Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 Další kočičky, které budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 

kot-2-i.jpgkot-1-i.jpg

Koťata, cca 7 týdnů odčervená

Tato koťata byla nalezena v Ostravě-Výškovicích. Jedná se celkem o šest koťátek, dva černé kocourky a čtyři kočičky v černobílé, mourované a želvovinové barvě. Dvě z koťat jsou plašší povahy, ale zvykají si na pohlazení. Ostatní koťata jsou šikovná a mazlivá. V útulku pod čísly 203-208.

drago-new-i.jpgdrago-new-2-i.jpgdrago-1-i.jpgdrago-3-i.jpg

Drago, černý kocourek, 1 rok, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento kocourek byl odchycen v Kunčičkách, kde vyrůstal jako divoká, potulná kočka. Bohužel, měl velmi vážný úraz, otevřenou zlomeninu přední končetiny a tak byl převezen do útulku, kde se zdárně vyléčil. Z divoké kočky se pomalu vyklubal mazel, který si oblíbil hlazení, dokonce i bližší kontakt v náručí zvládá velmi dobře a líbí se mu. I když se občas snaží zastrašovat vrčením, nekousne a nakonec podlehne mazlení, které doposud nepoznal a pomalu jej objevuje. Drago je krásný kocourek, který by rád našel své doma, které nikdy nepoznal a měl člověka, kterému by mohl důvěřovat a dávat svou lásku. Je vhodný i k dalším kočkám. V útulku pod číslem 124.

endy-1-i.jpgendy-2-i.jpgendy-3-i.jpg

Endy, černý kocourek, 1 rok, odčervený, kastrovaný

Tento mladý kocourek je nalezencem z Ostravy-Zábřehu. Do útulku byl přijat s velmi vážnou otevřenou zlomeninou stehenní kosti. Dne 8.3. se Endy podrobil náročné operaci, po které se zotavil. Endík byl ze začátku bázlivý a plachý. Nyní je z něj obrovský mazel, který si užívá pohlazení, o které si umí říct a nikdy ho nemá dost.  Za dlouhou dobu, kterou musel strávit v léčení v útulku toho moc zameškal a bude potřebovat trpělivého člověka, který dá Endíkovi čas na to, aby se seznámil s jiným prostředím. Dne 28.5. bylo provedeno chirurgické odstranění železné ploténky zároveň s kastrací. Endy je plně zdráv a těší se na nový domov. V útulku pod číslem 70.

marley-2-i.jpgmarley-1-i.jpg

Marley, bílorezavý kocour, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento krásný , již kastrovaný kocourek byl nalezen v Ostravě-Porubě na ul. Polská. Do útulku byl přijat s drobnými stroupky pod krkem, které jsou již zhojené. Marley je pohodový a kamarádský kocourek klidné povahy, který se rád mazlí a je vděčný za pohlazení. Z ostatních koček je nervózní a prská na ně.  V útulku pod číslem 196.

new-i.jpgdaisy-1-i.jpg

Daisy, trikolorní kočička, 4 roky, koťata nar. cca 15.5., odčervení

Tato krásná kočička byla nalezena v Radvanicích se svými třemi koťátky. Jedná se o nesmírně hodnou a milou maminku, která se pečlivě stará o svá koťátka a také přijala za své další osiřelé černobílé koťátko, které je přibližného věku, jako ostatní. Daisy je klidná a přítulná kočička, která je vděčná za pohlazení. Všechna koťátka jsou kočičky. V útulku pod čísly 192-195, 197.

cici-2-i.jpgcici-1-i.jpg

Čiči, trikolorní kočička, 7 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato kočička bydlela v rodinném domku ve Vratimově a je tedy zvyklá jak doma, tak i venku. Bohužel, její páneček odešel do domova důchodců a kočička zůstala sama. Rodina sice kočičku věnovala lidem, kteří bydleli 5km, ale Čiči se vracela zpět domů. Proto nakonec byla umístěna v útulku, kde čeká na nový domov. Bezejmenná kočička, které říkali čiči, budí dojem smutného pohledu, avšak je to velmi milá a mazlivá kočička, která umí rozdávat radost. Dne 5.6. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 191.

