Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde budeme prezentovat zvířátka, která prodělávají léčbu a později, po uzdravení, budou k adopci.

 

193-1-i.jpg193-2-i.jpg

Kotě, mourovaný kocourek, 7 týdnů, odčervený

Tento malý kocourek byl nalezen v Ostravě-Mariánských Horách. Do útulku byl přijat s těžkým zánětem očí. Kocourek je kontaktní a je moc vděčný za pohlazení. Umí používat kočičí toaletu, je čistotný. V útulku pod číslem 193. 

bans-2-i.jpgbans-1i.jpgb-3-i.jpg

Bansay, vipet, 3 roky

Tento krásný vipet byl zachráněn před utracením. Bansay utrpěl před několika měsíci frakturu přední končetiny, která byla operována a zahojena. Bohužel, po nějaké době došlo opět k fraktuře. To bylo důvodem pro jeho utracení. S majitelem bylo dohodnuto, že se pejska vzdá ve prospěch útulku a dáme mu šanci na nový život. Bansay bude v léčení a po úplném srůstu bude hledat nový domov. Bansay je neskutečně milý, pohodový a hodný pejsek, který se rád mazlí. Je to úžasný psí kamarád s milou a společenskou povahou.

cb-i.jpg

Černobílý kocour, odčervený

Tento kocour byl odchycen městskou policií v Ostravě-Hrabůvce. Do útulku byl přijat s poraněním tlamy, zubů a ušními boltci, které krvácely. Jedná se o kocoura, který je zvyklý žít venku. V útulku pod číslem 183.

paja-1-i.jpg

Pája, bílorezavá kočička, 6 let, odčervená, očkovaná

Pája je nalezencem z Frýdku-Místku. Do útulku byla přijata se zánětem očí a s kýcháním. Má znaky britské kočky a snad se jedná o jejího křížence. Pája je klidnější a pohodové povahy a ráda si přijde pro pohlazení. V útulku pod číslem 153.

bobi-i.jpgnew-i.jpg

Bobíšek, černobílý kocourek,  10 měsíců, odčervený, očkovaný

Tento mladý kocourek byl nalezen 16.3. v Ostravě-Porubě na ul. Oty Synka u silnice, kde nejspíše došlo ke střetu s autem. Kocourek měl na sobě růžový obleček se jménem. Bobíšek utrpěl frakturu zadní končetiny, která se operovala. Jedná se o přítulného a hodného kocourka, který je vděčný za pohlazení. V útulku pod číslem 70.