Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 Další pejsky, kteří budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 

yt-1-i.jpgyt-2-i.jpgyt-3-i.jpg

Jorkšírský teriér, pes, 4 roky, odčervený, očkovaný, čipovaný

Tento krásný pejsek byl do útulku přijat dne 29.5. nálezkyní, která uvádí, že pejska našla v Ostravě-Výškovicích, prý uvázaného v lese. Pejsek je čipovaný, avšak není registrován a není možno dohledat majitele. Jedná se o mladšího, zdravého a nedávno stříhaného pejska, o kterého se donedávna někdo staral. Je velmi společenský, kamarádský a nevykazuje známky bázlivosti. Jeví se jako vyrovnaný pejsek s milou povahou. Je to temperamentní a veselý pejsek, který je nadšený z procházek a umí rozdávat radost. Bohužel, bývá nerad sám a umí to dát pořádně najevo, ať už štěkáním, nebo ničením. Proto je vhodný spíše k někomu, kdo si s ním poradí anebo člověku, který bude s pejskem nepřetržitě.

derek-4-i.jpgderek-3-i.jpgderek-1-i.jpg

Derek, kříženec malého vzrůstu, pes, nar. 1.8.2008, odčervený, očkovaný, čipovaný

Dereček byl zvyklý žít v bytě se svou paničkou. Ta však onemocněla, byla dlouhodobě hospitalizovaná v nemocnici a následně v LDN. Derečka už nemůže mít a tak pejsek čeká v útulku na nový domov. Jedná se o velmi pohodového, moc hodného a nenáročného pejska s milou a bezproblémovou povahou. Derek je vychovaný pejsek, je čistotný, velmi klidný. Doma neštěká a vydrží být sám. Má delší srst, momentálně je ostříhán. Derek by moc potřeboval změnit prostředí. V útulku je ho velká škoda a moc se těší, že zase bude členem rodiny a věrným společníkem.

bety-new-i.jpgbety-new-2-i.jpgbety-new-3-i.jpgbety-1-i.jpg

Betynka, kříženec středního vzrůstu, fena, 6 let, odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná

Betynka se do útulku dostala po úmrtí paničky a neměl se o ni kdo postarat. Bety byla první dny velmi smutná a bojácná a špatně se vyrovnávala se ztrátou paničky a s razantní změnou ve svém životě. Bety se podařilo zapomenout na trápení a nyní je veselá a umí rozdávat radost. Je velmi přítulná a poslušná, avšak pouze k člověku, kterého už zná. Neznámé lidi umí hezky postrašit, když si hlídá svůj kotec, který je jejím "útočištěm". Venku se okamžitě mění a je velmi veselá a milá. Bety je vhodná pro člověka, který si ji bude umět získat a dokáže s Bety navázat pevný vztah. Jedině tak se Bety stává vyrovnanou, milou a veselou holkou do nepohody. S některými psy se snáší dobře, zvláště miluje štěňata, se kterými moc ráda dovádí a hraje si. Fenky ale nemusí. Je naučená čistotě a základním povelům. Betynka by ráda zase někomu patřila, dělala společnost hodnému člověku, kterému bude tím nejvěrnějším psím přítelem.