Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 Další pejsky, kteří budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 

kofi-2-i.jpgkofi-1-i.jpgkofi-2-i.jpg

​Kofi, kříženec středního vzrůstu, fenka,  2,5 měsíce, odčervená, očkovaná, čipovaná

Toto štěňátko bylo nalezeno ve Lhotce u Ostravy na ul. Pod Vysílačem, kde se potulovalo po stavbě. Kofi byla do útulku přijata celá od barvy a bláta a hned absolvovala koupel. Jedná se o zdravou, velmi nadšenou a temperamentní psí holčičku vítacího typu. Kofi je čistotná, kamarádská a velmi přítulná. Dobře vychází s ostatními psy a je velmi vděčná za pohlazení. Jedná se o mladého křížence o váze 7kg s předpokladem středně velkého vzrůstu v dospělosti. Kofi číší velkou energií a je neustále v pohybu.

bax-1-i.jpgbax-3-i.jpgbax-2-i.jpg

Bax, kříženec stafordšírského teriéra, pes, 3 měsíce, odčervený, čipovaný

Tento krásný pejsek byl do útulku umístěn majitelem, který neměl finance na léčbu svého čtyřnohého kamaráda. Bax totiž utrpěl frakturu přední končetiny, majitel neměl na operaci a proto se pejska vzdal. Jedná se o temperamentní a veselé štěně s kamarádskou povahou. Malý pacient je i přes své zranění stále v dobré náladě a je těžké jej udržet v klidu. Je velmi přítulný, hravý a je rád ve společnosti dalších psů. Dne 9.11. byla provedena operace, při které se zlomenina fixovala železnou ploténkou a šrouby. Bax operaci dobře zvládl a nyní ho čeká rekonvalescence.

pes-1-i.jpgnew-i.jpgpes-3-i.jpg

Denis, kříženec malého vzrůstu, pes, 10 měsíců, odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný

ZADANÝ

Tento mladý pejsek byl odchycen městskou policií v Ostravě-Přívoze. Denisek se pohyboval na místní skládce a bohužel nebylo ojedinělé, že do něj kopali romové. Pejsek byl do útulku přijat s drobnými rankami na hlavě a s pupeční kýlou, která se dne 6.11. operovala a zároveň byla provedena i kastrace. Jedná se o mladého křížence malé rasy s delší srstí. Denisek je velmi kontaktní, mazlivý a vděčný pejsek, který i přes ošklivé zážitky na lidi nezanevřel. Dobře vychází s ostatními psy a je učenlivý.

bety-1-i.jpgbety-2-i.jpgbety-3-i.jpg

Betynka, kříženec středního vzrůstu, fena, 5 let, odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná

Betynka se do útulku dostala po úmrtí paničky a neměl se o ni kdo postarat. Bety byla první dny velmi smutná a špatně se vyrovnávala se ztrátou paničky a s razantní změnou ve svém životě. Nyní je již Betynka smířená a podařilo se jí zapomenout na svá trápení. Jedná se o energickou a temperamentní fenku, která se do všeho pouští s velkou vervou a energií. Je ráda za pohlazení a umí rozdávat radost, ovšem je dost netečná a v určitých chvílích je třeba jí usměrňovat. S některými psy se snáší dobře, ale fenky nemusí. Je naučená čistotě a základním povelům. Betynka by ráda zase někomu patřila, dělala společnost hodnému člověku a opět našla svou rovnováhu a spokojenost. Dne 8.11. byla provedena kastrace.