Jdi na obsah Jdi na menu
 


Protože počet publikovaných obrázků na těchto stránkách je omezený, budeme uveřejňovat jen poslední umístěná zvířátka.

 

1-i.jpg2-i.jpg

Luke, bílorezavý kocourek, 3 roky, odčervený, očkovaný, kastrovaný

Tento kocourek byl nalezen v čekárně veterinární kliniky, kde se domáhal pozornosti. Jedná se o hodného a zdravého kocourka s vyrovnanou povahou. Luke je čistotný a má rád mazlení. Uzavřený prostor v útulku mu nedělá dobře a rád by našel domov, kde ho budou mít rádi. Dne 15.7. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 259.

ter-1-i.jpgter-2-i.jpg

Terezka, rezavá kočička, 6 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná

Terezka se do útulku dostala po úmrtí majitele a záhy našla nový domov. Bohužel si však nerozuměla s dalším kocourkem v domácnosti a situace se zhoršovala natolik, že bylo nejlepší Terezku vrátit zpět do útulku. Jedná se o moc hodnou a čistotnou kočičku, která by ráda našla domov, kde by byla jedináčkem v bytě, anebo v rodinném domku. Terezka je klidné povahy a moc ráda se mazlí. U původního majitele žila Terezka spolu s kocourkem v rodinném domě, kde měli přístup na zahradu. Terezka je "stromový" typ, má ráda šplhání a výšky. V útulku pod číslem 258.

cikytka-1-i.jpgcikytka-2-i.jpg

Čikytka, černá kočička, nar. cca 25.5., odčervená

Tohle malé černé klubíčko bylo nalezeno bez mámy na sídlišti v Ostravě-Hrabůvce na ul. Provaznická. Jedná se o černou kočičku útlého věku, avšak velmi šikovnou a čipernou. Čikytka byla do útulku přijata se zánětem očí. Nyní je již zdravá a čeká na nový domov. Je to velmi šikovná a učenlivá holčička. Umí používat kočičí toaletu a baští masitou stravu. Je velmi přítulná a vděčná za pohlazení. V útulku pod číslem 216.

cb-1-i.jpgcb-3-i.jpg

Aika, černobílá kočička, nar. cca 24.5., odčervená, očkovaná

Aika byla nalezena v zahradním altánu u rodinného domu v Ostravě-Svinově. Do útulku byla přijata s pokročilým zánětem očí a s nachlazením. Nyní je již zdravá a ráda by našla domov. Jedná se o velmi mladou kočičku veselé a aktivní povahy. Aika je mazlivá a vděčná za každé pohlazení. Vhodná k dalším kočkám. V útulku pod číslem 217

biloc-1-i.jpgbiloc-2-i.jpg

Cleo, bíločerný kocourek, 3 měsíce, odčervený, očkovaný

Tento mladý kocourek je potomkem potulné kočky, která jej zanechala ve sklepě jednoho rodinného domu v Polance nad Odrou. Cleo je zdravý kocourek v dobré kondici s velmi hravou povahou. Zajímají ho ostatní kočky, je zvídavý, aktivní a pořád by si jen hrál. Cleo byl ze začátku bázlivý a opatrný, ale nyní už si sám přijde pro pohlazení a rád se mazlí. V útulku pod číslem 212.

2-kot-1-i.jpgposledni-i.jpg

Koťata, nar. 12.4., odčervená, očkovaná

Tato koťátka se narodila v útulku. Jejich maminka byla odchycena v Ostravě jako volně žijící, divoká kočka ve vysokém stadiu březosti. V útulku porodila a starala se o svá koťátka. Koťata už jsou šikovná, soběstačná a naučená na kočkolit. Jsou velmi aktivní a hravá. Jedná se o bílého kocourka s černými flíčky a mourovanou kočičku. V útulku čeká poslední světlý kocourek. V útulku pod číslem 169.

1-i.jpg2-i.jpg

Viky, černý kocourek, 3 roky, odčervený, kastrovaný, očkovaný

Tento drobný kocourek byl nalezen v Ostravě-Hrabůvce na ul. Dr. Martínka, kde ležel u bytového domu s ošklivým zraněním hlavy. Jednalo se o starší poranění několika dnů s počínajícím zánětem. Ke zranění mohlo dojít po střetu s autem, či pádu z výšky. Viky měl otok hlavy a mimo viditelné oděrky měl bohužel prasklé i horní patro. Navzdory ošklivému zranění se Viky velmi brzy zotavil a dnes už je zdráv a bez následků. Kocourek je již plně doléčen a rád by našel nový domov. Jedná se o nesmírně přítulného kocourka s milou a bezproblémovou povahou. Je čistotný a velmi vděčný za každé pohlazení. Dne 11.6. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 197.

bm-1-i.jpgbm-2-i.jpg

Miky, bílomourovaný kocourek, nar. cca 20.5., odčervený

Tento malý kocourek je nalezencem z Ostravy-Svinova. Do útulku byl přijat s rozsáhlým očním zánětem a zánětem horních cest dýchacích. Miky je již doléčen a nyní čeká na nový domov. Jedná se o kontaktní a hravé kotě, které je vhodné k dalším kočkám. Miky je čistotný a má rád pohlazení. V útulku pod číslem 221.

bozan-1-i.jpgbozan-2-i.jpg

Božan, bílorezavý kocour, 1,5 roku, odčervený, kastrovaný

Tento mladý kocourek byl nalezen v Ostravě v Bělském lese, kde se skrýval uprostřed hromady dřeva. Kocourek byl díky vysokým venkovním teplotám přehřátý, ale po převozu do útulku se rychle stabilizoval. Jedná se přítulného a hodného kocourka s milou povahou. Božan je velmi mírné a klidné povahy a je moc rád za každé pohlazení. Dne 28.6. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 238.

ema-1-i.jpgema-3-i.jpg

Emma, kříženec jezevčíka, fenka, 5 let, odčervená, očkovaná, čipovaná

Tato fenečka byla nalezena dne 6.6. na ul. Rudná pod mostem v okolí Hrabůvky. V době nálezu měla na krku hnědý látkový obojek s motivy zelených paciček. Bohužel byla fenka bez označení a nikdo se po ní neshání. Jedná se o zdravou a šikovnou fenečku, o kterou se někdo staral, dokonce bylo patrné čerstvé stříhání srsti. Emma je velmi milé a kamarádské povahy, naučená čistotě. Miluje procházky, aportování a dobře vychází s ostatními pejsky i s fenkami. Je vděčná za pohlazení a moc ráda by našla domov v bytečku u hodného člověka, kterému bude skvělou psí kamarádkou.