Jdi na obsah Jdi na menu
 Protože počet publikovaných obrázků na těchto stránkách je omezený, budeme uveřejňovat jen poslední umístěná zvířátka.

 

muf-2-i.jpgmuf-1-i.jpg

Muf, mourovaný kocourek, 5 měsíců, odčervený, očkovaný

Tento krásný kocourek byl nalezen v Porubě pod zámečkem u rybníku, kde se nebezpečně pohyboval na cestě. Jedná se o zdravého a šikovného kocourka, který je zvyklý na kontakt s lidmi. Je čistotný a přítulný. Muf má v ouškách svrab, který byl ošetřen. V útulku pod číslem 518.

kot-new-i.jpgkot-1-i.jpg

Koťata, 2 měsíce, odčervená, očkovaná

Tato koťata byla nalezena v Kunčičkách. Do útulku byla přijata se zánětem očí. Jedná se o jednoho kocourka a dvě kočičky v mourované barvě. Koťata jsou čistotná, hravá a zvyklá na pohlazení. (kočička s delší srstí již v útulku není) V útulku pod čísly 469, 470, 472.

tomik-1-i.jpgtomik-2-i.jpg

Tomík, bílorezavý kocourek, 2,5 měsíce, odčervený, očkovaný

Tento mladý kocourek byl nalezen v Hlučíně, kde bezradně pobíhal mezi auty. Tomík má v ouškách svrab, který byl ošetřen. Jedná se o velmi mazlivého, čistotného a komunikativního kocourka, který si neustále říká o pohlazení. V útulku pod číslem 507.

kata-1-i.jpgkata-2-i.jpg

Káťa, černá kočička, 1,5 roku, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato mladá kočička byla nalezena na parkovišti v Ostravě-Porubě na ul. Podroužkova. V době nálezu měla na krku černý antiparazitní obojek a zarůstající srst po starších oděrkách na čumáčku a levém stehně. Jedná se o komunikativní a mazlivou kočičku, která je nesmírně vděčná za pohlazení. Dne 16.11. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 468.


pes-2-i.jpg
pes-1-i.jpg

Shiba-inu, pes, 3,5 měsíce, odčervený, očkovaný, čipovaný

Toto štěně bylo odebráno majiteli množírny. Pejsek byl léčen s kožními potížemi a s průjmem. Nyní je již zdráv a čeká na nový domov. Pejsek má typickou povahu, která představuje toto plemeno. Hledáme pro něj pouze zkušeného a hlavně zodpovědného člověka, který nebude na psovi nikdy množit! Podmínkou je bezpodmínečná kastrace a souhlas budoucího majitele s kontrolami. Akceptujeme pouze osobní kontakt. Zájemci, ať se obracejí na MVDr. Otiskovou.


fena-2-i.jpg
fena-1-i.jpg

Shiba-inu, fena, 3,5 měsíce, odčervená, očkovaná, čipovaná

Toto štěně bylo odebráno majiteli množírny. Fenečka byla léčena s kožními potížemi a s průjmem. Nyní je již zdravá a čeká na nový domov. Štěně má typickou povahu, která představuje toto plemeno. Hledáme pro ni pouze zkušeného a hlavně zodpovědného člověka, který nebude na fence nikdy množit! Podmínkou je bezpodmínečná kastrace a souhlas budoucího majitele s kontrolami. Akceptujeme pouze osobní kontakt. Zájemci, ať se obracejí na MVDr. Otiskovou.

clea-1-i.jpgclea-2-i.jpg

Clea, britská modrá kočka, 5 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Clea byla do útulku umístěna z důvodu nástupu výkonu trestu jejího majitele. Kočička byla do útulku dovezena PČR. I když byla Clea v bytě, trpí ušním svrabem, který dosti zásadně zasáhl zvukovody-ouška jsou doslova "zabetonovaná" a léčba bude chvíli trvat. Jedná se o kamarádskou a mazlivou kočičku, která je ráda za pohlazení. Dne 8.11. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 451.

st-1-i.jpgst-2-i.jpg

Štěňata, 2 měsíce, odčervená, očkovaná, čipovaná

Tato dvě štěňátka jsou nalezenci z Ostravy. Jedná se o křížence s předpokladem středního vzrůstu v dospělosti. Štěňata jsou přítulná a jsou vděčná za každé pohlazení. Jedná se o fenku a pejska. Fenečka už domov má a v útulku čeká pejsek.

p1010116.jpgbile-2-i.jpg

Štěňata, 2 měsíce, odčervená, očkovaná, čipovaná

Tato štěňátka byla odebrána majiteli množírny. Jedná se o malá plemena připomínající špice. Fenky i pejsci v bílé barvě. Jedno štěně je kříženec připomínající mix čivavy. Štěňata jsou čiperná, velmi zvídavá a nebojácná. Vyžadují kontakt s lidmi, který velmi postrádají. Nabízíme pouze zodpovědným a spolehlivým lidem! V útulku čeká poslední štěně-pejsek.

maiky-2-i.jpgmaiky-3-i.jpg

Maiky, černý kocourek, 3 měsíce, odčervený

Tento mladý kocourek byl nalezen u silnice po střetu s autem. Po přijetí do útulku bylo provedeno RTG vyšetření s nálezem prasklé pánve. Naštěstí se jedná o méně závažnou frakturu, která nebude řešena operativně. I přes zranění je Maiky šikovný a mobilní. Jedná se o komunikativního a mazlivého kocourka. V útulku pod číslem 466.