Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

1-i.jpg2-i.jpg

Lea, samička zakrslého králíčka, 5 let

NAŠLA NOVÝ DOMOV

Tato králičí holčička se do útulku dostala po úmrtí majitelky. Lea je hodná, byla zvyklá na kontakt s člověkem a panička jí dopřávala výběh mimo klec. Ráda by zase někomu dělala společnost a byla domácím mazlíkem.

potkan-1-i.jpgpotkan-2-i.jpg

Potkánek, sameček

NAŠEL DOMOV

Tento mladý potkánek byl nalezen ve Staré Bělé. Kromě parazitů, kterých byl zbaven, je zdráv. Jedná se o komunikativního a přítulného potkánka, který je zvyklý na kontakt s lidmi. Je zvídavý a rád si přijde pro pohlazení.

cin-2-i.jpgcin-1-i.jpg

Činčila, sameček

NAŠEL NOVÝ DOMOV

Tento činčilák byl nalezen 13.7. 2017 v Ostravě Fifejdách u Futura, kde vběhl na silnici, odkud jej zachránila hodná paní a předala do útulku. Jedná se o ochočeného samečka, který je zvyklý na manipulaci. Je klidný a hodný a evidentně se o něj někdo staral. Hledáme jeho majitele! Pokud se majitel nenajde, bude hledat nový domov.

2-i.jpg1-i.jpg3-i.jpg

Potkani, cca 3 měsíce

NAŠLI NOVÝ DOMOV

Tito dva potkánci byli nalezeni v kartonové krabici ve sklepě bytového domu v Porubě na ul. Dětská. Oba jsou zvyklí na manipulaci a na pohlazení. Jedná se o mladé potkánky-pohlaví bude upřesněno.

morcata-2-i.jpgmorcata-i.jpg

Morčata polodlouhosrstá, samečci, bicolor a tricolor

NAŠLI NOVÝ DOMOV

Tato dvě morčátka jsou nalezenci z Pustkovce. Jedná se o dva samečky, kteří jsou na sebe zvyklí. Oba jsou klidní, zvyklí na manipulaci, jsou ochočení mazlíci. Oba kluci měli přerostlé drápky a špatnou kvalitu srsti. Byli ošetřeni strongholdem a drápky byly zastřiženy, jinak jsou bez potíží. Nechtěli bychom je rozdělovat a tak pro ně hledáme domov společně.