178-new-i.jpgfifi-1-i.jpg

Fifi, bílomourovaná kočka, 2 roky, odčervená, koťata nar. 27.5.2018

Tato mladá kočička byla do útulku umístěna poté, co zůstala u opuštěného domu, ze kterého se vystěhovali majitelé. Fifi je mladá a komunikativní kočička, která má ráda pohlazení. Byla zvyklá jak v domě, tak i venku. Dne 27.5. se stala maminkou tří krásných koťátek. V útulku pod číslem 178.

rodinka-1-i.jpgrodinka-2-i.jpg

Mourovaná kočička, 1 rok, s koťaty, nar. cca 15.4.2018

Tuto početnou kočičí rodinku donesla do útulku paní, která udávala nález na Alšově náměstí v Porubě. Jedná se o mladou maminku s pěti koťátky, které se mohly narodit v polovině dubna. Maminka je velmi mazlivá a hodná kočička, která je vděčná za pohlazení. Mezi koťátky je jeden kocourek, ostatní jsou kočičky. V útulku pod čísly 166-171.

new-1-i.jpgnew-2-i.jpg

Beátka, bílorezavá kočička, 1,5 roku, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato mladá kočička byla nalezena se svými třemi koťátky v Ostravě-Výškovicích na ul. Lumírova, kde je někdo odložil v krabici. Koťátka již mají své domovy a tak Bea čeká na hodného člověka, který ji bude mít rád. Jedná se o klidnou a moc hodnou kočičku, která je moc ráda za pohlazení. Dne 5.6. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 161.

nova.jpgmama-2-i.jpg

Eliška, trikolorní kočička, 1 rok, koťátka nar. 20.5.2018

Tato kočička byla nalezena v Bobrovníkách u Hlučína a do útulku byla přijata s nachlazením. Delší dobu se léčila s kýcháním a později byla zjištěna březost. Dne 20.5. se Eliška stala maminkou čtyř koťátek, o které se vzorně stará. Jedná se o bílorezavé a bíločerné koťátka, 3 kocourci a jedna bíločerná kočička. Eliška je velmi komunikativní, temperamentní a přítulná kočička.   V útulku pod číslem 90.

131-new-i.jpgmam-new-i.jpg

Teri, mourovaná kočička, 2 roky, odčervená, kotě nar. 13.5. 2018

ZADANÁ

Tato kočička byla nalezena v Ostravě Porubě. Do útulku byla přijata se zánětem horních cest dýchacích a nyní je již zdravá. U kočičky byla potvrzena březost a dne 13.5. porodila 3 koťátka, z nichž byla dvě mrtvá. Teri je tedy maminkou jednoho koťátka-černého kocourka, na kterého je patřičně pyšná. Teri je velmi komunikativní a kamarádská kočička, která se hlásí o pozornost. Je to velmi přítulná kočička, která si užívá pohlazení. V útulku pod číslem 131.

new-c-i.jpgmama-i.jpg

Betsy, černá kočka, 2 roky, koťata nar. 8.5.2018

Tato kočička byla odchycena v Kunčičkách v romské kolonii. Jedná se o mladou kočičku, která byla nalezena březí. Betsy je plaché povahy a ještě je vystrašená. Dne 8.5. se stala maminkou šesti koťátek. V útulku pod číslem 132.

new-2-i.jpgnew-1-i.jpgmamina-new-i.jpg

Rézinka, trikolorní kočka, 2 roky, koťata, nar. 15.4.2018

Rézinka byla nalezena v areálu Vítkovicích železáren, kde se již delší dobu zdržovala. Vzhledem k tomu, že na takovém místě nemůže zůstat a že byla březí, byla Rézinka umístěna do útulku. Dne 15.4. se Rézinka stala maminkou čtyř krásných koťátek, na které je moc pyšná. Jedná se o klidnou a přítulnou kočičku, která je moc ráda za pohlazení. Rézinka má tři kocourky a jednu (trikolorní) kočičku. V útulku pod číslem 91.