Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

26995386_1570145399766379_1702299726_n--2-.jpg

​Křeček džungarský

NAŠEL NOVÝ DOMOV

Tento křeček byl nalezen bytovém domě, kde jej někdo odložil v krabici na chodbě. Nejspíše se jedná o samečka. 

p1010098--2-.jpgp1010099.jpg

Fanynka, zakrslý králíček, 1,5 roku, očkovaná

NAŠLA NOVÝ DOMOV

​Fanynka se do útulku dostala od majitele, který měl větší počet zvířat a nezvládal je. Fany byla zvyklá na děti, dokonce i na agility. Je to hodná a vymazlená mladá slečna, která se v útulku trápí. Útulek není ideální řešení a nedostává se jí podmínek, které potřebuje. Chybí jí výběh a mazlení. Moc by potřebovala domov a odpovídající péči, kterou by si zasloužila.

j-1-i.jpgj-2-i.jpg

Ježek africký, bělobřichý

NAŠEL NOVÝ DOMOV

Tento ježeček byl nalezen v krabici před obchodem v Ostravě-Zábřehu. Jedná se o dospělého ježka, je většího vzrůstu (do dvou dlaní), snad se jedná o samičku...

fretka-2-i.jpgfretka-1-i.jpg

Fretka, kastrovaný sameček, 2 roky, očkovaný

NAŠEL NOVÝ DOMOV

Tento sameček fretky byl nalezen ve Vyšních Lhotách. Jedná se o kastrovaného samečka, o kterého se někdo staral. V útulku byl vakcinován a kromě nižší váhy je v pořádku. Jedná se o komunikativního samečka, který je naučen na stelivo.

mo-2-i.jpgmo-1-i.jpg

Morče hladkosrsté, trikolor, sameček

NAŠEL NOVÝ DOMOV

Tento krásný sameček morčátka byl nalezen v Klimkovicích. Morčátko nejspíše nemělo ani vhodné podmínky, ani majitele, který se ho takto zbavil. Morčáto bylo do útulku přijato s kožními problémy a zanícenou rankou po klíštěti. Jedná se o drobného samečka, který je mírně plachý, ale pohlazení se mu líbí.

1-i.jpg2-i.jpg

Lea, samička zakrslého králíčka, 5 let

NAŠLA NOVÝ DOMOV

Tato králičí holčička se do útulku dostala po úmrtí majitelky. Lea je hodná, byla zvyklá na kontakt s člověkem a panička jí dopřávala výběh mimo klec. Ráda by zase někomu dělala společnost a byla domácím mazlíkem.