Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde budeme prezentovat zvířátka, která prodělávají léčbu a později, po uzdravení, budou k adopci.

 

iri-2-i.jpgiri-118-i.jpg

Iri, černobílá kočička, 7 let, odčervená

Tato velmi drobná kočička byla odchycena městskou policií v Ostravě-Přívoze. Iri byla nalezena ve velmi vážném stavu, kdy jen bezvládně ležela a nebyla schopna vstát. Iri je podvyživená (1,7 kg) a zesláblá, ale dobře baští a nabírá síly. Jedná se o velmi kontaktní, hodnou a přítulnou kočičku, která je vděčná za pohlazení. V útulku pod číslem 118. 

mini-2-i.jpgmini-i.jpg

Mini, černý kocourek s bílými znaky, 8 let, odčervený

Tento kocourek velmi drobného vzrůstu se přitoulal na městský úřad. Do útulku byl Mini přijat s podvýživou a zánětem horních cest dýchacích. Mini je opravdu mini kocourek, je velmi drobného vzrůstu. Jedná se o moc hodného a přítulného kocourka. V útulku pod číslem 112.

2-i.jpgderyl-i.jpg

Deryl, černý kocour s delší srstí, 4 roky, odčervený, očkovaný

Tento kocourek byl nalezen ve Vřesině. Do útulku byl přijat v zanedbaném stavu, co se týče srsti a vyhublý. Jedná se o kocourka s delší srstí, který má moc rád pohlazení. Deryl je klidný a komunikativní kocourek. V útulku pod číslem 109.

2-i.jpg1-i.jpg

Sisi, tříbarevná kočička s delší srstí, 6 let, odčervená

Tato krásná kočička byla nalezena v Ostravě-Hrabůvce. Do útulku byla přijata se zažívacími a kožními obtížemi. Po vyšetření krve byly zjištěny špatné hodnoty ledvin. Jedná se o kamarádskou a velmi přítulnou kočičku, která si ráda přijde pro pohlazení. V útulku pod číslem 88.

new-2-i.jpgnew-i.jpg

Bobíšek, černobílý kocourek,  10 měsíců, odčervený

Tento mladý kocourek byl nalezen 16.3. v Ostravě-Porubě na ul. Oty Synka u silnice, kde nejspíše došlo ke střetu s autem. Kocourek měl na sobě růžový obleček se jménem. Bobíšek utrpěl frakturu zadní končetiny, která se operovala. Jedná se o přítulného a hodného kocourka, který je vděčný za pohlazení. V útulku pod číslem 70.

colin-2-i.jpgcolin-1-i.jpg

Colin, černý kocourek, 3 roky, odčervený

Tento kocourek byl nalezen v Ostravě u silnice po autohavárii. Colin byl přijat ve velmi vážném stavu, s úrazem hlavy, četnými oděrkami, tříštivou frakturou čelisti a zlomeninou zadní končetiny. Dne 1.3. byla provedena operace čelisti a dne 10.3. operace fraktury zadní končetiny. Navzdory těžkým zraněním kocourek statečně bojuje a je rád za přízeň a pohlazení. Colin je dobrácký a nesmírně mazlivý kocourek. V útulku pod číslem 50.

22-i.jpgmour-i.jpgjeny-i.jpg

Jeny, mourovaná kočička, 3 roky, odčervená, očkovaná

Tato kočička byla do útulku přivezena městskou policií dne 22.1.2017. Nalezena byla pod okny bytového domu v Moravské Ostravě, ul. Bohumínská 69. Kočička vypadla z balkónu a utrpěla frakturu stehenní kosti. Dne 26.1. byla provedena operace, při které se zlomenina fixovala šrouby. Jeny se po operaci zotavila a po úplném srůstu kostí bude provedena druhá operace, při které bude odstraněna ploténka se šrouby, která frakturu fixovala. Jedná se o bytovou, mazlivou kočičku. Bohužel se po ní nikdo neshání. V útulku pod číslem 22.

filip-new-3-i.jpgfilip-new-i.jpgfilip-new-2-i.jpg

Filip, mourovaný kocourek, 3 roky, odčervený, kastrovaný

Tento kocourek je nalezencem z Ostravy-Hrabůvky. Do útulku byl přijat se starším zraněním kolem krku, které bylo již silně zaníceno. Nejspíše se jedná o ránu po vrostlém obojku, nebo dokonce řeznou ránu. Filip je neskutečný dobrák a mazel, který je vděčný za každé pohlazení. Bohužel, rána, která je v podpaží špatně srůstá, mokvá a nehojí se. Filípek má individuální péči a léčí se v domácím prostředí. V útulku pod číslem 13.