Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde budeme prezentovat zvířátka, která prodělávají léčbu a později, po uzdravení, budou k adopci.

 

lejdy-2-i.jpglejdy-1-i.jpg

Lejdy, mourovaná kočička, 2 roky, odčervená, kastrovaná

Tato krásná kočička je po zesnulém majiteli a zůstala sama u rodinného domku, kde se zranila. Do útulku byla přijata s tříštivou frakturou zadní končetiny a dne 12.6. byla provedena operace. Lejdy je velmi přítulná a vděčná kočička, která je moc ráda za každé pohlazení. V útulku pod číslem 211.

dandi-3-i.jpgdandi-1-i.jpg

Dandi, bílomourovaný kocour, 9 let, odčervený

Tento kocourek byl nalezen ve Vřesině, kde ležel bezvládně na silnici. Dandi byl do útulku přijat ve velmi vážném stavu, na pokraji sil a vyčerpaný. Kocourek je velmi vyhublý, trpí svrabem, různými oděrkami, anémií, zánětem horních cest dýchacích a neurologickými potížemi. I přesto všechno má vůli žít a jeho stav se zlepšuje. Jedná se o kamarádského a přítulného kocourka. V útulku pod číslem 202.

new-i.jpgrendy-1-i.jpg

Rendy, rezavý kocourek, 2 roky, odčervený, kastrovaný

ZADANÝ

Tento mladý kocourek byl nalezen v Michálkovicích na ul. Františka Davida jak bezvládně leží na krajnici, kde jej srazilo auto. Rendy byl do útulku přijat s břišní kýlou, frakturou přední končetiny, oděrkami a pohmožděninami. Dne 11.5. byla provedena operace kýly, přední končetiny a zároveň i kastrace. Jedná se o kamarádského mazlíka, který byl zvyklý na kontakt s lidmi. V útulku pod číslem 159.

lexa-1-i.jpglexa-2-i.jpg

Lexa, bílorezavý kocour, 4 roky, odčervený, kastrovaný

Tento kocourek byl nalezen v Muglinově. Do útulku byl přijat s rankami kolem krku a s ušním svrabem. Lexa byl hrozně hladový a miluje plnou mističku, kterou umí ve vteřině dokonale vybílit. Jedná se o aktivního a neuvěřitelně mazlivého kocourka, který miluje pohlazení. Dne 4.5. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 153.

koky-new-1-i.jpgkoky-new-2-i.jpg

Koky, mourovaný kocourek, 3 roky, odčervený

Tento kocourek byl nalezen v areálu Hornické polikliniky, kde se nějakou dobu potuloval. Do útulku byl přijat se zánětem očí, ve špatném výživovém stavu a s anémií. Koky je klidný a kamarádský kocourek, který je vděčný za pohlazení. V útulku pod číslem 140.