Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 Další pejsky, kteří budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 

jon-1-i.jpgjon-2-i.jpg

Jonatán, kříženec středního vzrůstu, pes, nar. 28.12.2015, odčervený, očkovaný, čipovaný

Tento pejsek byl do útulku umístěn ze zdravotních důvodů majitelky, která se o Jonatána už nemůže dále starat. Jonatán byl zvyklý v bytě, je naučený čistotě a vychovaný. Jedná se o pejska s citlivou povahou. Je to veselý a společenský kamarád, ovšem musí nejprve člověka poznat, než mu otevře své srdce. Rád by zase někomu patřil a dělal společnost nejlépe osamělému člověku, či rodině bez malých dětí.

1-i.jpg2-i.jpg

Kříženec malého vzrůstu, pes, 5-6 let, odčervený, očkovaný

Tento pejsek byl nalezen dne 6.8 v Ostravě-Porubě v oáze klidu (pod bazénem, ul. Gen. Sochora). Jedná se o velmi malého pejska, snad křížence shi-tzu s nedávno upravovanou srstí. Pejsek je společenský, čistotný a jistě se o něj donedávna někdo staral. Bohužel se k pejskovi nikdo nemá a tak bude nabízen zájemcům.


fen-1-i.jpgfen-2-i.jpgfen-3-i.jpg

Lilly, kříženec malého vzrůstu, fenka, 1 rok

Tato drobná fenečka byla nalezena v Ostravě-Martinově v zahrádkářské kolonii poblíž restaurace U Tondy. U zahrádek se měla potulovat dva dny, ale nikdo se k ní nehlásil a tak byla umístěna do útulku. Jedná se o malou fenečku, snad kříženec jorkšíra a jezevčíka, váha cca 4 kg. Lilly byla bázlivá a nedůvěřivá. Před cizími si hlídá svůj osobní prostor a ze strachu neváhá kousnout. Nicméně za velmi krátkou dobu udělala obrovský pokrok a když se seznámí, ihned je z ní veselá a velice přítulná holčička, která z radosti rozdává pusinky a žádá si pohlazení.

new-1-i.jpgnew-2-i.jpgmaja-1-i.jpg

Mája, kříženec střední velikosti, fenka, 2 roky, odčervená

Tato mladá fenečka byla nalezena v Ostravě u Globusu ve velmi žalostném, zanedbaném stavu. Mája vykazuje známky zanedbání, možná i týrání. Měla extrémně zplstnatělou srst, přerostlé drápy, což by odpovídalo držení psa na malém prostoru bez výběhu a je velmi bázlivá a vyděšená. Možná byla bita, chvěje se strachy, když venku vidí staršího muže, bojí se prudkých pohybů, je nedůvěřivá a jako by očekávala, že jí ruka zase ublíží. Bude chvíli trvat, než u Máji vzbudíme důvěru a dáme ji nejen tělo, ale hlavně duši do pořádku. Mája už vypadá k světu, podstoupila úpravu srsti a po malých krůčcích se zlepšuje.