Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 Další pejsky, kteří budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 

jrt-2-i.jpgjrt-1-i.jpgjrt-3-i.jpg

Falco, kříženec jack russell teriéra, pes, cca 4 roky, odčervený, očkovaný, čipovaný

Tento pejsek byl nalezen dne 26.3.2017 v Ostravě-Petřkovicích. Pejsek měl v době nálezu čip, avšak nebyl registrován a nikdo se po něm neshání. Jedná se o zdravého pejska v dobré kondici, je čistotný a zvládá základní povely. Falco je ke psům vesměs tolerantní, ale s dominantními psy se nesnese. Temperament JRT v sobě má, je skvělý aportér a lovec. Falco potřebuje páníka, který ví, co takový pejsek potřebuje-možnost vybití přebytečné energie, hodně pohybu a také zaměstnání. Falco nepatří mezi psy, kteří by se nechali hned zhýčkat, jeho důvěru si u něj člověk musí nejprve získat.

cert-3-i.jpgcert-2-i.jpgcert-1-i.jpg

Čert, kříženec menšího vzrůstu, 1,5 roku, odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný

Čertík byl nedávným svěřencem našeho útulku. Našel domov, ale bohužel, ne na dlouho. Majitelka se psa vzdala z důvodu stěhování. Tak si Čertík opět hledá nový domov a my doufáme, že už se mu poštěstí a nikdy se nebude muset loučit se svým pánem. Čert je velmi kamarádský a vitální pejsek, který touží po lásce a tak rád by byl někomu věrným psím kamarádem. Umí rozdávat radost na počkání a je stále v dobré náladě. Určitě by si zasloužil stejně sdílného páníka, který by měl Čertíka nejen rád, ale věnoval se mu a vedl jej správným směrem. Je to přece jen ještě mladý a temperamentní pejsek. Je právě ve věku, kdy potřebuje důsledné vedení, učení respektu, aby svému pánovi nepřerostl přes hlavu. Čerík by rád našel domov nejlépe u domečku se zahrádkou, kde by se mohl vyběhat, případně i v bytě, pokud by doma nezůstával dlouho sám a měl by aktivního pána, který mu bude dopřávat dlouhé procházky a běhání. Dne 25.4. byla provedena kastrace.

bak-3-i.jpgbak-1-i.jpg

Bak, zlatý retrívr, pes, 7 let, odčervený, očkovaný, čipovaný

Tento pejsek byl dne 17.1.2017 odchycen městskou policií v Ostravě-Svinově. Jedná se o krásného pejska zlatého retrívra. Pes měl zanedbanou srst a byl vyhublý, ale je bez zdravotních obtíží. Bak je zdravý a vitální pejsek, který se raduje ze života. Jedná se o komunikativního a kamarádského psa, který si rád přijde pro pohlazení. Je kontaktní a dobře vychází s ostatními psy. Je to perfektní rodinný pes, nesmírně milý, společenský, vhodný do jakékoli rodiny.

ben-2016-1-i.jpgben-2016-2-i.jpgben-i.jpgben-3-i.jpg

Ben, kříženec kokršpaněla, pes, nar. 10/2003. odčervený, očkovaný, čipovaný

Ben se do útulku dostal po nešťastné události, kdy mu umřela panička a on zůstal sám. Jedná se o staršího pejska, na kterého tato událost nemá příliš dobrý dopad, avšak Beník se s tím vyrovnal statečně a srovnal se zásadní změnou v jeho životě. Ač má Beník "svůj věk", je v  dobrém zdravotním stavu. Příchod občasného pobolívání kloubů je bohužel příznakem stáří a tak pejsek dostává kloubní výživu, která mu velmi prospívá a pomáhá, aby si mohl užívat běhání a dovádění. Jedná se o hodného a kamarádského pejska, který byl zvyklý v bytě. Beník je čistotný, je bystrý, má jiskru v oku, která ještě nevyhasla a rád by své stáří dožil v bytečku s teplým pelíškem a pohlazením milujícího pána. Je velmi bolestné, co se Beníkovi stalo a bylo by ještě horší, pokud by musel smutnět opuštěný v kotci...Beník je nenáročný a klidný pejsek, který se spokojí s málem. Nevyžaduje dlouhé procházky, běhání a aktivitu, bude rád za trochu lásky a porozumění. Velmi dobře vychází s ostatními pejsky, se kterými si rád hraje.