Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde budeme prezentovat zvířátka, která prodělávají léčbu a později, po uzdravení, budou k adopci.

 

mimi-i.jpg

Mimi, černý kocourek, 7 týdnů, odčervený

Tento malý drobeček byl odchycen v Hranečníku. Do útulku byl přijat se zánětem horních cest dýchacích a zánětem očí. Jedná se o mazlivého a přítulného kocourka. V útulku pod číslem 298.

simon-2-i.jpgsimon-1-i.jpg

Šimon, černobílý kocour, 2 roky, odčervený

Tento mladý kocourek byl nalezen zraněný u zastávky na Bazalech. Po RTG vyšetření byla zjištěna fraktura přední končetiny a dne 3.8. byla provedena operace-osteosyntéza. Jedná se o kamarádského a přítulného kocourka, který je rád za pohlazení. Šimonek je klidné povahy a je čistotný. V útulku pod číslem 292. 

kubik-1-i.jpgkubik-2-i.jpg

Kubík, černobílý kocourek, 2,5 měsíce, odčervený

Tento malý kocourek je nalezencem z Vřesiny. Do útulku byl přijat s poraněním přední končetiny, která je vykloubená. Dne 17.7. byl proveden chirurgický zákrok a srovnání pacinky pomocí šroubu. I přes zranění je Kubík velmi veselý a hravý kocourek, který si rád zadovádí. Jedná se o velice mazlivého a přítulného kocourka. V útulku pod číslem 260.

lejdy-2-i.jpglejdy-1-i.jpg

Julinka, mourovaná kočička, 2 roky, odčervená, kastrovaná

Tato krásná kočička je po zesnulém majiteli a zůstala sama u rodinného domku, kde se zranila. Do útulku byla přijata s tříštivou frakturou zadní končetiny a dne 12.6. byla provedena operace. Julinka je velmi přítulná a vděčná kočička, která je moc ráda za každé pohlazení. V útulku pod číslem 211.