Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde budeme prezentovat zvířátka, která prodělávají léčbu a později, po uzdravení, budou k adopci.

 

ned-1-i.jpgned-2-i.jpg

Ned, rezavý kocour, 6 let, odčervený

Tento kocourek byl nalezen v chatové oblasti na Těrlicku, kde se již delší dobu zdržoval. Do útulku byl přijat s ušním svrabem, nachlazením a zablešením. Jedná se o komunikativního a velmi mazlivého kocourka, který je rád za pohlazení. V útulku pod číslem 439.

elen-1-i.jpgelen-2-i.jpg

Elen, mourovaná kočka s bílými znaky, 1 rok, odčervená, kastrovaná

Tato mladá kočička byla do útulku přijata z jiné kliniky, kde byla vyšetřena po úraze a majitel se jí vzdal. Elen byla do útulku přijata s frakturou přední končetiny a úrazem pánve. Dne 17.10. se podrobila operaci, po které se zotavuje. Elen je velmi přátelská a hodná kočička, která je vděčná za pohlazení. Byla zvyklá v bytě, ale chodila i ven. V útulku pod číslem 437.

porto-1-i.jpgporto-2-i.jpg

Porto, bílomourovaný kocourek, 4,5 měsíce, odčervený

Tento mladý kocourek byl do útulku přijat s neurologickými potížemi po pádu z výšky. Porto měl potíže s motorikou a špatně se orientoval v prostoru. Nyní je jeho stav mnohem lepší a příznaky odeznívají. Porto je velký bojovník a neúnavný mazel, který neustále touží po lásce a pohlazení. V útulku pod číslem 427.

gina-1-i.jpggina-2-i.jpg

Gina, bílorezavá kočička, 12 let, odčervená

Tato kočička s delší srstí byla nalezena v Nové Vsi na ul. Západní. Do útulku byla přijata podvyživená, dehydrovaná, s velmi špatným stavem chrupu a nehezky zanedbanou, zplstnatělou srstí. Gina je komunikativní a přítulná kočička, která je vděčná za pohlazení. V útulku pod číslem 430.

romeo-2-i.jpgromeo-1-i.jpg

Romeo, mourovaný kocour, 2 roky, odčervený, očkovaný, kastrovaný

ZADANÝ

Tento krásný kocourek je nalezencem z Bílovce, kde se již delší dobu zdržoval v blízkosti školy. Romeo utrpěl zranění a začal za sebou tahat zadní končetinu a tak byl umístěn v útulku. Jedná se o klidného a kamarádského kocourka, který je zvyklý na pohlazení. Dne 17.10. byla provedena kastrace. V útulku pod číslem 425.

simon-2-i.jpgsimon-1-i.jpg

Šimon, černobílý kocour, 2 roky, odčervený

Tento mladý kocourek byl nalezen zraněný u zastávky na Bazalech. Po RTG vyšetření byla zjištěna fraktura přední končetiny a dne 3.8. byla provedena operace-osteosyntéza. Jedná se o kamarádského a přítulného kocourka, který je rád za pohlazení. Šimonek je klidné povahy a je čistotný. Vhodný do bytu. V útulku pod číslem 292. 

julinka-new-i.jpglejdy-2-i.jpg

Julinka, mourovaná kočička, 2 roky, odčervená, kastrovaná

Tato krásná kočička je po zesnulém majiteli a zůstala sama u rodinného domku, kde se zranila. Do útulku byla přijata s tříštivou frakturou zadní končetiny a dne 12.6. byla provedena operace. Bohužel se kosti špatně hojí a nechtějí srůstat. Julinka je velmi přítulná a vděčná kočička s velmi klidnou povahou, která je moc ráda za každé pohlazení. V útulku pod číslem 211.