Jdi na obsah Jdi na menu
 


Protože počet publikovaných obrázků na těchto stránkách je omezený, budeme uveřejňovat jen poslední umístěná zvířátka.

 

 

britka-2-i.jpgbritka-1-i.jpg

Sunny, kříženec britské kočky, 5 let, odčervená, očkovaná

Tato krásná kočička byla nalezena dne 12.4. na ul. Horní v Ostravě-Hrabůvce, kde se schovávala ve křoví. Na místě se údajně měla zdržovat asi 10 dní. Sunny byla do útulku přijata s luxací pately u obou zadních končetin. Dne 27.4. byla provedena operace levého kolene. Sunny je zvyklá na pohlazení, snad i někomu patřila. Je komunikativní a má ráda pohlazení. V útulku pod číslem 122.

maja-1-i.jpgmaja-2-i.jpg

Mája, mourovaná kočička, 1 rok, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato mladá kočička je nalezencem z Moravské Ostravy. Jedná se o kontaktní, velmi milou a mazlivou kočičku, která miluje pohlazení. Mája je velký mazel a je čistotná. Vhodná do bytu. Dne 12.6. podstoupila kastraci. V útulku pod číslem 210.

lea-1-i.jpglea-2-i.jpg

Lea, bíločerná kočička s delší srstí, 3 roky, odčervená, očkovaná

Tato kočička byla nalezena v Ostravě-Hrabůvce u prodejny Hruška, kde se údajně měla již delší dobu potulovat a schovávat ve křoví, kam ji lidé nosili jídlo. Jedná se o velmi mazlivou a kamarádskou kočičku, která nevypadá na volně žijící kočku. Mohla se někomu ztratit, proto hledáme původního majitele. V útulku pod číslem 190.

ragdoll-1-i.jpgragdoll-2-i.jpgragdoll-3-i.jpg

Ragdoll, nekastrovaný kocour, cca 3 roky, odčervený

Tento kocourek byl nalezen dne 7.6. v Ostravě-Porubě na Hlavní třídě. Mohl někomu utéct, ale venku musel být už delší dobu. Kocourek byl přijat se spoustou klíšťat na těle, s ušním svrabem a podvýživou. Aktuální váha je 2,4 kg. Kocourek je jen zanedbaný a určitě se z toho brzy dostane. Byl velice hladový a žíznivý. Jakmile si naplnil bříško, je náramně spokojený a mazlivý. Jedná se o kamarádského mazlíka, který byl určitě zvyklý jen v bytě. Kocourek byl vrácen majitelce.

viky-i.jpgviky-3-i.jpgvik-2-i.jpg

Viky, černý kocourek, 1 rok, odčervený, kastrovaný

Tento mladý kocourek byl nalezen v Ostravě-Mariánských Horách nejspíše po střetu s autem. Viky byl do útulku přijat s nepohyblivostí pánevních končetin a z RTG vyšetření byla zjištěna fraktura pánve. Dne 12.4. byla provedena operace, po které se zotavil. Dne 11.5. byla provedena druhá operace, při které se chirurgicky odstranily šrouby, které frakturu fixovaly a zároveň byla provedena i kastrace. Mladý Viky je moc statečný kocourek, všechno dobře zvládnul a nyní čeká na moc hodného člověka, který jej bude rozmazlovat a doženou spolu vše, co zameškal. Viky je klidné a citlivé povahy, má rád pohlazení, které si moc užívá a je za něj vděčný. V útulku pod číslem 110.

filip-1-i.jpgfilip-2-i.jpgfilip-3-i.jpg

Filip, mourovaný kocour, 3 roky, odčervený, kastrovaný

Filípek je naším nedávným pacientem, který se velmi dlouhou dobu léčil v útulku s ránou v podpaží po zařezaném obojku. Filípek byl umístěn v létě loňského roku, avšak jeho panička selhala a donesla Filípka do jiného útulku s vymyšlenou historkou, jak ho někdo hodil přes plot na zahrádku. Zbavila se jak Filípka, tak i jeho kočičí kamarádky, která byla v kritickém stavu. Filip byl převezen k nám do útulku, kde se léčí s otevřenou ránou v podpaží, která se nezhojila, navíc má i ušní svrab. Filip je neuvěřitelně pohodový a mazlivý kocourek, který je zvyklý na ostatní kočky. Je to dobrák od kosti, velmi dobře se přizpůsobuje a bere věci jak jsou. Je čistotný, hravý a je to velký mazel. Filípek bude svěřen pouze ověřenému zájemci!!! V útulku pod číslem 96.

izabelka-1-i.jpgizabelka-2-i.jpg

Betynka, trikolorní kočička, 17 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato nádherná kočička má úctyhodných 17 let! Měla paničku, avšak tato se rozhodla kočičku tratit z důvodu udávaného průjmu. Betynka je zdravá kočička, která žádným průjmem netrpí a na svůj věk je přinejmenším v perfektním stavu. Kupodivu se jí ani nestýská, je velmi přizpůsobivá, velice mazlivá a vděčná za každý okamžik, který jí věnujeme. Věříme, že ještě najde laskavého člověka, který jí bude mít rád a dopřeje jí krásné stáří v lásce. V útulku pod číslem 160.

atos-1-i.jpgatos-2-i.jpgatos-4-i.jpg

Atos, kříženec středního vzrůstu, pes, 5 měsíců, odčervený, očkovaný, čipovaný

Tento pejsek byl přivázán několik hodin u restaurace v Ostravě-Porubě. Bohužel, svého páníčka už se nedočkal. Atos byl umístěn do útulku, kde čeká na nový domov a hlavně na zodpovědného člověka, který ho nikdy neopustí. Jedná se o křížence střední velikosti s aktuální váhou 8 kg. Atos je velmi kamarádský a moc přítulný pejsek, který hodně tíhne k člověku. Je nerad sám, spatně snáší odloučení, které v něm vyvolává špatné vzpomínky. Atos má rád děti a dobře vychází s jinými pejsky. Je to veselý pejsek do nepohody, který umí rozdávat radost.

ada-2-i.jpgada-1-i.jpg

Izabelka, trikolorní kočička, 1 rok, odčervená, kastrovaná

Tato mladá kočička vyla nalezena v Ostravě-Výškovicích. Jedná se o roční kočičku, která je velmi droboučká a má vzhled kotěte. Izabelka je jemná a velmi přítulná kočička, která miluje pohlazení. Dne 7.5. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 165.

dafy-2-i.jpgdafy-1-i.jpg

Dafy, bílomourovaná kočka, 4 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato krásná kočička byla zvyklá žít v bytečku. Bohužel se jí majitelka musela vzdát kvůli zdravotnímu stavu. Dafy byla umístěna do útulku, kde netrpělivě čeká na nového páníka, který jí bude mít rád. Dafy je čistotná a moc hodná kočička, která se ráda mazlí. Je hezky rostlá a má zvláštní protáhlý čumáček. V útulku pod číslem 155.