Jdi na obsah Jdi na menu
 


Protože počet publikovaných obrázků na těchto stránkách je omezený, budeme uveřejňovat jen poslední umístěná zvířátka.

 

 

469-new-i.jpgpos-2-i.jpg

Bubu, černý kocour, 4 roky, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento kocour byl nalezen v Petřvaldu. Jedná se o komunikativního a kamarádského kocoura, který má rád pohlazení, je velmi přítulný, avšak umí si říci, kdy má dost. Dne 4.1. byla provedena kastrace. U kocourka byla zjištěna ledvinová nedostatečnost. Jeho stav je dobrý, nemá žádné potíže, avšak musí být krmen speciálně vyváženým krmivem. Vhodný k rodinnému domku. V útulku po číslem 469.

new-i.jpggarf-2-i.jpg

Garfield, rezavý kocour, 10 let, odčervený, kastrovaný

Tento kocourek byl do útulku umístěn z důvodu kožních obtíží, které se majiteli údajně nedařily zvládnout. Garfield podstoupil léčbu a nyní je již zdráv a čeká na nový domov. Jedná se o krásně rostlého, mohutného kocourka, který byl zvyklý žít v bytě. Garfield je velmi pohodový mazel, který je vděčný za pohlazení. V útulku pod číslem 50.

eda-2-i.jpgeda-3-i.jpg

Tedy, rezavý kocourek, 4 roky, odčervený, kastrovaný

Tento krásný kocourek byl nalezen v Michálkovicích na ul. Michálkovická. Do útulku byl přijat s poraněním přední končetiny, na které měl otevřenou ránu. Nyní je již zdráv a hledá si nový domov. Tedy je klidný dobrák, který je rád za pohlazení. Dne 10.4. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 100.

ben-2-i.jpgben-3-i.jpgben-1-i.jpg

Ben, maltézský psík, 9 let, odčervený, očkovaný, čipovaný

Tento krásný pejsek byl do útulku umístěn majitelem z důvodu alergie v rodině. Beník byl zvyklý žít v bytě, je čistotný a bezproblémový. Vůbec nechápe, co se stalo a čím si to zasloužil, že skončil za mřížemi v útulku, kde teskní. Ben se díky své milé a veselé povaze dokáže rozptýlit a jistě se mu podaří překlenout špatné období. Jedná se o kamarádského a přítulného pejska veselé povahy. Je vyrovnaný, nebojácný a snese se i s ostatními psy.

felix-i.jpg

Felix, černý kocour, 3 roky, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Felix se do útulku dostal po úmrtí jeho majitelky. Jedná se o krásně rostlého kocourka, který byl zvyklý žít pouze v bytě. Felix je po ztrátě paničky hodně smutný a navíc je z útulkového prostředí vystresovaný a celou situaci nese velmi špatně. Pro Felixe je to velmi těžké období, zatím nechce ani jíst a schovává se. Moc by potřeboval hodného a trpělivého člověka, který mu pomůže najít znovu štěstí. V útulku pod číslem 116.

new-2-i.jpgkira-2-i.jpg

Kira,  černá kočička, 8 měsíců, odčervená, očkovaná

Tato kočička byla nalezena v Ostravě-Hrabůvce na ul. Mjr. Nováka pod balkónem bytového domu. Kira byla do útulku přijata městskou policií, která kočičku odchytla se zraněním-frakturou zadní končetiny. Jedná se o krásnou kočičku s lesklým kožíškem, o kterou se jistě někdo staral a nejspíše vypadla z okna. Dne 26.1. byla provedena operace. Kira je už zhojená a dne 29. 3. byla chirurgicky odstraněna kovová ploténka, která frakturu držela. V útulku pod číslem 31.

teri-1-i.jpgteri-2-i.jpg

Teri, mourovaná kočička, 1,5 roku, odčervená

Tato mladá kočička byla nalezena v Ostravě-Zábřehu v blízkosti vodárny. Teri byla do útulku přijata po nedávné amputaci pravé přední končetiny. Je ještě patrné dorůstání srsti a amputaci mohla podstoupit někdy na přelomu února a března. Teri má ušní svrab a rozškrábané léze u levého ucha a na krku. Jedná se o velmi komunikativní, milou a mazlivou kočičku. V útulku pod číslem 93.

29-new-i.jpgblack-1-i.jpg

Black, černý kocour, 9 let, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Black je nalezencem z Polanky nad Odrou. Jedná se o venkovního kocoura, avšak je kamarádské a milé povahy. Do útulku byl přijat s otokem čumáčku. Black je komunikativní kocourek s osobitou povahou, je mazlivý, avšak nejlépe by mu bylo u domečku se zahrádkou, kde by měl volnost. Nyní je již zdráv a hledá domov. Dne 13.3. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 29.

uma-2-i.jpguma-1-i.jpg

Uma, mourovaná kočka, 5 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato krásně zbarvená kočička byla nalezena v Ostravě-Mariánských Horách. Jedná se o kočičku, která by podle chování mohla být z bytu. Uma je kamarádská a mazlivá, avšak z útulku je vyděšená a bojí se. Dne 27.3. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 89.

p-1-i.jpgp-2-i.jpgp-3-i.jpg

Štěně, kříženec středního vzrůstu, pes, 3 měsíce, odčervený, očkovaný, čipovaný

Tento mladý pejsek byl nalezen v Ostravě-Mariánských Horách, kde se údajně potuloval už dva dny a nikdo o něj nejevil zájem. Pejsek nebyl v době nálezu označený a nikomu neschází.. Jedná se o křížence středního vzrůstu. Je to velmi kamarádský, nebojácný a společenský pejsek, který je velmi vděčný za pohlazení. Dobře vychází s ostatními psy, je stále veselý a hodně tíhne k člověku. Tak rád by někomu patřil, hrozně moc by chtěl někomu dělat radost, avšak jej osud zavál do útulku, kde musí čekat, až se na něj usměje štěstí a najde páníka, který se o něj postará. V útulku velmi trpí a snad nebude dlouho trvat a bude mít svůj vysněný domov.