Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 Další pejsky, kteří budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 

beny-2-i.jpgbeny-1-i.jpg

Beny, kříženec většího vzrůstu, pes, nar. 9.9.2017, odčervený, očkovaný, čipovaný

Beny byl do útulku umístěn spolu s dalšími štěňaty od majitelky feny, která měla štěňata a nedokázala se o ně postarat. Matka je údajně labrador a otec kříženec německého ovčáka. Beny je velmi kamarádský a mazlivý pejsek s temperamentem. Je plný energie, dobře vychází s ostatními psy, avšak je dominantní a mezi štěňaty si buduje respekt.

bady-1-i.jpgbady-2-i.jpg

Bady, kříženec většího vzrůstu, pes, nar. 9.9.2017, odčervený, očkovaný, čipovaný

Bady byl do útulku umístěn spolu s dalšími štěňaty od majitelky feny, která měla štěňata a nedokázala se o ně postarat. Matka je údajně labrador a otec kříženec německého ovčáka. Bady je velmi kamarádský a mazlivý pejsek mírné povahy, který u člověka hledá oporu a pohlazení. S ostatními psy vychází dobře, je spíše submisivní a podřizuje se.

becky-1-i.jpgbecky-2-i.jpg

Becky, kříženec většího vzrůstu, fena, nar. 9.9.2017, odčervená, očkovaná, čipovaná

Becky byla do útulku umístěna spolu s dalšími štěňaty od majitelky feny, která měla štěňata a nedokázala se o ně postarat. Matka je údajně labrador a otec kříženec německého ovčáka. Becky je trochu bázlivá a v prvním kontaktu s člověkem je opatrnější, než se osmělí. S ostatními psy vychází velmi dobře a je přítulná.

bela-2-i.jpgbela-1-i.jpg

Bela, kříženec většího vzrůstu, fena, nar. 9.9.2017, odčervená, očkovaná, čipovaná

Bela byla do útulku umístěna spolu s dalšími štěňaty od majitelky feny, která měla štěňata a nedokázala se o ně postarat. Matka je údajně labrador a otec kříženec německého ovčáka. Bela je trochu bázlivá a v prvním kontaktu s člověkem je opatrnější, než se osmělí. S ostatními psy vychází velmi dobře a je přítulná.

02.jpg01.jpg03.jpg

Bax, kříženec stafordšírského teriéra, pes, 5,5 měsíce, odčervený, čipovaný, očkovaný

Tento krásný pejsek byl do útulku umístěn majitelem, který neměl finance na léčbu svého čtyřnohého kamaráda. Bax totiž utrpěl frakturu přední končetiny, majitel neměl na operaci a proto se pejska vzdal. Jedná se o temperamentní a veselé štěně s kamarádskou povahou. Malý pacient je i přes své zranění stále v dobré náladě a je těžké jej udržet v klidu. Je velmi přítulný, hravý a je rád ve společnosti dalších psů. Dne 9.11. byla provedena operace, při které se zlomenina fixovala železnou ploténkou a šrouby. Bax operaci dobře zvládl a nyní ho čeká rekonvalescence.

bety-1-i.jpgbety-2-i.jpgbety-3-i.jpg

Betynka, kříženec středního vzrůstu, fena, 5 let, odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná

Betynka se do útulku dostala po úmrtí paničky a neměl se o ni kdo postarat. Bety byla první dny velmi smutná a bojácná a špatně se vyrovnávala se ztrátou paničky a s razantní změnou ve svém životě. Bety se podařilo zapomenout na trápení, ovšem zůstaly jí šrámy na duši. Je nevyrovnaná a špatně navazuje vztah s neznámými lidmi. Umí rozdávat radost, je velmi přítulná a poslušná, avšak pouze k člověku, kterého dobře zná. Ostatní-neznámé lidi nerespektuje, nepustí k sobě nikoho, koho nezná a nemá s ním žádnou zkušenost. Bety je vhodná pouze pro zkušeného chovatele, ale především pro člověka, který si ji bude umět získat a dokáže s Bety navázat pevný vztah. Jedině tak se Bety stává vyrovnanou, milou a veselou holkou do nepohody. S některými psy se snáší dobře, ale fenky nemusí. Je naučená čistotě a základním povelům. Betynka by ráda zase někomu patřila, dělala společnost hodnému člověku a opět našla svou rovnováhu a spokojenost. Dne 8.11. byla provedena kastrace.