Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde budeme prezentovat zvířátka, která prodělávají léčbu a později, po uzdravení, budou k adopci.

 

zoja-i.jpg

Zoja, kouřová kočička, 2 roky, odčervená, očkovaná

Tato mladá kočička byla nalezena v Hrabové na ul. Frýdecká. Do útulku byla přijata se staršími, již zhojenými poraněními. Zoja přišla o polovinu ocásku a jednu zadní končetinu, kde zůstal zhojený pahýl. I přes závažná poranění kočička dokázala venku přežít a dokonce si udržet kondici. Zoja je sice dosti hubená, avšak jí apetit rozhodně nechybí a brzy nabere správnou váhu. Zoja je komunikativní, zvyklá na kontakt s lidmi, avšak trochu nejistá ze změny prostředí. V útulku pod číslem 135.

nio-2-i.jpgnio-1-i.jpg

Nio, mourovaný kocour, 3,5 roku, odčervený, kastrovaný

ZADANÝ

Tento kocourek pochází z jiného depozita, kde se dostal jako nalezenec. Do útulku byl přijat se zažívacími obtížemi. Nio je kamarádský a moc hodný kocourek drobného vzrůstu. Je čistotný a velmi vděčný za každé pohlazení. V útulku pod číslem 126.

misa-1-i.jpgmisa-2-i.jpg

Míša, bílomourovaný kocourek, 7 let, odčervený, kastrovaný

Míša žil venku v kolonii koček ve Slezské Ostravě na ul. Michálkovická. Časem začal chřadnout a tak byl umístěn do útulku na léčení. Míša byl přijat s podvýživou, zánětem očí a průjmovým onemocněním. I když se jedná o volně žijícího kocourka, k lidem má důvěru a je rád za pohlazení. V útulku pod číslem 122.

franky-i.jpg2-i.jpg

Franky, bílomourovaný kocour, 2 roky, odčervený

ZADANÝ

Tento kocourek byl nalezen ve Frýdlantu nad Ostravicí, kde nehybně ležel u silnice a nebyl schopen pohybu. Z RTG vyšetření byla zjištěna fraktura pánve a dne 25.3. byla provedena operace-osteosyntéza. Franky má také na zadní končetině otevřenou ránu, zasahující do kloubu. Jedná se o mladého a kamarádského kocoura, který je zvyklý na pohlazení. V útulku pod číslem 117.