Jdi na obsah Jdi na menu
 


Protože počet publikovaných obrázků na těchto stránkách je omezený, budeme uveřejňovat jen poslední umístěná zvířátka.

 

 

sph-2-i.jpgsph-1-i.jpg

Azi, Sphynx, kocour, 1 rok, odčervený

Tento mladý kocourek plemene Sphynx byl nalezen dne 9.10. v Hlučíně-Bobrovníky u lesa. Jedná se o nekastrovaného mladého kocoura. Údajně patřil majiteli, který se odstěhoval a předal kocoura do péče osobě, která jej vyhodila...Azi je komunikativní, mazlivý, avšak hůře si zvyká na změny-nové prostředí.

ramp-2-i.jpgramp-1-i.jpg

Rampík, kříženec středně malého vzrůstu, pes, 10 let, odčervený, očkovaný

Tento krásný pejsek žil se svou paničkou v domově důchodců. Bohužel, pro těžké zdravotní potíže byla majitelka odvezena do nemocnice a nadále už nebude schopna se o Rampíka starat. Tak byl Rampík umístěn do útulku, kde čeká na nový domov. Jedná se o šikovného a klidného pejska, který má bezproblémovou povahu a je to skvělý společník zvláště pro starší lidi. Rampík je vychovaný a čistotný pejsek, který by rád někomu patřil a byl dobrým společníkem.

minie-2-i.jpgminie-1-i.jpg

Minie, černá kočička,  1 rok, odčervená, kastrovaná

Tato kočička byla nalezena v Ostravě-Hrabové. Do útulku byla přijata s rozsáhlým svrabem po těle a vzniklými kožními potížemi. Minie se krásně zotavila a je plně zdravá. Minie je velmi drobounká, nemá ani 2 kg. Jedná se o klidnou kočičku, která miluje pohlazení. Dne 10.10. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 287.

22532088_10208764296979858_1213221945_o--2-.jpg

Fenka maltézského psíka, cca 3-5 let

Tato fenečka byla nalezena v Ostravě-Hrabůvce, kde pobíhala s vodítkem. Fenka byla nalezena s obojkem, avšak neoznačená. Vrácena majiteli.

new-2-i.jpgnew-i.jpg

Prcek, bílomourovaný kocourek, 3 měsíce, odčervený

Tento malý kocourek byl nalezen v Ostravě-Porubě. Do útulku byl přijat se zánětem oka a se zažívacími potížemi. Jedná se o velmi mazlivé a přítulné kotě, které je vděčné za každé pohlazení. V útulku pod číslem 279.

trik-2-i.jpgtrik-i.jpg Katy, trikolorní kočička, 4 měsíce, odčervená, očkovaná

Tato kočička se do útulku dostala se dvěma brášky, kteří již domov našli. Jedná se o komunikativní a velmi přítulnou kočičku, která je vděčná za pohlazení. Katy je veselá a hravá kočička plná energie. Miluje hry a pořád je v pohybu. V útulku pod číslem 253.

black-i.jpgblack-1-i.jpg

Black, černý kocourek, 1 rok, odčervený, kastrovaný

Tento mladý kocourek byl nalezen v Ostravě z jedné zahrad RD, kde jej někdo hodil a utekl. Black je zdravý kocourek s lesklým kožíškem a má krásná zelená očka. Jedná se o milého a citlivého kocourka, dost možná jej někdo choval v bytě. Black je klidné povahy a je vděčný za pohlazení. Dne 7.9. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 298.

jon-1-i.jpgjonasek-2-i.jpg

Jonášek, černobílý kocourek, 3 měsíce, odčervený, očkovaný

Tento malý kocourek byl odchycen městskou policií v Ostravě. Jonášek byl do útulku přijat se zánětem očí a silně zablešený. Nyní je již zdravý a hledá nový domov. Jonášek byl nejprve bázlivý, ale vyklubal se z něj velice přítulný a hravý nebojsa, který si moc rád hraje a je vděčný za pohlazení. Jonášek je kontaktní, má dost energie a rád lumpačí. Vhodný k další kočce. V útulku pod číslem 229.

kot-2-i.jpgkot-1-i.jpg

Koťata, 8 týdnů, odčervená

Tato koťátka byla nalezena v areálu firmy v Ostravě-Kunčičkách. Jedná se o čtyři kočičky, 3 jsou černobílé, jedna černá. Koťata jsou velmi přítulná, hravá a vděčná za pohlazení. I když jsou příliš mladé, jsou zvyklé na masitou stravu a používají kočičí toaletu. V útulku pod čísly 309-312.

olli-1-i.jpgolli-2-i.jpg

Olli, mourovaná kočička, 1 rok, odčervená, kastrovaná

Tato kočička byla odchycena městskou policií v Kunčičkách, kde žila ve větší skupině koček. I když žila Olli potulným životem, má úžasnou povahu a rozhodně se nejedná o divokou kočku, která se straní lidí. Naopak, Olli je velmi milá, kontaktní a mazlivá kočička, která by ráda dělala někomu společnost. Vhodná k rodinnému domku, kde by měla přístup jak domů, tak na zahrádku. V útulku pod číslem 304.