Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 Další pejsky, kteří budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 

mia-2-i.jpgmia-1-i.jpgmia-3-i.jpg

Mia, kříženec středního vzrůstu, fena, 5 let, odčervená, očkovaná

Tato fenečka byla ponechána se svými třemi štěňátky v krabici na veterinární klinice, kde ji donesli "údajní nálezci" a utekli. Jedná se o zdravou fenku křížence středně velkého vzrůstu. Štěňátka již domovy našla a Mia také čeká na svého vytouženého páníka. Mia je mírumilovná, kontaktní a kamarádská. Ráda si přijde pro pohlazení, za které je vděčná. Ráda si hraje a miluje aportování s klacíky. Mia je velmi komunikativní, poslušná a vnímavá. Je naučena hygienickým návykům a byla by vhodná i do bytu. Mia nejspíše měla v minulosti špatné zkušenosti s muži. Na muže reaguje špatně a tak pro ni hledáme nejlépe paničku. Určitě není správné ji od mužů separovat a tak není vyloučeno umístění do rodiny, kde by se postupně naučila opět mužům věřit.

ramp-2-i.jpgramp-1-i.jpg

Rampík, kříženec středně malého vzrůstu, pes, 10 let, odčervený, očkovaný

Tento krásný pejsek žil se svou paničkou v domově důchodců. Bohužel, pro těžké zdravotní potíže byla majitelka odvezena do nemocnice a nadále už nebude schopna se o Rampíka starat. Tak byl Rampík umístěn do útulku, kde čeká na nový domov. Jedná se o šikovného a klidného pejska, který má bezproblémovou povahu a je to skvělý společník zvláště pro starší lidi. Rampík je vychovaný a čistotný pejsek, který by rád někomu patřil a byl dobrým společníkem.

jrt-2-i.jpgjrt-1-i.jpg

Falco, kříženec jack russell teriéra, pes, cca 4 roky, odčervený, očkovaný, kastrovaný,čipovaný

Tento pejsek byl nalezen dne 26.3.2017 v Ostravě-Petřkovicích. Pejsek měl v době nálezu čip, avšak nebyl registrován a nikdo se po něm neshání. Jedná se o zdravého pejska v dobré kondici, je čistotný a zvládá základní povely. Falco je ke psům vesměs tolerantní, ale s dominantními psy se nesnese. Temperament JRT v sobě má, je skvělý aportér a lovec. Falco potřebuje páníka, který ví, co takový pejsek potřebuje-možnost vybití přebytečné energie, hodně pohybu a také zaměstnání. Falco nepatří mezi psy, kteří by se nechali hned zhýčkat, jeho důvěru si u něj člověk musí nejprve získat. Dne 8.6. byla provedena kastrace.