Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 Další pejsky, kteří budou k adopci, najdete na naší stránce Zvířata v léčení

 


edi-1-i.jpgedi-3-i.jpgedi-2-i.jpg

Eddie, kříženec amerického pitbulteriéra, pes, 4 roky, odčervený, očkovaný, kastrovaný, čipovaný

Tento krásný pejsek byl do útulku umístěn majitelem, který udává, že se o psa ze zdravotních důvodů nemůže starat. Údajně si pejska pořídil z jiného útulku před necelým rokem a psa měl ve stolařské firmě. Eddie byl do útulku přijat evidentně zanedbaný-podvyživený, s přerostlými drápy, starším poraněním pravé přední končetiny (majitel udává nedávnou operaci fraktury..) a špatnou srstí. Byla provedena veškerá vyšetření s negativními výsledky. Je jasné, že se pejskovi nedostávalo ani základní péče. Eddie je velmi společenský a kamarádský pejsek, který tíhne k člověku a je nesmírně vděčný za pohlazení. Ovládá základní povely, je čistotný a nekonfliktní, avšak ve vyhrocených situacích, kdy se může cítit ohrožen, umí se bránit. Eddie je úžasný pes, který si jistě zaslouží lepší budoucnost v podobě zodpovědného a milujícího páníka, který má zkušenosti a bude s Edim pracovat.


dante-1-i.jpgdante-2-i.jpgdante-3-i.jpg

Dante, kříženec středně velkého vzrůstu, pes, 2 roky, odčervený, očkovaný, čipovaný

Tento mladý pes byl odchycen v Ostravě-Bartovicích, kde byl nalezen bez označení. Jedná se o středně velkého, hladkosrstého křížence. Dante je společenský a přátelský pes s temperamentem a chutí do života. Má v sobě schopnosti dobrého hlídače a určitě by skvěle ohlídal zahrádku, i když by byl vhodný i do bytu. Dante je čistotný, miluje procházky a je rád za každé pohlazení. Jedná se o učenlivého a vnímavého psa, který je dobře ovladatelný a dobře se snáší s ostatními psy.


freedy-2-i.jpgfreedy-1-i.jpgfreedy-3-i.jpg

Freedy, kříženec středně velkého vzrůstu, pes, 5 měsíců, odčervený, očkovaný, čipovaný

Tento mladý pejsek byl odchycen v Moravské Ostravě, kde byl nalezen bez označení. Jedná se o štěně, snad křížence labradora.. Freedy je velmi kontaktní a kamarádský pejsek, který je moc rád ve společnosti lidí, tak psů, se kterými by si rád hrál. Je to ještě mladé a neomalené štěně, které hýří energií a temperamentem. Freedy je zdravý a vitální pejsek, který potřebuje být milován, ale také potřebuje výchovu a správné vedení, aby z něj vyrostl vychovaný kluk.