Jdi na obsah Jdi na menu
 


Protože počet publikovaných obrázků na těchto stránkách je omezený, budeme uveřejňovat jen poslední umístěná zvířátka.

 

 

2-i.jpg1-i.jpg

Honzík, bílomourovaný kocourek, 5,5 měsíce, odčervený

Tento mladý kocourek byl nalezen V Ostravě-Svinově na Rudné ulici poblíž sjezdu na dálnici. Honzík byl do útulku přijat s poraněním zadní končetiny a odřeninami, což by odpovídalo na autonehodu. Z RTG byla zjištěna fraktura a dne 11.1. kocourek podstoupil operaci, po které se zotavuje. Jedná se o kamarádského a přítulného kocourka. V útulku pod číslem 10.

filip-i.jpg

Filip, černý kocour, 3 roky, kastrovaný, odčervený, očkovaný

Filip se do útulku dostal po úmrtí majitelky, kde zůstal v bytě spolu s dalšími dvěma kočičkami. Filípek se špatně srovnává se ztrátou paničky a domova a moc by potřeboval hodného člověka, který mu vrátí štěstí. Filip je klidný, čistotný kocourek, s citlivou dušičkou, který byl zvyklý pouze v bytě. V útulku pod číslem 20.

susan-2-i.jpgsusan-1-i.jpg

Susan, trikolorní kočička, 9 měsíců, odčervená, očkovaná

Tuto krásnou kočičku našla jako malé kotě hodná paní, která se o Susan starala. Bohužel se ale objevila alergie a paní se s kočičkou musela rozloučit. Susan je zvláštně zbarvená, snad i křížená s britskou kočkou. Byla zvyklá pouze v bytě, je čistotná a má velmi milou a přátelskou povahu. Nabízíme do bytu. V útulku pod číslem 9.

roinka-1-i.jpgrozinka-2-i.jpg

Rozinka, perská kočka, 6 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Rozinka byla do útulku umístěna majitelem, který uvedl, že pro Rozinku nemá vhodné podmínky, aby byla šťastná. Rozinka byla totiž frustrovaná z malého a živého dítěte a tak hledá domov v klidné domácnosti bez dětí, anebo s dětmi staršími. Rozinka je klidná a mazlivá kočička, která potřebuje hodného člověka, který jí dá domov, ale především u něj najde klid a štěstí. V útulku pod číslem 5.

s-1-i.jpgs-3-i.jpg

Barney, kříženec středního vzrůstu, pes, 3,5 měsíce, odčervený, očkovaný, čipovaný

Tento malý pejsek byl dne 15.12. nalezen v centru Ostravy na Masarykově náměstí, kde jej odchytla městská policie. Jedná se o mladého pejska, křížence střední velikosti. Pejsek byl nalezen bez obojku a bez označení a bohužel, nikomu neschází. Malý pejsek je velice kamarádský, nebojácný a plný energie. Miluje lidi, děti a také dobře reaguje na ostatní psy. Je to moc šikovný pejsek, který umí rozdávat radost a chce být milován.

cori-2-i.jpgcori-1-i.jpg

Cori, černá kočička, 4 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato krásná kočička s lesklým kožíškem byla odchycena v Ostravě-Vítkovicích. Jedná se o velmi přítulnou kočičku s klidnou a pohodovou povahou. Cori je nenáročná, čistotná a mazlivá kočička, která je vděčná za pohlazení. Dne 5.12. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 435.

hany-2-i.jpg

Hany, černobílá kočička, 3 měsíce, odčervená, očkovaná

Hany je nalezencem z Moravské Ostravy. Jedná se o zdravou a moc milou kočičku, která je ráda za pohlazení. Hany je komunikativní a mazlivá. V útulku pod číslem 7.

2-fb.jpg2-i.jpg

Pigi, mourovaná kočička, 3,5 měsíce, odčervená

Tato malá nešťastnice byla nalezena v Ostravě-Porubě v krabici ve křoví. Pigi byla do útulku přijata ve velmi špatném stavu, s úpornými průjmy a s nachlazením. Nyní je již zdravá a čeká na nový domov. Malá Pigi je malinko bázlivější, avšak po prvním pohlazení rozkvete a pořád by se jen mazlila. Je hravá a zvídavá, avšak potřebuje čas na rozkoukání. V útulku pod číslem 460.

na-fb.jpgmian.jpg

Mian, britský čokoládový kocour, 7 let, odčervený, očkovaný, kastrovaný, čipovaný

Mian přišel o svůj domov díky údajné alergii v rodině. Kocourek byl zvyklý pouze v bytě, nebyl kastrovaný, ani očkovaný a měl zánět očí. Vše se dohání v útulku, kde byl vakcinován a dne 19.12. byla provedena kastrace. Snad se na kocourka usměje štěstí a bude mít zodpovědného a milujícího člověka, který ho neopustí. Mian je mazlivý a čistotný. V útulku pod číslem 458.

26197155_1548813371899582_826027031_n--2-.jpg

Baron, černý kocour, 3 roky, odčervený, očkovaný

Tento krásný kocourek byl nalezen v Ostravě-Porubě na ul. Bulharská. Jedná se o dobře živeného a opečovávaného kocourka, který by mohl někomu scházet. Baron je kamarádský a přítulný. V útulku pod číslem 477.

01.jpgp1010085--2-.jpg

Štěňata, kříženci středně velkého vzrůstu, psi, nar. 9.9.2017, odčervení, očkovaní, čipovaní

Pět štěňátek je od majitelky, která je nezvládala. Všichni jsou to pejsci a nutně potřebují nové páníky a individuální péči. V útulku pro ně nejsou zrovna ideální podmínky, zvláště ve větším počtu. Jedná se o křížence neznámé rasy s předpokladem vzrůstu německého ovčáka v dospělosti. Štěňata jsou komunikativní, hravá a přítulná. Jednotlivá fota pejsků jsou níže.