Jdi na obsah Jdi na menu
 Protože počet publikovaných obrázků na těchto stránkách je omezený, budeme uveřejňovat jen poslední umístěná zvířátka.
 

 


38444491_466688433794751_5602308362550116352_n--2-.jpg

Štěně, kříženec trpasličího špice, fenka, 2,5 měsíce, odčervená, čipovaná

Tato krásná fenečka byla nalezena uvázaná u Alberta v Ostravě-Dubině, kde ji "majitel" zanechal s lístečkem "Lejdyna". Štěňátko mělo blešky, jinak je zdravé a čiperné. Fenka podstoupila odblešení, odčervení a čipování. Jedná se o drobnou fenečku, aktuální váha je pod dva kilogramy. Bude skvěým společníkem člověku, který jí dá domov v bytečku a bude jí mít rád. 

black-1-i.jpgblack-2-i.jpg

Black, černý kocourek, 1 rok, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento mladý kocourek byl nalezen před veterinární klinikou ve Vítkovicích, kde jej někdo odložil v červené plátěné přenosce. Black tam marně čekal několik hodin.. Jedná se o moc hodného a mazlivého kocourka s klidnou a citlivou povahou. Nejspíše byl chován v bytě. Dne 16.7. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 247.

kot-1-i.jpgot-2-i.jpg

Koťata, 2,5 měsíce, odčervená, očkovaná

Tato dvě koťátka byla nalezena v krabici v Ostravě-Porubě na ul. Slepá. Jedná se o černého kocourka a stříbrnou mourovanou kočičku. Černý kocourek je zdráv a je ihned a adopci. Je to obrovský mazel, který je vděčný za pohlazení. Kočička již našla domov. Kocourek je útulku pod číslem 276.

rak-2-i.jpgrak-3-i.jpg

Marble, mramorovaný kocour, nar. 1.5.2017, odčervený

Tento krásný kocourek byl do útulku umístěn majitelkou, jelikož jej ostatní kočky šikanovaly. Marble začal mít díky dlouhodobému stresu potíže s močovým traktem a léčil se se zánětem močových cest. Přeléčil se antibiotiky a nyní je bez potíží. Preventivně je ještě na urinární dietě. Marble je ještě mladý a aktivní kocourek, který by se rozkrájel pro pohlazení. Je to neuvěřitelný mazel a zasloužil by si domov, kde by byl hýčkaný a byl by na prvním místě. V útulku pod číslem 280.

bety-new-i.jpgbety-new-2-i.jpgbety-new-3-i.jpgbety-1-i.jpg

Betynka, kříženec středního vzrůstu, fena, 6 let, odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná

Betynka se do útulku dostala po úmrtí paničky a neměl se o ni kdo postarat. Bety byla první dny velmi smutná a bojácná a špatně se vyrovnávala se ztrátou paničky a s razantní změnou ve svém životě. Bety se podařilo zapomenout na trápení a nyní je veselá a umí rozdávat radost. Je velmi přítulná a poslušná, avšak pouze k člověku, kterého už zná. Neznámé lidi umí hezky postrašit, když si hlídá svůj kotec, který je jejím "útočištěm". Venku se okamžitě mění a je velmi veselá a milá. Bety je vhodná pro člověka, který si ji bude umět získat a dokáže s Bety navázat pevný vztah. Jedině tak se Bety stává vyrovnanou, milou a veselou holkou do nepohody. S některými psy se snáší dobře, zvláště miluje štěňata, se kterými moc ráda dovádí a hraje si. Fenky ale nemusí. Je naučená čistotě a základním povelům. Betynka by ráda zase někomu patřila, dělala společnost hodnému člověku, kterému bude tím nejvěrnějším psím přítelem.

2-i.jpg1-i.jpg3-i.jpg

Penny, kříženec labradorského retrívra, fenka, 3 roky, odčervená, očkovaná, čipovaná

Tato krásná fenečka byla do útulku umístěna majitelkou, která uvádí osobní důvody. Penny si vzala z jiného útulku, ale nezvládá její aktivní povahu. Penny je velmi přátelská a kamarádská fenka s vyrovnanou povahou. Je zvyklá na děti, a velmi dobře vychází s ostatními psy, se kterými si ráda hraje. Majitelka udává, že Penny vyjíždí na bílé psy (zatím neodzkoušeno). Jedná se o společenskou a čistotnou fenku milé povahy a velkého temperamentu. Penny je živější a aktivní pes, který potřebuje spoustu pohybu a tak pro ni hledáme páníka, který je sportovně založen, bude se Penny věnovat a dopřeje jí aktivní život.

new-i.jpgkviddo-i.jpg

Kvido, černobílý kocourek, 12 let, odčervený, kastrovaný

Tento nešťastník zůstal nejméně 14 dní sám v opuštěném bytě, odkud se nájemníci odstěhovali a nechali kocourka bez vody a bez jídla. Až při rekonstrukci bytu kocourek vyběhl na chodbu, kde si jej lidé všimli a dočkal se záchrany. Kvido byl dosti žalostném stavu, podvyživený, dehydrovaný a vyděšený. V tlamičce měl zbytky zubů tak zkažené, že se musely vytrhat a zároveň byla dne 25.6. provedena i kastrace. Kvido nabral síly, dobře baští, je zdráv a čeká, že se na něj usměje štěstí a získá bezpečný domov. V útulku pod číslem 233.

speedy-i.jpgspeedy-2-i.jpg

Speedy, kouřový kocourek, 2 měsíce, odčervený

Tento krásně zbarvený kocourek byl nalezen v Radvanicích nejspíše po střetu s autem. Speedy měl pohmožděniny na hlavě a úraz tlamičky s otokem spodní čelisti. Nyní je již v pořádku až na šrámy na čumáčku, které se hojí. Speedy hodně tíhne k člověku a je nerad sám. Je to obrovský mazel a má rád i další kočky. V útulku pod číslem 246.

zoro-new-i.jpgzoro-2-i.jpg

Zoro, černobílý kocourek, 2 měsíce, odčervený, očkovaný

Tento malý kocourek byl nalezen v Kunčičkách. Do útulku byl přijat s mírným nachlazením a zánětem očí. Nyní je již doléčen a čeká na nový domov.  Zoro je velmi čiperný a společenský kocourek, který velmi tíhne k člověku. Je to mazlík a je moc vděčný za pohlazení. Vhodný k dalším kočkám. V útulku pod číslem 250.


bertik-2-i.jpgbertik-1-i.jpg

Bertík, černý kocourek, 8 týdnů, odčervený

Bertík je nalezencem z Opavy, kde jej někdo vhodil nálezci na zahradu. Jedná se o zdravého a kamarádského kocourka, který je zvyklý na pohlazení. Bertík je velmi šikovný, učenlivý mazlík, který je vděčný za pohlazení. Rád si hraje, je čistotný a společenský. V útulku pod číslem 259.