Jdi na obsah Jdi na menu
 


Protože počet publikovaných obrázků na těchto stránkách je omezený, budeme uveřejňovat jen poslední umístěná zvířátka.

 

new-i.jpgnew-2-i.jpg

Mendy, mourovaná kočka, 4 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato kočička byla umístěna do útulku po úmrtí majitelky, která měla více koček. Mendy byla zvyklá v rodinném domku, kde měla možnost chodit i na zahrádku. Jedná se o hodnou kočičku, která se ráda mazlí, ale v útulku se jí nelíbí a občas nedůvěřuje. Mendy je drobného vzrůstu a spíše vypadá jako odrostlé kotě. Velmi ráda by našla domov, kde opět získá sebevědomí a svému člověku dá veškerou svou lásku. Dne 26.2. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 56.

pes-1-i.jpgpes-2-i.jpg

Sony, kříženec střední velikosti, pes, 4,5 roku, odčervený, očkovaný, čipovaný

Tento pejsek byl nalezen uvázaný u úřadu práce v Ostravě-Porubě, kde marně čekal na svého páníka. Bohužel, nikdo o něj nejevil zájem a tak byl převezen do útulku. Nepředpokládáme, že by na něj majitel nedopatřením zapomněl. Pejsek neměl žádné označení, nebyl čipovaný. Do útulku byl přijat s mírnou podvýživou a špatným stavem srsti, jinak je zdráv a v dobré kondici. Jedná se o krátkosrstého křížence střední velikosti (váha 8kg). Sony je velmi přátelský, bezproblémový a dobře vychází s jinými psy. Má temperamentní povahu, je aktivní a společenský

agi-1-i.jpgagi-2-i.jpg

Agi, bíločerný kocourek, 4 měsíce, odčervený

Tento mladý kocourek byl nalezen v Ostravě-Zábřehu, kde se zdržoval u domova pro seniory. Agi byl do útulku přijat s nádorem na levé straně krku a dne 29.3. se podrobil operaci, při které byl odstraněn. Jedná se o komunikativního a šikovného kocourka, který je zvyklý na kontakt s lidmi. Rád se mazlí, je hravý a je vděčný za pohlazení. V útulku pod číslem 97.

2-i.jpg3-i.jpg

Garfield, rezavý kocourek, 2 roky, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento kocourek již v útulku byl, kdy byl nalezen v Ostravě na zahrádce. Strávil v útulku pár dní, podstoupil kastraci a našel domov. Nyní se vrátil zpět, kdy měl u majitele potíže s kůží a proto jej vrátil do útulku. Momentálně je Garfield bez potíží a je na pozorování, zda se problémy vrátí nebo ne. Jedná se o velice milého a přítulného kocourka, který je vděčný za pohlazení. Garfield je pohodový a čistotný kocourek s vyrovnanou povahou. V útulku pod číslem 102.

loui-2-i.jpgloui-1-i.jpg

Loui, rezavý kocourek, 8 let, odčervený, kastrovaný, očkovaný

Tento krásný kocourek zůstal opuštěný u zahradní chatky v zahrádkářské kolonii v Hrabyni. Majitelé tam s ním bývali celou sezónu, v zimě jej chodili krmit, ale pak byla chata rozebrána a nikdo už nepřišel. Kocourek tam zůstal sám a oddaně čekal.. Proto byl Loui umístěn do útulku, kde čeká na nový domov. Jedná se o kamarádského a komunikativního kocourka, který je rád za pohlazení. Má zvláštní, velmi hebkou srst připomínající ragdolla. V době přijetí do útulku byl již kastrovaný. Loui by rád našel nový domov nejlépe u rodinného domku, kde může být jak v bytě, tak i venku na zahrádce. V útulku pod číslem 108.

vega-1-i.jpg11-i.jpg

Vega, tříbarevná kočička, 9 měsíců, odčervená, očkovaná

Tato krásná kočička je nalezencem z Ostravy-Vítkovic. Do útulku byla přijata s ušním svrabem, který byl ošetřen. Jedná se o vitální kočičku, která doposud žila potulným životem a neměla moc zkušeností s lidmi. S vlídným zacházením postupně k lidem získává důvěru a už se tolik nebojí.  Vega si postupně zvykla a dnes už je z ní mazlík, který si užívá pohlazení. I přesto bude potřebovat delší čas, než si zvykne na nové prostředí. V útulku pod číslem 68.

new-i.jpgbella-1-i.jpg

Bella, mourovaná kočka, 8 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato kočička byla umístěna do útulku po úmrtí majitelky, která měla více koček. Bella byla zvyklá v rodinném domku, kde měla přístup i na zahrádku. Jedná se o klidnou kočičku, která byla ze začátku velmi bázlivá, ale když si zvykla, stal se z ní neúnavný mazel. Bella je velmi komunikativní a umazlená kočička, která miluje pohlazení. Dne 27.2. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 55.

jessica-1-i.jpgjessica-2-i.jpg

Micro, želvovinová kočka, 6 měsíců, odčervená

Tato kočička byla nalezena venku jako malé koťátko a umístěna byla v jiném depozitu. Jako malá špatně prospívala a trpěla průjmy. Později byla přijata do našeho útulku, kde se léčila. Micro je již zdravá a připravená si najít nový domov. Vypadá mladší, než ve skutečnosti je. Je velmi drobného vzrůstu. Jedná se o velmi aktivní, komunikativní a mazlivou kočičku, která touží po pohlazení a mazlení. Je čistotná, ráda si hraje a snesla by se s jinými kočkami. V útulku pod číslem 62.

aida-1-i.jpgaida-2-i.jpg

Mia, želvovinová kočička, 6 měsíců, odčervená

Tato mladá kočička byla nalezena v Ostravě-Zábřehu. Do útulku byla přijata s větší kousnou ránou v oblasti pánve a s kulháním a špatnou chůzí zadních končetin. Z vyšetření bylo zjištěno vykloubení čéšky u obou zadních končetin. Dne 18.2. se Mia podrobila první operaci jedné končetiny. Dne 20.3. byla provedena operace druhého kolene. Mia je komunikativní a velmi přítulná kočička, která je vděčná za pohlazení. V útulku pod číslem 38.

1-i.jpg2-i.jpg

Bertík, rezavý kocourek, 9 let, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento drobounký kocourek je nalezencem z Ostravy-Zábřehu. Do útulku byl přijat ve velmi žalostném stavu, podvyživený, dehydrovaný, zablešený a s deformovanými oušky se silným zánětem. Bertík měl také chrup ve špatném stavu a při vyšetření byly extrahovány tři zoubky, které sotva držely. Bertík vážil pouhých 1,8 kg, ale brzy nabral správnou váhu a nyní je z něj šikovný a zdravý kocourek, který by rád našel domov. Jedná se o velice kontaktního a přítulného kocourka, který je nesmírně vděčný za pohlazení. Bertík je obrovský mazel, pohodář, má vyrovnanou povahu a snesl by se s jinými kočkami. Dne 15.3. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 44.

terezka-1-i.jpgterezka-2-i.jpg

Terezka, rezavá kočka, 6 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Teterzka se do útulku dostala po úmrtí majitelky. Byla zvyklá žít v rodinném domku s kocourkem. I když měla přístup ven, raději se držela doma, kde se cítí lépe. Terezka je kamarádská a velmi mazlivá kočička, která je vděčná za pohlazení. Jedná se o hodnou a čistotnou kočičku s vyrovnanou povahou. Při přijetí do útulku byl zjištěn ušní svrab, který byl ošetřen. V útulku pod číslem 104.