Jdi na obsah Jdi na menu
 


Protože počet publikovaných obrázků na těchto stránkách je omezený, budeme uveřejňovat jen poslední umístěná zvířátka.

 

 

miska-3-i.jpgmiska-2-i.jpgmiska-1-i.jpg

Miška, kříženec pražského krysaříka, fenka, 5 let, odčervená, očkovaná, čipovaná

Miška se do našeho útulku dostala jako nalezenec v lednu. Brzy našla domov, avšak díky velkým zdravotním komplikacím nové majitelky se o Mišku nemůže dále starat. A tak Miška opět čeká v útulku na nový domov. Jedná se o velmi mírnou a pohodovou psí holčičku, která by ráda někomu dělala milou společnost. Miška může být s kočkami, na které je zvyklá, zvládá základní povely, moc ráda aportuje, je zvyklá cestovat autem a moc se jí to líbí. Miška je vychovaná, snese se s ostatními psy, ale příliš horlivé povahy nemusí. Doma ráda nosí hračky a pobízí ke hře. Miška je velmi milá a pohodová fenečka, která by ráda zase někomu patřila.

40-new-i.jpg

Cori, bílomourovaná kočička, 8 měsíců, odčervená, kastrovaná

Tato mladá kočička byla nalezena v Krásném Poli. Do útulku byla přijata s velmi vážným poraněním oka. Po několika dnech se pod okem utvořil absces a dne 10.3. bylo provedeno chirurgické ošetření. Očko se podařilo zachránit, Cori je již zdravá a čeká na nový domov. Cori je dosti plachá kočička, není zvyklá na kontakt s lidmi, proto hledá domov u rodinného domku, kde si vystačí s úkrytem a plnou mističkou. V útulku pod číslem 40.

17888973_1299130606867861_916645891_n--2-.jpg

Deli, bílorezavý kocourek, 2 měsíce, odčervený, očkovaný

Deli byl nalezen v chatové oblasti v Ostravě-Martinově. Jedná se o velmi přítulného malého kocourka, který si rád hraje. Deli má v ouškách svrab, který byl ošetřen. V útulku pod číslem 108.

felix-2-i.jpgfelix-1-i.jpg

Felix, krémový kocour, 10 let, odčervený, kastrovaný

Tento krásný kocourek s delší srstí se do útulku dostal po úmrtí majitele. Felix je z pobytu v útulku velmi nešťastný a ne moc dobře snáší po psychické stránce takovou změnu. Jedná se o čistotného, bytového kocourka, snad křížence perské kočky s nádherně huňatým kožíškem. Felix se zatím vyrovnává se změnou prostředí a tak je opatrný a hlídá se. V útulku pod číslem 104.

pes-2-i.jpgpes-1-i.jpg

Dagi, kříženec jezevčíka a teriéra, pes, 9 měsíců, odčervený, očkovaný, čipovaný

Tento mladý pejsek byl odchycen městskou policií dne 29.3.2017. Pes byl nalezen v Ostravě-Svinově na ul. Polanecká bez známky a bez čipu. Jedná se o hrubosrstého křížence malého vzrůstu. Pejsek je velmi kamarádský, čistotný a nekonfliktní. Dagi je s každým kamarád, miluje společnost psů, rád chodí na procházky s dětmi a je stále v dobré náladě. Dagi je velmi vnímavý, učenlivý a poslušný pejsek s vyrovnanou povahou.

peggy-2-i.jpgpeggy-1-i.jpg

Peggy, tříbarevná kočička, 3 roky, odčervená

Tato drobná kočička byla odchycena městskou policií v Ostravě. Peggy byla do útulku přijata ve velmi žalostném stavu, silně podvyživená (1,5 kg), poseta velkým množstvím klíšťat a s ránou na zadní končetině. Peggy má také starý úraz pánve, nejspíše špatně zhojenou frakturu, která má za následek špatnou chůzi zadních končetin. Peggy je klidná kočička, která se ráda mazlí. V útulku pod číslem 105. Kočičku si vyzvedla majitelka.

lejdy-2-i.jpg

Lejdy, černá kočička, 7 měsíců, odčervená, očkovaná

Tato mladá kočička je nalezencem z Ostravy-Poruby. Jedná se o zdravou a přítulnou kočičku s lesklým kožíškem. Lejdy je čistotná, mazlivá, vhodná do bytu. V útulku pod číslem 93.

felix-i.jpg

Felix, mourovaný kocourek, 8 měsíců, odčervený

Tento mladý kocourek byl nalezen v Moravské Ostravě, kde dva dny ležel u domu na ul. Havířská. Jedná se o komunikativního a velmi přítulného mazla, který je vděčný za pohlazení. V útulku pod číslem 95.

ramzi-2-i.jpgramzi-1-i.jpgramzi-3-i.jpg

Ramzi, mourovaný kocour s bílou náprsenkou, 2 roky, odčervený, kastrovaný

Tento kocourek byl v minulosti odchycen městskou policií, kdy utrpěl úraz pánve a byl nepohyblivý na zadní končetiny. Ač se jednalo o velmi komplikovanou zlomeninu s nejistou budoucností, kocourek se krásně zotavil, je bez potíží a je tedy připraven opustit útulek. Ramzi byl volně žijící kocour-nebyl zvyklý na kontakt s lidmi, kterým se vyhýbal, avšak dokáže si zvyknout na svého pána, který jej bude krmit. Kocourek prošel obrovskou proměnou z divokého kocoura na hravého, zvídavého a komunikativního kamaráda. Ramzi není na mazlení, stále si drží jistý odstup, ale velmi rád s námi "komunikuje" a oddává se hrám. Ramzi hledá domov na zahrádce u domečku, kde si vystačí s úkrytem-teplým pelíškem a plnou miskou. V útulku pod číslem 387.

art-2-i.jpg

Art, mourovaný kocourek, odčervený, kastrovaný

Tento krásný kocourek byl nalezen v Ostravě-Porubě u oblouku s poraněnou přední packou, na kterou nedošlapuje. Jedná se o poranění měkkých tkání. Artík je velice přítulný a hodný kocourek, který byl v době nálezu kastrovaný. V útulku pod číslem 71.