Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 Další pejsky, kteří budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 

02-i.jpg1-i.jpg

Štěňata, kříženci malého vzrůstu, 2 měsíce, odčervení, očkovaní

Tato štěňata byla do útulku přijata od majitele. Údajně by se mělo jednat o křížence hladkosrstého jezevčíka (matka) a čivavy (otec). Jedná se o dvě fenky a dva pejsky. Štěňata jsou hravá a kontaktní, odchovaná v bytě.

p-i.jpg02-i.jpg

Kříženec velmi drobného vzrůstu, pes, cca 5 let, odčervený, očkovaný, čipovaný

Tento malý nešťastník byl nalezen dne 9.10. v Ostravě-Porubě u zimního stadionu. Jedná se o mini pejska s váhou 3,6 kg, snad kříženec čivavy. Nalezen byl bez označení a doposud se o něj nikdo nepřihlásil. Pejsek byl první dny dost vystrašený, ale už se rozkoukal a vyklubal se z něj statečný a vyrovnaný pejsek se vším všudy. Je kontaktní, kamarádský, naučený čistotě.

bail-2-i.jpgb-3-i.jpgbail-1-i.jpg

Bailey, kříženec retrívra, pes, 8 měsíců, odčervený, očkovaný

Tento mladý pejsek byl odchycen v Ostravě na Rudné ulici, kde pobíhal mezi auty. Bohužel se nepodařilo najít jeho majitele a tak čeká na hodného člověka, který mu dá domov. Jedná se o štěně, křížence retrívra menšího vzrůstu. Bailey je velmi kontaktní, kamarádský a mazlivý pejsek, který je vděčný za pohlazení. Je naučen čistotě, dobře vychází s ostatními psy a je velice učenlivý. Bailey je vhodný do bytu, nebo na zahrádku, za předpokladu, že nebude nocovat venku. Jedná se o společenského psa, který je rád v blízkosti člověka. Vhodný do rodiny s dětmi.

bety-1-i.jpgbety-2-i.jpgbety-3-i.jpg

Betynka, kříženec středního vzrůstu, fena, 5 let, odčervená, očkovaná

Betynka se do útulku dostala po úmrtí paničky a neměl se o ni kdo postarat. Bety byla první dny velmi smutná a špatně se vyrovnávala se ztrátou paničky a s razantní změnou ve svém životě. Nyní je již Betynka smířená a podařilo se jí zapomenout na svá trápení. Jedná se o energickou a temperamentní fenku, která se do všeho pouští s velkou vervou a energií. Je ráda za pohlazení a umí rozdávat radost, ovšem je dost netečná a v určitých chvílích je třeba jí usměrňovat. S některými psy se snáší dobře, ale fenky nemusí. Je naučená čistotě a základním povelům. Betynka by ráda zase někomu patřila, dělala společnost hodnému člověku a opět našla svou rovnováhu a spokojenost.

mia-2-i.jpgmia-1-i.jpgmia-3-i.jpg

Mia, kříženec středního vzrůstu, fena, 5 let, odčervená, očkovaná

Tato fenečka byla ponechána se svými třemi štěňátky v krabici na veterinární klinice, kde ji donesli "údajní nálezci" a utekli. Jedná se o zdravou fenku křížence středně velkého vzrůstu. Štěňátka již domovy našla a Mia také čeká na svého vytouženého páníka. Mia je mírumilovná, kontaktní a kamarádská. Ráda si přijde pro pohlazení, za které je vděčná. Ráda si hraje a miluje aportování s klacíky. Mia je velmi komunikativní, poslušná a vnímavá. Je naučena hygienickým návykům a byla by vhodná i do bytu. Je zvyklá na děti, které přímo zbožňuje a tak by byla skvělá do rodiny s dětmi.