Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 Další pejsky, kteří budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 

3-i.jpg2-i.jpg1-i.jpg

Rex, kříženec drsnosrstého jezevčíka, pes, 12 let, odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný

Rexík byl zvyklý žít v bytečku a do útulku se dostal z důvodu špatného zdravotního stavu majitelky, která se o něj již nedokázala postarat. Na Rexíka se brzy usmálo štěstí a našel domov v rodinném domečku. Bohužel však vyšlo najevo, že není vhodný ke slepicím a drůbeži obecně. V Rexíkovi se probudily lovecké vášně a i přes veškerou snahu a zabezpečení postupně vybíjel kurník. Situace byla neúprosná a Rexík putuje zpět do útulku, kde bude čekat na nový domov. Rex je vhodný do bytu, typický gaučák. Je to vychovaný, čistotný a nenáročný pejsek s kamarádskou a přítulnou povahou. Dobře se snáší s jinými psy, které má rád. Rexík je v perfektní kondici a těší se dobrému a pevnému zdraví. Je veselý a stále v dobré náladě. Klidně může bydlet i v rodinném domku, kde bude mít pelíšek doma. Ovšem pouze za předpokladu, že majitel nebude mít na zahradě jiná domácí zvířata, která by Rexík dávil!

1-i.jpg2-i.jpg3-i.jpg

Baron, kříženec labradora, pes, 1,5 roku, odčervený, očkovaný, čipovaný

Tento krásný pes byl odchycen 30.6. v Klimkovicích, kde byl umístěn v záchytném kotci. Bohužel se nepodařilo najít jeho majitele a taky byl umístěn v útulku, kde čeká na nový domov. Pes byl nalezen bez označení a bez čipu. Jedná se o krásně rostlého, zdravého psa s aktuální váhou 33 kg. Baron je velmi kamarádský a mírný pes s klidnou povahou. Je to submisivní pes, který respektuje člověka a velmi dobře se učí. Baron je moc hodný a poslušný mazel, který má  hygienické návyky a ovládá i základní povely. Dobře se snáší s ostatními psy a je hravý. Jeho povaha je velmi mírumilovná a dobrácká, ale také umí bezpečně ohlídat zahradu.

pes-1-i.jpgpes-2-i.jpgpes-3-i.jpg

Bingo, kříženec středně velkého vzrůstu, pes, nar. 12/2018, odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný

Tento mladý pejsek byl nalezen v Ostravě-Porubě na ul. Dělnická. Nalezen byl s čipem, avšak bez registrace v databázi. Jedná se o dospívajícího pejska, odrostlé štěně, které je aktivní, hravé a stále v dobré náladě. Bingo byl nalezen ve špatném výživovém stavu, byl dost pohublý, ale brzy nabral správnou váhu. Jedná se o kamarádského psa, který je naučen hygienickým návykům. Je přátelské povahy, vděčný za každé pohlazení. Dobře vychází s ostatními psy. Jedná se o čiperného a velmi aktivního pejska, který nejen, že miluje, ale vyžaduje spoustu pohybu a aktivit. Je vhodný nejlépe na zahradu k rodinnému domu, anebo do bytu aktivním lidem, kteří se mu budou dostatečně věnovat. Bingovi často krvácela špička ocasu, který si máváním obíjel o stěny a nedocházelo ke zhojení. Proto bylo dne 29.7. provedeno zkrácení ocásku a zároveň byla provedena i kastrace.