Jdi na obsah Jdi na menu
 


Protože počet publikovaných obrázků na těchto stránkách je omezený, budeme uveřejňovat jen poslední umístěná zvířátka.

 

 

new-i.jpgbobi-i.jpg

Bobíšek, černobílý kocourek,  1 rok, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento mladý kocourek byl nalezen 16.3. v Ostravě-Porubě na ul. Oty Synka u silnice, kde nejspíše došlo ke střetu s autem. Kocourek měl na sobě růžový obleček se jménem. Bobíšek utrpěl frakturu zadní končetiny, která se operovala. Dne 7.8. byla provedena druhá operace, při které byla vyjmuta železná ploténka, která fixovala zlomeninu a zároveň byla provedena kastrace. Jedná se o přítulného a hodného kocourka, který je vděčný za pohlazení. V útulku pod číslem 70.

ellie-2-i.jpgellie-1-i.jpg

Ellie, trikolorní kočka, 2 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Ellie žila se svou sestřičkou a ostatními kočkami v rodinném domku. Bohužel, její panička musela být hospitalizována a o kočičky se nemá kdo starat. Proto byla spolu s ostatními umístěna v útulku a hledá nový domov. Ellie je krásná, mladá slečna s vyrovnanou povahou. Moc ráda se mazlí a hledá si domov nejlépe v rodinném domku, kde může chodit i na zahradu. V útulku pod číslem 255.

2-i.jpg1-i.jpg

Niky, černobílý kocour, 5 let, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento kocourek byl odchycen městskou policií v Ostravě-Bělském lese. Do útulku byl přijat nejspíše po autonehodě s ošklivým zraněním-výhřezem oka a dne 11.7. byla provedena operace, při které bylo očko odstraněno. Niky je velice kontaktní a moc mazlivý kocourek, který miluje pohlazení. Dne 3.8. byla provedena operace kýly. V útulku pod číslem 213.

20773436_10209519820664033_1431428244_o.jpg

Britská modrá kočka, cca 4 roky

Tato krásná kočička byla nalezena dne 9.8. v Ostravě-Vítkovicích na ul. Prokopa Velikého. Jedná se o dobře živenou, zdravou kočku, která se jistě jen zatoulala. HLEDÁME JEJÍHO MAJITELE! V útulku pod číslem 267. Vrácena majiteli.

monty-1-i.jpgmonty-2-i.jpg

Monty, mourovaný kocourek, 2 měsíce, odčervený, očkovaný

Tohoto kocourka donesla paní na recepci veterinární kliniky, kde jej ponechala. Jedná se o krásně zbarveného, tmavého mourka s jantarovými očky. Monty je zdravý, velmi přítulný a mazlivý kocourek, který miluje lidskou náruč. Je čistotný, vhodný do bytu. V útulku pod číslem 257.

bans-1i.jpgb-3-i.jpg

Bansay, vipet, 3 roky

Tento krásný vipet byl zachráněn před utracením. Bansay utrpěl před několika měsíci frakturu přední končetiny, která byla operována a zahojena. Bohužel, po nějaké době došlo opět k fraktuře. To bylo důvodem pro jeho utracení. S majitelem bylo dohodnuto, že se pejska vzdá ve prospěch útulku a dáme mu šanci na nový život. Bansay bude v léčení a po úplném srůstu bude hledat nový domov. Bansay je neskutečně milý, pohodový a hodný pejsek, který se rád mazlí. Je to úžasný psí kamarád s milou a společenskou povahou.

rez-i.jpgerik-i.jpg

Erik, rezavý kocourek, 2,5 měsíce, odčervený

Erik si za svůj krátký život neprožil nic pěkného. Doplatil na svou důvěřivost a bohužel se dostal do rukou romských tyranů, kteří mu ubližovali zvlášť hrubým způsobem. Erik musel snášet házení o zeď, údery kameny a jiné hrůzné zacházení, ze kterého unikl o vlásek. Do útulku byl přijat ve velmi vážném stavu, de facto polomrtvý a odevzdaný osudu, kdy jen bezvládně ležel. Naštěstí se podařilo tohoto malého kocourka postavit zpět na nohy a vrátit do života! Naštěstí nemá žádné zlomeniny a odnesl to "jen" s pohmožděninami, oděrkami a poraněním rohovky. Erik je neuvěřitelný bojovník a kupodivu, je to velký mazel a na lidi nezanevřel. V útulku pod číslem 247.

lilly-i.jpg

Lilly, mourovaná kočička, 6 týdnů, odčervená

Tato maličká kočička byla nalezena v Ostravě-Porubě bez mámy. I když je Lilly velmi malá, je moc šikovná a učenlivá. Moc by potřebovala hodného člověka, který by se jí věnoval. Lilly je malý a vděčný mazlík. V útulku pod číslem 248.

2-i.jpg

Štěňata německých ovčáků, nar. cca 6.6.2017, odčervená

Tato tři krásná štěňátka byla do útulku přijata od armády spásy. Jedná se s největší pravděpodobností o německé ovčáky, či jejich křížence. Štěňata jsou zatím příliš mladá, mají za sebou první odčervení a v případě zájmu se mohou vážným zájemcům zadávat. Jedná se o dva pejsky a jednu fenečku. (fenka uprostřed s tmavým pálením).

150-i.jpgniky-150-i.jpg

Píďa, mourovaná kočička s bílou náprsenkou, 3 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Píďa byla odchycena městskou policií v Ostravě. Jedná se o velmi drobnou kočičku vzhledu kotěte. Píďa měla starší poranění ocásku, který byl po zlomeninách deformován. Jedná se o komunikativní, velmi přítulnou a aktivní kočičku, která miluje pohlazení. Dne 6.6. Píďa podstoupila kastraci a amputaci části ocásku. V útulku pod číslem 150.