Jdi na obsah Jdi na menu
 


Protože počet publikovaných obrázků na těchto stránkách je omezený, budeme uveřejňovat jen poslední umístěná zvířátka.

 

pegy-1-i.jpgpegy-2-i.jpg

Pegy, bílomourovaná kočka,  7 let, odčervená

Tato kočička byla zvyklá žít pouze v bytě. Panička se musela odstěhovat a Pegy zůstala v bytě ještě s další kočkou, kde se nastěhovala příbuzná, avšak po zjištění alergie musela obě kočičky umístit do útulku. Pegy je v útulku velmi plachá a vystrašená. Nechce přijímat potravu, celá se třese a jakýkoli kontakt s lidmi zatím odmítá. Moc by potřebovala najít domov, kde opět najde své ztracené štěstí. V útulku pod číslem 33.

1-i.jpg2-i.jpg

Koťata, 3 měsíce, odčervená, očkovaná

Tato tři koťata jsou nalezenci z Jistebníku. Jedná se o černou kočičku a dva kocourky v barvě mourované a rezavé.  Koťata nejspíše nebyla zvyklá na lidský kontakt a proto jsou bázlivá. Nechají se hladit, ale manipulaci zatím nezvládají. V útulku čeká poslední rezavý kocourek, který je ze všech nejbázlivější. Zatím má velký problém s doteky a pohlazení ještě nepřišel na chuť. Kontaktu se vyhýbá a nenechá se pohladit. V útulku pod číslem 29.

2-i.jpg1-i.jpg

Bono, černobílý kocour, 8 let, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento kocourek byl nalezen v Ostravě-Vítkovicích u Peny marketu, kde se krčil ve křoví a žádal pomoc. Do útulku byl přijat s extrémní dehydratací, s podvýživou a průjmovým onemocněním. Kocourek byl již v době nálezu kastrovaný. Z krevních testů byly zjištěny zhoršené jaterní hodnoty a proto je Bono na speciální jaterní dietě. Jedná se o kamarádského a společenského kocoura, který miluje pohlazení. Bono je neskutečně pohodový kocour s vyrovnanou povahou. Je to kliďas, kterého nic nevyvede z míry. Dobře se přizpůsobuje, má rád děti a ani přítomnost psa mu nevadí. V útulku pod číslem 497.

zuzi-2-i.jpgzuzi-1-i.jpg

Zuzi, trikolorní kočička, 9 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato kočička byla nalezena v Ostravě-Třebovicích na ul. V Mešníku, kde byla napadena psy. Kočička měla po těle pohmožděniny, zplstnatělou srst a břišní kýlu. Dne 12.12. se podrobila operaci kýly, po které se zotavila. Zuzi je již doléčená, má i v pořádku krevní výsledky a moc by si přála najít domov u hodného člověka v klidné domácnosti. Zuzi je velmi pohodová, nenáročná kočička s klidnou povahou, která se moc ráda mazlí. V útulku pod číslem 515.

1-i.jpg2-i.jpg

Garfield, rezavý kocour, 2 roky, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento krásný kocourek je nalezencem z Ostravy, kde se přitoulal na zahradu a zdržoval na místě několik týdnů. Nemohl ale zůstat a tak byl umístěn do útulku, kde čeká na nový domov. Garfield je velmi klidný a mazlivý kocourek s kamarádskou povahou. Je velmi kontaktní a rád by našel domov v bytečku. Dne 7.2. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 26.

002.jpg

Kříženec středně velkého vzrůstu, pes, cca 2 roky, odčervený, čipovaný

Tento pejsek byl nalezen dne 12.2. v Ostravě-Porubě na ul. Ukrajinská, kde se připojil k lidem s jiným psem. Pejsek přiběhl směrem od Kauflandu. V době nálezu neměl obojek. Pes je čipovaný, avšak čip není registrován. Jedná se o zdravého a udržovaného psa, který mohl někomu utéct. Pes byl vrácen původnímu majiteli.

51581884_251147552466987_4704892207524478976_n.jpg

Štěně, kříženec středního vzrůstu, fenka, 2,5 měsíce, odčervená, očkovaná, čipovaná

Tato krásná fenečka byla odchycena v Ostravě-Radvanicích na ul. Dalimilova. Nalezena byla bez obojku a bez čipu. Jedná se o křížence střední velikosti. Aktuální váha 6,5 kg. Fenečka je zdravá, zvyklá na lidi, je kontaktní.


new-1-i.jpg
new-2-i.jpg

Koťata, 4,5 měsíce, odčervená, očkovaná

Tato dvě koťata byla nalezena v lese v Dolním Benešově, kde uvízla v drátech. Obě koťata jsou zdravá a čistotná. Jedná se o dvě kočičky, které jsou sice plašší povahy, ale v náručí jsou spokojené a klidné.  S trpělivostí a vlídným zacházením by se mohly umístit i do bytu. V útulku pod čísly 2 a 3.


kiki-1-i.jpg
kiki-2-i.jpg

Fíbí, bílomourovaná kočička, 3 měsíce, odčervená, očkovaná

Tato mladá kočička byla nalezena v Ostravě Třebovicích na ul. Třešňová. Jedná se o zdravou a čistotnou kočičku, která někomu mohla patřit. Nálezkyně obešla všechny sousedy, ale nikdo se ke kočičce nehlásil...Fíbí je velmi kontaktní, hravá a nebojácná kočička, která je ráda za pohlazení. V útulku pod číslem 34.

new-i.jpgeliska-1-i.jpg

Eliška, želvovinová kočka, 6 let, odčervená, kastrovaná

Eliška je jednou z kočiček po zemřelé majitelce. Eliška žila v rodinném domku, kde byla zvyklá jak doma, tak i chodit ven. Je vhodná k dalším kočkám. Eliška je velmi klidné povahy, má raději klid a je velmi mazlivá. Dne 10.1. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 7.