Jdi na obsah Jdi na menu
 


Protože počet publikovaných obrázků na těchto stránkách je omezený, budeme uveřejňovat jen poslední umístěná zvířátka.

 

 

bony-2-i.jpgbony-1-i.jpg

Bony, kříženec středního vzrůstu, fenka, 4 měsíce, odčervená, očkovaná

Tato mladá fenečka byla odchycena městskou policií v Ostravě-Dubině. Bony byla neoznačená, ač měla na krku obojek. Jedná se o temperamentní a veselé štěně, které má spoustu energie. Bony si ráda hraje, je kontaktní, kamarádská a dobře se snáší s ostatními psy. Nic jí neunikne, umí hlídat a upozorňovat štěkotem. Bony je vhodná na zahrádku, i do bytu k mladé rodině, která má dostatek času se pejskovi dostatečně věnovat.

bak-3-i.jpgbak-1-i.jpg

Bak, zlatý retrívr, pes, 7 let, odčervený, očkovaný, čipovaný

Tento pejsek byl dne 17.1.2017 odchycen městskou policií v Ostravě-Svinově. Jedná se o krásného pejska zlatého retrívra. Pes měl zanedbanou srst a byl vyhublý, ale je bez zdravotních obtíží. Bak je zdravý a vitální pejsek, který se raduje ze života. Jedná se o komunikativního a kamarádského psa, který si rád přijde pro pohlazení. Je kontaktní a dobře vychází s ostatními psy. Je to perfektní rodinný pes, nesmírně milý, společenský, vhodný do jakékoli rodiny.

trik-new-2-i.jpgtrik-1-i.jpg

Sisi, tříbarevná kočička s delší srstí, 6 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato krásná kočička byla nalezena v Ostravě-Hrabůvce. Do útulku byla přijata se zažívacími a kožními obtížemi. Nyní je již kočička zdravá a čeká na nový domov. Jedná se o kamarádskou a velmi přítulnou kočičku, která si ráda přijde pro pohlazení. Dne 6.6. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 88.

2-i.jpg1-i.jpg

Mája, mourovaná kočička s rezavými znaky, 1,5 roku, odčervená, očkovaná

Tato mladá kočička byla nalezena v Ostravě-Vítkovicích na ul. 1. máje. Mája byla do útulku přijata s ušním svrabem, který by ošetřen. Jedná se o kamarádskou a komunikativní kočičku, která je ráda za pohlazení. V útulku pod číslem 148.

26-i.jpg26-new-i.jpg

Ester, bílomourovaná kočka, 8 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Tato kočička byla nalezena v Ostravě-Zábřehu. Do útulku byla přijata ve velmi zanedbaném stavu a zcela zplstnatělou srstí, která pokrývala většinu těla. Srst byla vyholena a kočičce se ulevilo. Esterka je vděčná a klidná kočička, která je ráda za pohlazení. V útulku pod číslem 63.

col-1-i.jpgcolin-2-i.jpg

Colin, černý kocourek, 3 roky, odčervený, kastrovaný

Tento kocourek byl nalezen v Ostravě u silnice po autohavárii. Colin byl přijat ve velmi vážném stavu, s úrazem hlavy, četnými oděrkami, tříštivou frakturou čelisti a zlomeninou zadní končetiny. Dne 1.3. byla provedena operace čelisti a dne 10.3. operace fraktury zadní končetiny. Navzdory těžkým zraněním se ze všeho kocourek dostal jen s mírným kulháním, což je spíše estetická vada. Colin je dobrácký a nesmírně mazlivý kocourek, který si umí říct o pohlazení. Je to velký a vděčný mazel. Dne 18.5. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 50.

trik-1-i.jpg

Kotě, trikolorní kočička, cca 2 měsíce, odčervená

Tohle malé kotě bylo nalezeno v Ostravě-Porubě na ul. Opavská. Jedná se o komunikativní, hravou a velmi mazlivou kočičku, která je vděčná za pohlazení. Je velmi šikovná, zvyklá na masitou stravu a používá kočičí toaletu. V útulku pod číslem 176.

s-2-i.jpgsara-1-i.jpg

Sára, mourovaná kočka, 3 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Sárinka je typická domácí kočička, která doposud žila v bytě s paničkou. Bohužel, díky zásadním zdravotním problémům majitelky musela být Sára umístěna do útulku, kde čeká na nový domov. Jedná se o klidnou, čistotnou a nenáročnou kočičku, která má ráda pohlazení. Útulek jí nedělá dobře a ráda by našla hodného člověka, který si ji vezme domů. V útulku pod číslem 182.

new-i.jpgiri-2-i.jpg

Iri, (BIBI) černobílá kočička, 7 let, odčervená

Tato velmi drobná kočička byla odchycena městskou policií v Ostravě-Přívoze. Iri byla nalezena ve velmi vážném stavu, kdy jen bezvládně ležela a nebyla schopna vstát. Iri je podvyživená (1,7 kg) a zesláblá, ale dobře baští a nabírá síly. Bibi má špatná játra a vyžaduje speciální péči. Jedná se o velmi kontaktní, hodnou a přítulnou kočičku, která je vděčná za pohlazení. V útulku pod číslem 118. 

mour-i.jpg

Kotě, mourovaná kočička, cca 1,5 měsíce, odčervená

Tato malá kočička je nalezencem z Ostravy-Vítkovic. Do útulku byla přijata se zánětem očí. Jedná se o klidné a mazlivé kotě, které je vděčné za pohlazení. V útulku pod číslem 178.