. Je pravděpodobné, že se někomu ztratil, pokud jej někdo nevyhodil na ulici..Maxík má v ouškách svrab, který byl ošetřen a také byly zjištěny dva útvary na břiše, které se nejspíše budou řešit operativně. Maxík je velký dobrák, má vyrovnanou a velmi mazlivou povahu. V útulku pod číslem 26.

lilly-1-i.jpg

Lilly, bílomourovaná kočička, 6 měsíců, odčervená, očkovaná

Tato mladá kočička byla nalezena v Ostravě-Porubě u Lidlu, kde se potulovala. Do útulku byla přijata s ušním svrabem, který byl ošetřen. Lilly je nesmírně přítulná a mazlivá kočička s kamarádskou povahou. V útulku pod číslem 25.

fany-i.jpg

Fany, mourovaná kočička, 3 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Fany se změnil svět poté, kdy jí umřela majitelka a byla spolu se dvěma kocourky umístěna v útulku. Fany je velmi milá, přítulná a čistotná kočička, která byla zvyklá žít v bytě. S největší pravděpodobností je kastrovaná. Nabízíme pouze do bytu. V útulku pod číslem 19.

new-i.jpg

Fido, bílomourovaný kocourek, 3 roky, odčervený, očkovaný

Tento nešťastník se do útulku dostal po úmrtí majitelky, kdy zůstal spolu s dalšími dvěma kočičkami opuštěný v bytě. Nyní se Fido vyrovnává se ztrátou paničky a domova, což je pro něj těžké. Fido je domácí, čistotný kocourek, který hledá domov opět v bytě. V útulku pod číslem 18.

17-2-i.jpg17-i.jpg

Aki, bílorezavá kočička, 6 měsíců, odčervená, očkovaná

Aki byla nalezena spolu s dalšími sestřičkami ve Vřesině. Aki má kratší a deformovaný ocásek, což jí nijak nelimituje, má pouze vadu na kráse. Aki je klidná a mazlivá kočička, která je ráda za pohlazení. V útulku pod číslem 17.

16-2-i.jpg16-i.jpg

Abi, bílorezavá kočička, 6 měsíců, odčervená, očkovaná

Abi byla nalezena spolu s dalšími sestřičkami ve Vřesině. Jedná se o krásnou, mladou kočičku, která žila venku, avšak si velmi dobře zvyká na kontakt s lidmi a zjistila, že pohlazení je příjemné. Abi je klidná a mazlivá kočička, která je vděčná za pohlazení. V útulku pod číslem 16.

15-i.jpg15-2-i.jpg

Ali, bílorezavá kočička, 6 měsíců, odčervená, očkovaná

Ali byla nalezena spolu s dalšími sestřičkami ve Vřesině. Jedná se o velmi drobnou a aktivní kočičku, která si ráda hraje. I když žila venku a nemá moc zkušeností s lidmi, i přesto je Ali velice přítulná a kontaktní kočička, která je vděčná za pohlazení. V útulku pod číslem 15. 

8-2-i.jpg8-i.jpg

Elí, mourovaná kočička, 3,5 měsíce, odčervená, očkovaná

ZADANÁ

Elí byla nalezena v Ostravě na Svinovských mostech, kde se potulovala mezi lidmi. Elí má v ouškách má svrab, který byl ošetřen. U kočičky byla zjištěna pupeční kýla a tak jí čeká operace. Jedná se o velmi čipernou, kamarádskou a přítulnou kočičku, která je vděčná za každé pohlazení. V útulku pod číslem 8.

frodo-2-i.jpgfrodo-i.jpg

Frodo, mourovaný kocourek, 7 měsíců, odčervený, očkovaný

Frodo byl nalezen v Ostravě Porubě se svou mámou a kočičí sestřičkou. Jedná se o komunikativního a kamarádského kocourka, který je rád za pohlazení. Frodo je čistotný a mazlivý. V útulku pod číslem 473.

rozarka-2-i.jpgrozarka-1-i.jpg

Rozárka, želvovinová kočička, 2 roky, odčervená, očkovaná

Tato kočička byla spolu se dvěma odrostlými koťaty nalezena v Ostravě Porubě. Jedná se o velice klidnou a milou kočičku velmi drobného vzrůstu. Rozárka je přítulná a vděčná za pohlazení. V útulku pod číslem 471.

mio-1-i.jpgmio-2-i.jpg

Mio, mramorovaný kocourek, 5 let, odčervený, očkovaný, kastrovaný

ZADANÝ

Tento krásný kocourek byl do útulku umístěn po úmrtí majitelky. Mio byl zvyklý pouze v bytě, je čistotný a velmi společenský. Jedná se nádherného kocourka drobnějšího vzrůstu a velmi mladistvého vzhledu. Mio je kamarádský a přítulný kocourek, který by rád někomu dělal společnost. Nabízíme pouze do bytu. Momentálně v léčení s kýcháním. V útulku pod číslem 3.

1-i.jpgfb.jpg

Deryl, bílošedý kocour, 8 let, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Deryl byl do útulku umístěn z důvodu umístění majitelky v domově důchodců. Jedná se o mohutnějšího kocoura, snad i křížence mainské mývalí kočky. Deryl byl zvyklý v bytě a také žil spolu s další kočkou. Umístění v útulku nese velmi špatně a psychicky strádá. Potřebuje hodného člověka, který by mu pomohl opět najít štěstí. Momentálně v léčení s kýcháním. V útulku pod číslem 2.

zorka-1-i.jpgzorka-2-i.jpg

Zorka, bílorezavá kočka, 8 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato krásná kočička byla do útulku umístěna z důvodu hospitalizace majitelky v domově důchodců. Zorka byla zvyklá v bytě, kde žila s dalším kocourkem. Zorka nevidí na pravé oko v důsledku úrazu z minulosti. Jedná se o velmi společenskou, milou a mazlivou kočičku, která se moc ráda mazlí. Dne 10.1. byla provedena extrakce několika zkažených zubů a odstranění zubního kamene. V útulku pod číslem 1.

476-2.jpg476.jpg

Katy, bílomourovaná kočka, 9 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Katy byla do útulku umístěna z důvodu alergie v rodině. Katy je pořádný cvalík, má pěkně napapané bříško a vůbec by jí neuškodilo, shodit nějaké to deko. Katy je velice přítulná a moc milá kočička klidné a pohodové povahy. Ráda se mazlí a je čistotná. V útulku pod číslem 476.

475.jpg475-2.jpg

Jimy, bílomourovaný kocourek, 1 rok, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento krásný kocourek s mramorovanou kresbou byl údajně nalezen v Ostravě-Přívoze. Jedná se o velmi dobře živeného kocoura. Do útulku byl přijat s ušním svrabem, který byl ošetřen. Chování kocourka spíše naznačuje, že se nejedná o tuláka a někdo jej choval v bytě. Jimy je velice přátelský, čistotný a milý kocourek s citlivou povahou. Dne 3.1. byla provedena kastrace. Momentálně v léčení s kýcháním. V útulku pod číslem 475.